fbpx

Prowadzenie Instagrama
Instagram dla firm | Sprawdź cennik

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci | INSTAGRAM

Masz firmę? Prowadzenie Instagrama może Ci bardzo pomóc w budowaniu wizerunku oraz zwiększeniu sprzedaży!  W dzisiejszych czasach Instagram stał się potężnym medium społecznościowym. Aż 10 milionów Polaków posiada konto na tej platformie. Co oznacza, że liczba użytkowników Instagrama w naszym kraju wzrosła o 1 milion w porównaniu z poprzednim rokiem. W związku z tym wiele marek wykorzystuje możliwości, jakie daje im ten serwis społecznościowy.

A Ty? Chcesz budować markę i pozyskiwać klientów na Instagramie? A może zamierzasz powierzyć obsługę Twojego profilu agencji social media? Nie mogłeś lepiej trafić! Jesteśmy zespołem specjalistów, który pomoże zaistnieć Ci w Internecie. Przekonaj się na własnej skórze, ile korzyści otrzymasz, zlecając nam usługę prowadzenia Twojego Instagrama!

Prowadzenie Instagrama

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą! Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Korzyści z prowadzenia profilu na Instagramie przez agencję

Pozyskanie nowych klientów i zwiększenie zysków firmy

Obniżenie kosztów działalności

}

Duża oszczędność czasu

Umiejętność budowania wizerunku oraz marki w Internecie

Współpraca z zespołem ekspertów

Z

Kompleksowość działań jednej agencji

Znajomość i umiejętność wykorzystania aktualnych trendów social media

U

Inny punkt widzenia

h

Miesięczny okres wypowiedzenia

Marketing on-line dla Szczecińskich firm

CO możemy zrobić dla Ciebie  w ramach działań na Instagramie

 • Założenie lub ulepszenie obecnego konta
 • Opracowanie strategii działań marketingowych na profilu IG
 • Stworzenie szaty graficznej oraz szablonów postów
 • Popełnienie treści oraz grafik, wraz z publikacją postów
 • Montaż wideo
 • Stworzenie relacji IG Stories oraz IG Reels
 • Obsługa profilu (m.in. odpowiadanie na komentarze, wiadomości)
 • Konfiguracja reklam IG Ads z różnymi celami reklamowymi (m.in. ruch, aktywność, zasięg, konwersje w sklepie czy pozyskiwanie kontaktów),
 • Organizowanie konkursów zgodnie z regulaminem Instagrama
 • Śledzenie trendów social media
 • Comiesięczny raport z działań

Ile kosztuje i od czego zależy
cennik prowadzenia konta na Instagramie

Opłata za prowadzenie Instagrama uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Mamy tu na myśli między innymi częstotliwość publikacji, ilość reklam, czy poziom zaawansowania danego profilu.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych klientów, wycena przygotowywana jest indywidualnie. Zatem koniecznie skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu uzyskasz darmową wycenę naszych działań. Nie ważne czy prowadzisz sklep, czy firmę usługową. Cena obsługi stron w serwisie IG,  w naszej agencji zaczyna się od 790 zł netto / miesięcznie

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne prowadzenia instagrama?

Obsługę stron na Instagramie warto powierzyć specjalistom. Pod naszym czujnym okiem Twój profil przyniesie Ci zdecydowanie więcej korzyści niż do tej pory. Mamy doświadczenie i kompetencje w zakresie social mediów dlatego chętnie stworzymy od zera lub rozwiniemy Twojego Instagrama. Czy warto zainwestować w konto biznesowe na Instagramie? Oczywiście, że tak! Poniżej przedstawimy Ci kilka korzyści płynących ze współpracy z profesjonalną agencją social media.

Zwiększenie zaangażowania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że angażujące treści czy odpowiednio dobrane hasztagi to świetny sposób na zdobycie followersów. Dlatego prowadząc konto firmowe i prywatne zwracamy uwagę na opisy. Zazwyczaj są one spersonalizowane i dotyczą oferowanych usług i produktów. Dzięki temu cieszą się one olbrzymią popularnością i zwiększają zaangażowanie na Twoim profilu, przejawiające się w serduszkach, komentarzach, czy udostępnieniach.

Rozpoznawalność marki

Dzięki kreatywnym działaniom na Instagramie pomożemy ci wyróżnić się na tle konkurencji. Prowadzenie stron w mediach społecznościowych zwiększa rozpoznawalność oraz buduje wizerunek. Tworzone przez nas treści są dopasowane do grupy odbiorców i atrakcyjnie wizualnie. Poza tym łączymy konta na Instagramie, Facebooku i Twitterze, dzięki czemu umożliwiamy udostępnianie postów dla szerszego grona odbiorców. W ten sposób zwiększamy szansę na to, że adresaci zwrócą uwagę na Twoją ofertę i utrwalą ją w swojej pamięci.

Dodatkowy kanał sprzedaży

Prowadzenie Instagrama jest świetnym narzędziem sprzedażowym! Dzięki możliwości utworzenia sklepu i połączenia Instagrama z katalogiem na Facebooku możemy oznaczać produkty na zdjęciach i relacjach. Takie rozwiązanie czyni formę zakupu bardziej atrakcyjną. Nie można przecież zapomnieć, że profesjonalnie prowadzone konto na Instagramie przyczynia się do budowy wizerunku firmy w sieci. Ludzie chętniej inwestują w produkty i usługi firm, które obserwują i znają. Zatem w tym przypadku podział obowiązków jest jasny. My dbamy o to, aby trafić z Twoją ofertą do grupy docelowej i nakłonić odbiorców do zakupu produktu lub usługi, a Ty cieszysz się wzrostem sprzedaży

Poznaj cennik

prowadzonych profili

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

Wiemy, jak przygotować wysokiej jakości treści na Instagram i zajmiemy się tym kompleksowo. W swojej działalności wykorzystujemy takie rozwiązania, które zagwarantują Ci większe zasięgi i skuteczność postów. Jak rozpocząć współpracę z nami? 

01

Rozmowa

Zanim rozpoczniesz współpracę z naszą agencją, czeka Cię rozmowa telefoniczna z jednym z naszych specjalistów. Dlaczego jest to dla nas istotne? Ponieważ chcemy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania względem naszej firmy. Zadajemy również szereg pytań, aby uzyskać informacje, które będą nam niezbędne do prowadzenia profilu. Pamiętaj, im więcej informacji od Ciebie uzyskamy, tym lepiej. Po wspólnej konwersacji prześlemy Ci propozycję naszych działań wraz z wyceną prowadzenia Instagrama. 

02

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu naszej propozycji stworzymy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję zawsze wysyłamy pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych. Możemy zająć się jednym profilem jak i prowadzeniem kilku stron. 

03

Przydział opiekuna

Po podpisaniu umowy przydzielimy Ci osobę, która najlepiej odnajduje się w Twojej branży. To właśnie ona poprowadzi Twój profil na Instagramie w taki sposób, że będzie wyglądał on profesjonalnie.

04

Przygotowanie strategii komunikacji

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań na Instagramie otrzymasz od nas strategię, która wzmocni świadomość Twojej marki i wyróżni ją na tle konkurencji. Po zaakceptowaniu naszych propozycji postów, szaty graficznej, języka i budżetu reklamowego przechodzimy do realizacji planu. Nie wszystko da się jednak przewidzieć. Dlatego oferujemy też RTM. Dzięki temu szybko i trafnie reagujemy na codzienne wydarzenia.

05

Monitorowanie przeprowadzonych działań

Wszystkie działania, które wprowadzamy, stale monitorujemy. Jeśli interesuje Cię reklama, oprócz konfiguracji cały czas czuwamy nad jej skutecznością. Dzięki temu nie przepalamy budżetu, reagujemy na bieżąco i kiedy coś wymaga poprawy, robimy to od razu. Przecież nie bez powodu naszą agencję wyróżnia wysoka jakość obsługi!

06

Raportowanie

Po każdym miesiącu współpracy otrzymasz od nas raport przedstawiający skuteczność przeprowadzonych działań. Znajdziesz w nim między innymi statystyki, opis efektywności reklam oraz podsumowanie założonych celów. Reklama wiąże się z dodatkowym budżetem. Dbamy o to, by nasz klient miał nad tym kontrole. 

W jakich branżach profile prowadzicie? Pracujemy dla wszystkich!

Zależy nam na tym, aby wszystkie firmy, z którymi współpracujemy, były zadowolone. Pamiętaj- Twoje cele są naszymi celami! Dlatego do każdego przedsiębiorstwa mamy indywidualne podejście. Prowadzenie profilu na Instagramie dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy. Świadczymy usługi dla wielu branż, są to między innymi fotowoltaika, nieruchomości, gastronomia, salony kosmetyczne czy firmy przemysłowe. Jak widzisz- pomagamy każdemu!

W naszym zespole posiadamy specjalistów do spraw social mediów. Każdy z nich czuje się lepiej w innej branży. Dzięki temu tworzymy merytoryczne posty na każdy temat! Robimy to w taki sposób, aby Twój firmowy profil na Instagramie wyglądał atrakcyjnie i dostarczał Twojej grupie docelowej takich treści, jakich ona oczekuje. Interesuje Cię wycena za prowadzenie Instagrama? Napisz! 

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Rodzaje kont na Instagramie

Bez względu na to, czy powierzysz nam profil prywatny, czy konto publiczne- pomożemy Ci. Warto jednak pamiętać przed założeniem kanału, że każdy użytkownik ma do wyboru dwie powyższe opcje. Którą polecamy? To zależy. Zarówno w jednej, jak i w drugiej, możesz wysyłać prywatne wiadomości, reagować na zdjęcia i komentować publikowane posty. Jest jedno „ale”. Kiedy ktoś posiada konto prywatne, to jego posty będą widoczne wyłącznie dla zatwierdzonych osób.

Nie satysfakcjonuje Cię takie rozwiązanie? Nie ma problemu! Przekształcimy Twój profil firmowy w publiczne konto profesjonalne. Dzięki temu będziesz miał dostęp do oznaczania produktów, postów sponsorowanych oraz statystyk, które otrzymujemy, klikając »opcje« w prawym górnym rogu, a następnie »statystyki«. Mamy wtedy możliwość analizy Twojego Instagrama pod względem zawartości, aktywności oraz grupy docelowej. Pamiętaj, że konto profesjonalne nie jest obowiązkiem, ale takie działanie daje Ci przewagę nad konkurencją.

Obsługa Instagrama nie jest nam straszna

Na czym polega prowadzenie konta na Instagramie przez naszą agencję? W ramach współpracy z nami otrzymasz spersonalizowaną strategię dla Twojej firmy. Wspólnie określimy cele biznesowe i dobierzemy niezbędne działania do osiągnięcia sukcesu! Doświadczony specjalista dokładnie wie, jakich narzędzi oraz środków użyć, aby firma osiągnęła sukces bez przelania budżetu marketingowego. Nie ważne czy prowadzisz sklep internetowy, czy studio urody – w każdym biznesie niezbędna jest reklama

Rise Up agencja social media Szczecin. Prowadzenie Instagrama

Co możemy Ci zaoferować?

Założenie konta

Nie wiesz, jak założyć konto na Instagramie? Spokojnie, od tego jesteśmy my! Na początku pobierzemy aplikację ze sklepu Google Play lub App Store. Następnie zarejestrujemy Cię lub zalogujemy za pomocą Facebooka. Brzmi skomplikowanie? Z myślą o początkujących użytkownikach aplikacji Instagram napisaliśmy artykuł, w którym znajdziesz informacje o tym, jak założyć konto biznesowe. Strona na IG to nic trudnego. 

Optymalizacja biogramu i informacji o profilu

Aby Twój profil na Instagramie był kompletny, uzupełnimy biogram i dodamy zdjęcie profilowe. Co to jest BIO? To krótki opis Twojej działalności. Zamieścimy w nim kilka podstawowych informacji oraz aktywny link, który przeniesie użytkownika na Twoją stronę internetową. Dzięki biogramowi każdy, kto odwiedzi Twój profil, w szybki i prosty sposób uzyska informacje, do kogo należy konto oraz w jakim celu jest prowadzone. Takie działanie pomoże Ci spersonalizować swój profil na Instagramie.

Instagram Stories

Coraz więcej firm wykorzystuje Insta Stories. Z pewnością dlatego, że pozwalają kierować one ruch do strony www. A dlaczego my zamieszczamy relacje na stronie głównej? Między innymi dlatego, że chcemy pokazać życie codzienne firmy „od kuchni”. Insta Stories sprawdza się w tym doskonale, ponieważ przesyłane treści widoczne są tylko przez 24 godziny, co sprawia, że są one uznawane za aktualne i naturalne.

