Rise up - Agencja Social Media. O nas

Cześć wszystkim!


Serdecznie witamy na blogu Rise up! Jesteśmy agencją social media specjalizującą się w realizowaniu celów biznesowych klientów, z wykorzystaniem kanałów społecznościowych. Na naszym blogu będziemy publikować wiele ciekawych porad odnośnie prowadzenia kanałów social media, informacje o nowinkach ze świata mediów społecznościowych, posty eksperckie, analizy najczęściej popełnianych błędach w komunikacji czy sugestie jak rozwinąć swój biznes i zwiększyć sprzedaż. Będą to wartościowe treści podane w lekkiej formie - w sam raz do porannej kawy. No to zaczynamy!

Na wstępie warto by było napisać kilka słów o sobie. A więc kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Jesteśmy pasjonatami z wieloletnim doświadczeniem w marketingu. Przygotowujemy treści, organizujemy kampanie reklamowe, dbamy o pozytywny wizerunek Twojej marki w internecie, tworzymy i prowadzimy blogi, serwisy contentowe, projektujemy grafikę i umiemy zapewnić, że tworzone dla naszych klientów treści przekładają się na wzrost sprzedaży! Nasza firma może zarządzać w Twoim imieniu sieciami społecznościowymi takimi jak Facebook, Instagram, LinedIn, Google Plus, Twitter, Youtube czy blog. Jesteśmy po to by Ci pomóc!

Każdy klient ma inne potrzeby i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wspólnie wyznaczmy sobie cel dla Twojego biznesu, by móc swobodniej i skuteczniej działać w social media

Umówmy się na bezpłatne spotkanie, na którym:

1) Porozmawiamy o celach biznesowych Twojej firmy 2) Przeprowadzimy bezpłatny audyt i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania w social media 3) Przygotujemy strategię i przedstawimy swoje pomysły

Napisz do nas w prywatnej wiadomości a my postaramy się rozwiązać Twój problem! Mail: biuro@riseupagencja.pl Rozwijaj swój biznes. Daj się polubić w sieci!

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie