fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Gdynia

Witaj w naszej agencji social media, gdzie Twoja marka może odkryć nieograniczone możliwości online! Jesteśmy tu po to, by przekształcić Twoje cele biznesowe w rzeczywistość poprzez strategiczne wykorzystanie mediów społecznościowych. Nasz doświadczony zespół specjalistów doskonale rozumie, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego oferujemy spersonalizowane podejście, które pozwoli Ci wyróżnić się na rynku.

Niech Twoja marka zabłyśnie na mapie internetu! Dołącz do nas i zobacz, jak nasza agencja social media w Gdyni może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu Twojego biznesu online!

Agencja social media w Gdyni: Oferta

Oto, co możemy dla Ciebie zrobić!

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Social Media: Klucz do sukcesu przez prowadzenie mediów społecznościowych

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu kluczem do osiągnięcia sukcesu jest skuteczne prowadzenie mediów społecznościowych. Social media stają się wizytówką każdej marki, otwierając drzwi do bezpośredniej komunikacji z klientami i budowania trwałych relacji. Nasza agencja rozumie, że wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych to nie tylko wyzwanie, lecz przede wszystkim niepowtarzalna szansa. Tworzymy angażujące treści, dbamy o wartościowy ruch na Twojej stronie, zarządzamy interakcjami oraz monitorujemy wyniki, by zapewnić Ci dynamiczny wzrost i wyróżnienie na rynku. Razem możemy przekształcić social media w narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć wyjątkowe cele biznesowe w internecie. Nasza agencja marketingowa ma w tym doświadczenie jak mało kto!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Agencja social media Gdynia: zleć obsługę swojego profilu profesjonalistom

Pozwól nam zająć się angażującymi treściami, interakcjami z odbiorcami i monitorowaniem wyników. Dzięki nam możesz skupić się na rozwoju biznesu, mając pewność, że Twój profil w social mediach działa na najwyższych obrotach. Zaufaj profesjonalistom i zobacz, jak Twoja marka rozkwita online!

Prowadzenie Social media Gdynia

Nasza agencja specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu profili w mediach społecznościowych. Daj nam szansę zaopiekować się Twoją obecnością online, tworząc angażującą treść, wchodząc w interakcje z odbiorcami i monitorując wyniki. Niezależnie od platformy – Facebook, Instagram, Twitter czy inne – nasz doświadczony zespół dba o spójność, profesjonalizm i efektywność Twojej obecności w mediach społecznościowych.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Kampanie reklamowe w social media

Nasza agencja to nie tylko ekspert w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, ale również specjalista w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych. Dostosowujemy strategię, tworzymy atrakcyjne reklamy i dokładnie targetujemy grupę docelową na platformach takich jak Facebook, Instagram, Twitter i inne. Dzięki naszym kampaniom reklamowym Twoja marka może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, generując zwiększoną świadomość, zaangażowanie i konwersje. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby Twoje reklamy były efektywne i przynosiły maksymalne korzyści!

Audyt SEO

Nasza agencja to kompleksowy partner online – nie tylko tworzymy strategie i kampanie w mediach społecznościowych, ale także specjalizujemy się w audycie SEO. Analizujemy Twoją stronę pod kątem optymalizacji, analizy słów kluczowych, struktury linków i innych czynników wpływających na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Nasz zespół ekspertów SEO pomaga poprawić widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach, zwiększając organiczny ruch i generując lepsze wyniki. Skuteczne pozycjonowanie to klucz do sukcesu! Dzięki nam Twoja marka może osiągnąć lepszą pozycję w sieci, przyciągając więcej potencjalnych klientów.

Na zdjęciu znajduje się biurko z dokumentami przedstawiającymi wykresy.

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Agencja social media Współpraca krok po kroku

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Konsultacja telefoniczna

Na początku przeprowadzamy krótką konsultację, aby omówić Twoje cele, oczekiwania i specyfikę branży. Razem ustalamy, jakie media społecznościowe będą najbardziej odpowiednie, do jakiej grupy docelowej chcemy dotrzeć, a także jak zamierzamy budować rozpoznawalność i świadomość marki.

2

Podpisanie umowy

Jeżeli się zdecydujesz, możemy przejść do podpisania umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową, a oryginał wyślemy do Ciebie pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie eksperta

Wybieramy osobę z naszego zespołu, która będzie koordynowała Twój projekt.

4

Strategia

Tworzymy strategię, która obejmuje rodzaj treści, harmonogram, częstotliwość publikacji postów, plan kampanii reklamowych (jeśli to dotyczy), a także inne szczegóły w zakresie komunikacji i naszej współpracy.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie postępów

Jesteśmy na bieżąco! Publikujemy treści, reagujemy na komentarze i zarządzamy interakcjami. Jednocześnie będziemy monitorować wyniki, analizować dane i poprawiać wszelkie usterki.

6

Raportowanie

Każdego miesiąca dzielimy się raportami i analizami wyników, abyś miał/miała pełen obraz osiągnięć Twojej obecności w mediach społecznościowych. Przesyłamy również statystyki. To pozwala ocenić skuteczność strategii i podejmować ewentualne korekty.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Docieraj do nowych klientów i buduj trwałe relacje

Dotrzyj do nowych klientów i buduj trwałe relacje dzięki naszej agencji. Tworzymy skuteczne strategie mediów społecznościowych i kampanie reklamowe, które angażują i przyciągają uwagę. Nasz zespół specjalistów nie tylko pomaga zdobyć uwagę potencjalnych klientów, ale także pracuje nad budowaniem lojalności i zaufania wobec Twojej marki. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwiększenia sprzedaży, czy chcesz wzmocnić świadomość marki – my jesteśmy tu, by Ci pomóc

Agencja social media Gdynia: FAQ

Czy pracujecie tylko w Gdyni?

Social media marketing prowadzimy w 100% zdalnie, dlatego jesteśmy w stanie pracować dla klientów z całej Polski. Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie, a także wideokonferencje.

Ile to kosztuje?

Ceny wszystkich naszych usług są bardzo zróżnicowane. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Czy marketing internetowy jest tylko dla konkretnych branży?

Zdecydowanie nie! Jako specjaliści podejmujemy się działań w mediach dla bardzo zróżnicowanych branż. Branża beauty, nieruchomości a może gastronomia? Z nami każda firma może budować rozpoznawalność w internecie!

Sam przekonaj się
o naszej skuteczności

Zaufaj nam i dostrzeż, jak Twoje działania online przynoszą realne rezultaty w postaci nowych klientów i wzmacniania relacji z obecnymi. Wybierz naszą agencję!

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa |  Gdynia