Instagram Reels

Bezpośrednio z poziomu aplikacji tworzymy kreatywne Rolki. Dzięki takiemu działaniu jesteśmy w stanie przyciągnąć uwagę osób, które jeszcze nie obserwują Twojego profilu. Tworzone przez nas Reelsy na Instagramie pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji, która w dalszym ciągu ich nie używa.

Sesje zdjęciowe

W ramach kompleksowej obsługi Instagrama zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe. Dlaczego aspekt wizualny jest tak ważny? Dlatego, że klient kupuje oczami! Naturalne zdjęcia generują znacznie większe zasięgi oraz interakcje niż grafiki. Postaw na indywidualną sesję i sprawdź, jak wpłynie ona na wizerunek Twojej firmy.

Pomożemy zadbać Ci też o zdjęcie profilowe. Powinno ono zawierać logo Twojej firmy, które umożliwi obecnym i potencjalnym klientom szybką identyfikację.

Kampanie reklamowe

Instagram to doskonałe miejsce do tego, by reklamować swoje produkty lub usługi. Reklama daje Ci możliwość dotarcia do osób, które są potencjalnie zainteresowane Twoim produktem/usługą. 

Skonfigurujemy dla Ciebie promocję firmy, która trafi do Twojej ścisłej grupy docelowej. Zrobimy to poprzez połączenie Instagrama z Menadżerem Reklam dostępnym na Facebooku. Cena takich działań uzależniona jest od celu, który chcesz osiągnąć i tego, co promujesz. Dzięki reklamom możesz pozyskiwać leady, sprzedawać produkty lub przekierować klientów do Twojej strony internetowej. 

Harmonogram postów

Prowadząc profil firmowy, zawsze tworzymy harmonogram postów. Dzięki niemu nie musimy zastanawiać się nad każdą publikacją w ostatniej chwili. Możemy uporządkować treści i zaplanować kiedy chcemy udostępnić dany post. Harmonogram usprawnia naszą pracę i pozwala przygotować staranne treści na koncie klienta.

Moderacja

Jesteśmy od tego, aby tworzyć dialog z innymi użytkownikami. W błyskawicznym tempie odpowiadamy na komentarze i wiadomości prywatne. Nie korzystamy ze sztywnych formułek, ponieważ nie są one dobrze odbierane. Wychodzimy poza określony schemat działania, co powoduje, że wyróżniamy się wysokim poziomem moderowania social mediów!

Publikowanie postów

Dzięki współpracy z nami otrzymasz kreatywne pomysły na prowadzenie konta na Instagramie. Doskonale wiemy, co i kiedy publikować, aby się klikało. W swoich działaniach wyróżniamy się regularną publikacją postów, które trafią bezpośrednio do Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

l

Copywriting

Nasze opisy do zdjęć są kreatywne i zawierają odpowiednie hasztagi, których popularność sprawdzamy za pomocą wyszukiwarki Instagrama i programów zewnętrznych. W stworzonych przez nas tekstach przekazujemy wszystkie niezbędne informacje dla potencjalnych klientów. Stawiamy przede wszystkim na urozmaicone i angażujące użytkowników publikacje.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto prowadzić firmowe social media?

Posiadanie fanpage w mediach społecznościowych jak Instagram, LinkedIn czy Facebooka przyda się każdej firmie. Dzięki takim kanałom można utrzymywać kontakt z klientami i zdobyć nowych. Social media są także platformą idealną do tworzenia reklam i kreowania marki. Dzięki nim firma może skutecznie budować swój wizerunek oraz promować towary i usługi. Zadbaj o pozycję firmy w social  media i skorzystaj z pomocy agencji!

Instagram – dla jakich branż jest kluczowy?

Ta platforma jest nieco inna niż pozostałe social media. Różni się od Facebooka czy LinkedIn – dużo większe znaczenie mają tu aspekty wizualne. Instagram jest miejscem, w którym szczególnie dużą popularność zyskują marki z zakresu beauty i branż związanych z modą. Jednak każda firma może tam budować zasięgi i zdobywać nowych klientów. Wystarczy dodawać interesujące zdjęcia i filmy oraz tworzyć angażujące posty. Instagram jest także przestrzenią, w której można pochwalić się dotychczasowymi realizacjami, czy zdjęciami nowych produktów – wystarczy je tylko odpowiednio zaprezentować.

