fbpx

Projekty graficzne

Usługi graficzne dla Twojej firmy

Oferjujemy projekty graficzne dla firm

Zadbaj o profesjonalne projekty graficzne dla swojej marki! Każdy, nawet najmniejszy biznes potrzebuje odpowiedniej oprawy wizualnej. Przecież nikt nie kupi książek bez okładki, czy produktów bez odpowiednich opakowań. Za pomocą dobrej grafiki komputerowej możesz zwiększyć częstotliwość i wyniki sprzedaży oraz pozyskać nowych klientów.

Gdzie znaleźć takie usługi? Nie musisz daleko szukać. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty. Stworzymy dla Ciebie materiały, które będą estetyczne, dopracowane w najmniejszych szczegółach, chętnie oglądane i czytane. Będziemy dla Ciebie wielkim wsparciem, ponieważ projektowanie to nasz chleb powszedni. Zapraszamy do współpracy.

Jakie projekty wykonujemy?

  • Key Visual marki
  • Logo
  • Wizytówki
  • Grafiki social media
  • Teczki
  • Plakaty
  • Banery
  • Ulotki
  • Papier firmowy,

Oraz wszelkie inne rodzaje grafik.

Projektowanie graficzne. Projekty graficzne dla firm (ulotka, baner, broszura, teczka, plakat itp.).

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Spytaj o cenę – projekty już od 99zł! Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Projektowanie grafik dla firmy

Projekty grafik
Szczecin i cała Polska!

Szukasz specjalistów ze Szczecina zajmujących się grafiką? Nie mogłeś lepiej trafić! Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Mamy doświadczenie i bogate portfolio projektów graficznych. Bardzo cenimy sobie naszych klientów, dlatego ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Świadczymy usługi projektowania graficznego dla wszystkich branż m.in. gastronomii, beauty, przemysłowej itp.

Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i zaangażowanie, dlatego wszystkie realizowane projekty są wysokiej jakości. Szczecin i okolice to główne obszary naszej działalności, ale realizujemy usługi w całej Polsce. Wiemy, jak działać i robimy to dobrze. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest lista firm, które nam zaufały oraz ich pozytywne rekomendacje, które znajdziesz tu: https://www.riseupagencja.pl/#opinie.

Daj się wyróżnić za pomocą profesjonalnych grafik

Nasza agencja nie specjalizuje się wyłącznie w social mediach. Pomagamy realizować wszelkiego typu reklamy zarówno w Internecie, jak i mediach tradycyjnych. Możemy zadbać o kompleksowe projektowanie.  Dbamy przy tym o to, by identyfikacja wizualna była spójna. Brzmi ciekawie? Zobacz poniżej, co możemy dla Ciebie zrobić.

Key visual

Stworzymy graficzny motyw przewodni Twojej firmy, który będzie obecny przy tworzeniu każdego projektu. Zobrazujemy emocje i wartości, z którymi się ona utożsamia. Profesjonalny wizerunek Twojej marki wyróżni Cię od konkurencji i sprawi, że pozyskasz nowych klientów.

Logo

Chcesz, aby Twoja marka była zapamiętana? Świetnie trafiłeś! Stworzymy dla Ciebie indywidualne logo, które jest pewnego rodzaju wizytówką i jednym z elementów identyfikacji Twojej marki.

Wizytówki

Tworząc wizytówki, dbamy o wszystkie detale. Każdy profesjonalny projekt jest niekonwencjonalny i przekazuje wszystkie niezbędne informacje. Pamiętamy także o odpowiednim formacie, abyś nie musiał martwić się o jakość druku.

Szata pod social media

W dzisiejszych czasach to konieczność. Dlatego stworzymy dla Ciebie efektywną grafikę pod social media, uwzględniając przy tym obowiązujące wytyczne wymiarów. Oferujemy projektowanie na najwyższym poziomie. 

Papier firmowy

Wyjątkowy dar do tworzenia komunikatów może nie wystarczyć. Wtedy do akcji wkraczamy my! Zaprojektujemy dla Ciebie papier firmowy, który sprawi, że Twoja oferta będzie wyglądała ciekawiej.
Wysyłka projektu on-line! 

Teczki firmowe

Nasze wyjątkowe projekty graficzne na teczkach firmowych przyciągają uwagę na niejednym spotkaniu biznesowym! Dlatego możesz być pewny, że podejmując współpracę z nami, otrzymasz wprawiającą w zachwyt oprawę wizualną.

Banery

To doskonały element promocyjny, który dociera do masowego odbiorcy. Dlatego Ty przedstawiasz nam swoje oczekiwania, a my budujemy przekaz Twojej marki. W naszej ofercie mamy projekty banerów internetowych i do druku, które tworzone są przez doświadczonego grafika.

Strony i sklepy internetowe

Tworzymy również szatę graficzną do stron internetowych. Dzięki temu, że są one estetyczne, przejrzyste i klikalne to klienci mogą poruszać się po nich i robić zakupy intuicyjnie.

Od czego zależy

koszt projektu graficznego?

Opłata za projekty graficzne uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Inaczej wycenimy projekt ulotki, a inaczej kompleksowe usługi graficzne. Ale spokojnie! Ta inwestycja z pewnością zwróci się w mgnieniu oka. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze?

Skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Wycenimy Twoją ofertę za darmo! Ceny na pewno nie wykroczą ponad Twój budżet! 

Ile kosztuje projektowanie graficzne. Cennik
Grafika komputerowa Szczecin. Tworzenie projektów graficznych dla firm.

Projekty dla firm
szybka realizacja grafiki

Skoro prowadzisz własną działalność gospodarczą, to z pewnością wiesz, jak ważna dla klientów jest estetyka. Nie posiadasz zdolności graficznych? Koniecznie skorzystaj z naszej pomocy! Jeśli zechcesz z nami współpracować, to zadbamy o wizualną spójność Twojej marki.  Wyróżnia nas profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Wszystkie zadania wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Terminowość

Boisz się, że nie otrzymasz swojego zamówienia w terminie? Nie z nami takie numery! Wszystkie zlecenia wykonujemy na czas. Ty skupiasz się na rozwoju biznesu, a my dbamy o wszystkie jej aspekty wizualne.

Spójność wszystkich elementów graficznych

Stworzymy dla Ciebie wszystko to, czego potrzebujesz, aby elementy Twojej marki stanowiły integralną całość. Design to nasza pasja. Dlatego działamy kreatywnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba to wyznaczymy wizualne trendy dla Twojej marki.

Trzymanie się norm

W tworzeniu szaty graficznej pod social media istnieją pewne zasady. Jedną z nich są wymiary obrazów. Każdy kanał społecznościowy ma dokładnie określone formaty. My chcemy, aby Twoje grafiki reklamowe wyróżniały się wysoką jakością, dlatego dostosowujemy się do tych wymogów.

Zaufaj nam
Mamy doświadczenie

projektów graficznych

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

W ramach współpracy z nami otrzymasz wsparcie specjalistów i indywidualną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa. Podczas tworzenia projektu graficznego utrzymujemy stały kontakt z klientem. Na bieżąco informujemy go o postępie naszych działań i odpowiadamy na nurtujące go pytania.

01

Rozmowa

Naszych klientów traktujemy jak partnerów, dlatego współpracę rozpoczynamy od rozmowy. Chcemy bowiem poznać Twoje oczekiwania i zaproponować Ci najlepsze rozwiązania. Każdy nowy klient przede wszystkim musi być wysłuchany. 

02

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu naszej propozycji stworzymy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję wyślemy do Ciebie pocztą. Na umowie jest określony czas realizacji oraz zakres działań. Przy zleceniach graficznych podczas podpisywania umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zlecenia. Druga transza jest wypłacana w momencie zaakceptowania dzieła.

03

Realizacja zlecenia

Kiedy zaakceptujesz naszą propozycję, to my zaczniemy działać. Otrzymasz od nas przewidywany termin ukończenia prac, którego będziemy się trzymać. Przy zleceniach graficznych klienci otrzymują od nas dwie serie poprawek.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi w zakresie projektowania graficznego oferuje agencja Rise?

Współpraca obejmuje tworzenie różnego rodzaju grafik i innych elementów wizualnych. Należą do nich np. zaprojektowanie logo firmy i jej motywu przewodniego.

Profesjonalne usługi grafika obejmują także design postów na portale społecznościowe. Studio graficzne może zaoferować również czytelne i estetyczne wizytówki, dobre plakaty, kalendarze do wydruku, projekt teczki, projekt logo, projekt graficzny ulotki, baner reklamowy oraz papier firmowy.

Ważnym aspektem jest też szata graficzna stron internetowych. Strona estetyczna, jak i merytoryczna jest odbierana na równych zasadach, dlatego aspekty wizualne są dziś tak ważne. Projekty od 99 zł! 

Co to jest Visual Key marki?

W agencji Rise Up oferujemy także stworzenie Visual Key. Jest to przewodni motyw graficzny w komunikacji wizualnej marki. Przygotowując projekty dla przedsiębiorstwa – jest to must have.  Będzie on pojawiać się na wszystkich materiałach reklamowych związanych z firmą- wizytówkach, banerach, ulotkach czy plakatach, a także w mediach społecznościowych i na stronie internetowej.

Dobrze zaprojektowany Visual Key gwarantuje spójność estetyczną całej komunikacji wizualnej. Raz wybrany motyw przewodni jest trudny do zmiany, dlatego ta decyzja powinna być dobrze przemyślana. Studio graficzne w swojej pracy skupia się więc na dobrym dopasowaniu Visual Key do całego wizerunku marki.

Czy moja firma potrzebuje usług oferowanych przez zewnętrzną firmę?

Każda firma chce budować wizerunek, który zapewni jej popularność i pozytywny odbiór w oczach klientów i kontrahentów. Aby osiągnąć ten cel, trzeba zadbać także o identyfikację wizualną firmy. Dzięki temu łatwiej jest budować pozytywne skojarzenia z marką. Umożliwia to również sprawniejszą komunikację poprzez graficzne środki wyrazu.

Aby potencjalni klienci dotarli do oferty, trzeba ich najpierw przykuć ich uwagę – skuteczną metodą jest język wizualny. Nie ważne czy prowadzisz sklep czy firmę usługową. Promować musi się każdy! 

Co wyróżnia skuteczne projektowanie?

Chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, to komunikacja wizualna firmy jest jednym z ważniejszych elementów marketingu. Dobra wizytówka, ulotka, logo, baner czy grafika na stronie internetowej to narzędzia komunikacji z klientami. Skuteczny język wizualny musi być nastawiony na pozyskanie uwagi odbiorców, ważne jest też, aby szybko przekazać im najważniejsze informacje. W ten sposób marka przedstawia to, co ma do zaoferowania i kształtuje swój wizerunek.

Czy mała firma również potrzebuje profesjonalnych grafik?

Profesjonalne projektowanie graficzne z pewnością będzie przydatne w każdej firmie. Niezależnie od tego, czy obszarem, na którym działa są lokalne okolice, czy cały kraj. Dzięki pracy grafika można stworzyć charakterystyczne elementy komunikacji wizualnej, które pomagają zwiększyć rozpoznawalność marki. Warto jednak dobrze przemyśleć strategię marketingową – czy  ma ona obejmować jedynie okolice, czy powinna mieć zasięg ogólnokrajowy. Wiele zależy również od charakterystyki oferowanych przez firmę produktów.

Na jakie kanały komunikacji powinna stawiać lokalna firma?

Jeśli ze swoją ofertą chcesz docierać główne na lokalny rynek i podbijać najbliższe okolice, to warto podjąć odpowiednio dopasowane działania marketingowe. Obecność w social mediach i własna strona internetowa to ważne narzędzie komunikacji – nawet dla małych firm, które o swojej ofercie chcą powiadomić jedynie okolice. Skuteczną metodą mogą być także ulotki, plakaty i banery reklamowe, które mają lokalny zasięg.

Dlaczego warto postawić na logo wykonane przez Rise Up?

Myśląc o identyfikacji wizualnej firmy, w pierwszej kolejności wyobrażamy sobie logo. Chociaż to nie jedyny element wizualny, to z pewnością można go uznać za najważniejszy z nich. Właścicielom firm często wydaje się, że stworzenie logo nie jest trudnym zadaniem i korzystają np. z dostępnych online generatorów. Jednak wykonana w ten sposób grafika rzadko wygląda profesjonalnie. Kwestią niejasną bywają też w takim przypadku prawa autorskie. Graficy, którzy zajmują się projektowaniem logotypów, tworzą projekty na indywidualne zamówienie, można więc liczyć na logo, które pasuje do charakteru firmy i branży, w której działa.

Czym wyróżnia się dobry logotyp?

Przy tworzeniu logo firmy trzeba brać pod uwagę wiele czynników. Grafika musi wyrażać ducha firmy, ale jednocześnie nie może być przeładowana informacjami. Logotypy najpopularniejszych marek są zwykle minimalistyczne, lecz jednoznacznie kojarzą się z tą firmą. Dlatego za skuteczne uważa się proste i czytelne, a jednocześnie bardzo oryginalne grafiki, które są łatwe do druku. Stylistyka logo musi współgrać z wizerunkiem marki, reprezentować najważniejsze wartości i być atrakcyjna wizualnie dla odbiorców. Takie grafiki sprawiają, że firma staje się bardziej rozpoznawalna wśród konsumentów, co ma realne przełożenie na zainteresowanie jej ofertą. Logo jest także podstawą do projektowania innych elementów komunikacji wizualnej.

Projektowanie stron internetowych – co oferuje agencja Rise Up?

Nasze studio graficzne w Szczecinie zajmuje się także projektowaniem stron internetowych. Witryna firmy jest jednocześnie jej najważniejszą wizytówką. Dlatego tak  ważne jest, aby była estetyczna, czytelna i funkcjonalna. Niezależnie od tego, czy obszarem działania firmy są najbliższe okolice, czy ma ona zasięg ogólnopolski – strona internetowa jest podstawowym narzędziem komunikacji i prezentowania swojej oferty. Sposób, w który przedstawiane są informacje na stronie, może być równie ważny, co ich treść. Dlatego  dobrym pomysłem może być skorzystanie z usług oferowanych przez studio graficzne i budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Od projektu po Key Visual - rola grafik w social media

Obecność marki w mediach społecznościowych jest dziś nieodzowną częścią działań marketingowych. Widoczność w sieci jest niezbędna, aby docierać do klientów i budować z nimi relacje. Jednak trzeba pamiętać, że takie media rządzą się swoimi zasadami. Zasięgi i popularność postów zależą nie tylko od ich treści, ale także od aspektów wizualnych. Jednolita, spójna szata graficzna pozwala na skuteczniejszą identyfikację marki na różnych platformach społecznościowych.

Trzeba też pamiętać o wymaganiach dotyczących np. rozmiarów grafiki w różnych social mediach. Dzięki profesjonalnym usługom oferowanym przez studio graficzne Szczecin możesz mieć pewność, że grafiki w postach będą czytelne i atrakcyjne dla odbiorców.

Czy warto mieć wizytówkę firmową?

Firmowa wizytówka to sposób na przekazanie danych kontaktowych potencjalnym klientom i kontrahentom. Jest to także narzędzie komunikacji wizualnej. Estetyczna wizytówka pomaga budować wizerunek firmy i zwiększa jej rozpoznawalność. Dobry projekt powinien zawierać wszystkie niezbędne informacje kontaktowe oraz logo firmy. Jednak treść musi być zaprezentowana w czytelny i przejrzysty sposób. Duże znaczenie ma nie tylko ilustracja, ale również jakość samego druku i papieru. Te cechy pomagają kreować profesjonalny wizerunek. Studio graficzne pomoże stworzyć wizytówki, które zachęcą potencjalnych klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Gadżety firmowe jako narzędzie marketingowe

Wszyscy lubią otrzymywać gratisy – to mechanizm niezależny od statusu materialnego. Dlatego gadżety z logo firmy pomagają budować pozytywny odbiór firmy wśród klientów i partnerów biznesowych. Praktyczne przedmioty codziennego użytku mogą być świetnym nośnikiem informacji i sposobem na budowanie rozpoznawalności firmy. Estetyczne gadżety firmowe będą chętniej wykorzystywane, przez co logo częściej będzie pojawiać się w przestrzeni publicznej i dotrze do większej liczby osób.

Może to dla Ciebie ogarnąć drukarnia. Wycena zapewne będzie niższa ale nie masz gwarancji, że projekt będzie wyglądał profesjonalnie. Jeśli zależy Ci na jakości, warto oddać to profesjonalistom. 

Dlatego sukces takiej strategii marketingowej uzależniony jest od wizualnej atrakcyjności. Warto więc postawić na profesjonalizm i wybrać grafika z dobrym portfolio.

Baner reklamowy – jak powinien wyglądać?

Niezależnie od tego, czy obszarem Twojej działalności jest Szczecin i okolice, czy cały kraj – dotarcie do klienta może ułatwić baner reklamowy. Dobrze zaprojektowany baner powinien być czytelny i jasno komunikować najważniejsze hasło. Musi również zawierać dane pozwalające zidentyfikować i odnaleźć firmę. Ważne jest także aspekt estetyczny – taka forma reklamy musi przykuwać uwagę, ale również dobrze wpasowywać się w okolice. Baner powinien również być solidnie i estetycznie wykonany.

Czy agencja Rise Up Szczecin współpracuje tylko z firmami z okolicy?

Mimo iż Szczecin i okolice, to główne obszary naszego działania, to realizujemy zlecenia z całej Polski. W dobie internetu geograficzne okolice nie są już żadnym wyznacznikiem. Część naszych klientów działa na terenie Szczecina, jednak nasze usługi nie wymagają współpracy w formie stacjonarnej. Do kontaktu wykorzystywane są narzędzia takie jak maile, komunikatory czy telefon. W razie potrzeby można także utworzyć wideokonferencję.

Ile kosztują wizualizacje oferowane przez Waszą firmę?

Koszt usługi uzależniony jest od wielu czynników. Oferujemy Państwu fachowo wykonane prace i konkurencyjne ceny. Aby poznać więcej szczegółów, wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie. Na podstawie przesłanych w ten sposób informacji stworzymy dla Państwa  indywidualną ofertę i przedstawimy różne możliwości współpracy. Reklama to ostatni element, na którym warto oszczędzać.

Przygotowanie takiej kalkulacji jest całkowicie darmowe – po prostu sprawdź naszą ofertę. Projekty już od 99 zł. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wygląda współpraca z profesjonalną agencją?

Pierwszym krokiem jest rozmowa. Dzięki niej możemy poznać oczekiwania i potrzeby klienta. Ważnym elementem jest również przeanalizowanie oferty i rynku, na którym działa firma – dzięki temu możliwa jest precyzyjna komunikacja z kluczowymi grupami odbiorców.

Na podstawie tych ustaleń tworzona jest propozycja umowy, a po jej akceptacji podpisywany jest ostateczny dokument.
Dostawa materiałów graficznych odbywa się całkowicie online! 

Szczecin i okolice oraz reszta kraju – jak się z nami skontaktować?

Siedzibą naszej firmy jest Szczecin. Jednak obszar działania obejmuje nie tylko Szczecin i najbliższe okolice, ale również pozostałą część kraju. Najłatwiej skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie internetowej – wówczas zapytanie szybko dotrze do odpowiedniego działu. Jeśli potrzebny jest natychmiastowy kontakt, można skorzystać z telefonu. Nasze dane kontaktowe to: Rise Up Agencja Social Media Szczecin, +48 730 061 041, biuro@riseupagencja.pl, ul. Parkowa 46/16, 71-634 Szczecin. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Jak wygląda podpisanie umowy z agencją ze Szczecina?

Aby rozpocząć współpracę z agencją Rise Up Szczecin, nie musisz osobiście przyjeżdżać w te okolice. Wszystkie ustalenia odbywają się za pośrednictwem maili i telefonów. Podpisana umowa w formie papierowego dokumentu jest też wysyłana tradycyjną Pocztą.

Jak przebiega płatność za usługi świadczone przez studio graficzne?

Zlecenia graficzne wiążą się z zaangażowaniem specjalistów, a stworzone prace mają charakter indywidualny. Dlatego po podpisaniu umowy pobierana jest zaliczka, która wynosi 50% wartości zlecenia. Pozostała część opłaty uiszczana jest przez klienta po zaakceptowaniu otrzymanej grafiki.

Czy będę mieć wpływ na finalny projekt graficzny?

Nasi pracownicy mają do zaoferowania profesjonalne usługi i duże doświadczenie. Jednak zawsze chętnie przyjmujemy uwagi i sugestie. Naszym celem jest zadowolenie klienta i skuteczność podjętych działań. Dlatego możesz zgłosić swój pomysł, który kreatywnie rozwiną nasi pracownicy.  W końcu to Ty znasz swoją firmę najlepiej!

Czy lepiej tworzyć projekty reklamowe samemu czy zatrudnić grafika?

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i utalentowani graficy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i znajomości zagadnień związanych z marketingiem są oni w stanie stworzyć skuteczne i estetyczne grafiki reklamowe dla klientów z różnych branż.

W internecie znajdziesz opinie o firmie Rise Up Szczecin – zobacz, jak inni oceniają współpracę z naszą agencją! Nie liczy się liczba, cena, ale jakość! Dobre projekty obronią się same.

Co nas wyróżnia? Jaki jest nasz stan osobowy?

Nasz skład to profesjonalni marketingowcy i  graficy z pasją i doświadczeniem. Znamy się na zagadnieniach takich jak typografia, projektowanie wizualne, czy design. Pomożemy zarówno osobom, które mają już pewną koncepcję grafiki, jak i przedsiębiorcom nieposiadającym takiego pomysłu. Realizujemy usługi związane także z innymi dziedzinami marketingu, dlatego możesz powierzyć nam również prowadzenie mediów społecznościowych czy SEO.  Sprawdź opinie o Rise Up Szczecin i poznaj naszych zadowolonych klientów z całej Polski.

Możesz na nas
Liczyć!

Planujesz założyć firmę w Szczecinie? A może masz już swoją działalność i chcesz się zareklamować? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Zapewnimy Ci najwyższej jakości materiały promocyjne. Z pewnością umożliwią Ci one osiąganie lepszych wyników w sprzedaży. Umów się z nami na rozmowę, a my pomożemy Ci zostać w pamięci odbiorców na dłużej.

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie Instagrama

l

Copywriting

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe

Facebook Ads

U

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)