Czy warto powierzyć prowadzenie fanpage profesjonalnej agencji?

Współpraca z agencją social media marketing może przynieść wiele korzyści. Zwiększy ruch na Twoich stronach oraz zainteresowanie klientów – co przekłada się także na sprzedaż. Agencja social media może zająć się kompleksową obsługą profili – od pomysłu, poprzez opracowanie grafiki i dodawanie postów. Przemyślane prowadzenie kont na Instagramie, LinkedIn i Facebook pozwala na pozyskanie nowych obserwujących i zwiększenie ilości interakcji. Znamy najnowsze trendy i zasady rządzące platformami społecznościowymi – to warunki niezbędne, aby osiągnąć sukces!

Czy agencja social media może założyć konto dla mojej firmy?

Tak! Zajmiemy się wszystkim – możemy założyć i kompleksowo obsługiwać konto firmowe Twojej marki. Przekształcimy także już istniejący profil w bardziej czytelny i atrakcyjniejszy dla odbiorcy. Robimy również estetyczne i przyciągające uwagę grafiki. Jeśli chcesz, będziemy także odpowiadać na komentarze i prowadzić ich moderację, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Dzięki temu oszczędzasz czas – nie musisz angażować się w publikację i tworzenie postów na firmowe social media.

Ile postów trzeba miesięcznie wrzucać na firmowy Instagram i Facebook?

W tej kwestii nie ma żadnej uniwersalnej reguły – jednak wiadomo, że im częściej publikowane są treści, tym łatwiejsze jest nawiązanie relacji i stały kontakt z odbiorcami. Większość firm decyduje się na dodawanie kilku wpisów tygodniowo. Warto też pamiętać, że regularna publikacja postów wiąże się również ze zwiększeniem zasięgów w przyszłości. Ważne jest także częste dodawanie relacji – takie treści są chętnie wyświetlane przez użytkowników platform takich jak Facebook czy Instagram.

Kto stanowi Twoją grupę docelową?

Produkty i usługi oferowane przez firmę są zwykle adresowane do konkretnych grup osób. Niektóre z nich będą szersze – np. w branży spożywczej czy odzieżowej, inne ograniczają się do węższego grona specjalistów. Jednym z pierwszych kroków podczas współpracy jest analiza grupy docelowej i jej potrzeb. Z tą wiedzą można planować język komunikacji na profilu oraz pozostałe elementy strategii.

Marketing w social media – co może dać firmie współpraca z agencją?

Tworzenie treści na Instagram czy Facebook może się wydawać proste. Jednak w rzeczywistości bardzo trudno jest stworzyć post, który zdobędzie dużo lajków i wzbudzi zainteresowanie odbiorców. Aby zdobyć taką umiejętność, niezbędne są predyspozycje oraz niejedno szkolenie z tego zakresu. Social media to dziedzina, która nieustannie się zmienia i wymaga poszukiwania nowych rozwiązań. Dlatego warto oddać swoje profile w ręce specjalistów. W taki sposób wypromujesz swoją markę, stworzysz skuteczne kampanie i zwiększysz sprzedaż produktów. Jako agencja social media, całą pracę przy obsłudze kont robimy za Ciebie – tym samym zyskujesz także cenny czas!

Jesteście ze Szczecina, czy współpracujecie z firmami z innych części Kraju?

Agencja Rise Up mieści się w Szczecinie, ale w dzisiejszych czasach odległość nie stanowi żadnego problemu. Z powodzeniem współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami działającymi w Szczecinie, jak i firmami zlokalizowanymi w całej Polsce! Z klientami kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie, w razie potrzeby również przez wideokonferencje. Chociaż firma ma swoją siedzibę w Szczecinie, to całość naszych usług związanych z obsługą social media wykonywana jest w pełni zdalnie – takie rozwiązanie cenią sobie zwykle obie strony. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy ze Szczecina, jak i z całego Kraju!

Social media – czy są potrzebne firmom działającym lokalnie?

Platformy takie jak Facebook, Instagram, czy LinkedIn, a nawet Twitter są dziś głównymi narzędziami kształtowania opinii i kontaktu z wieloma odbiorcami. Z takich rozwiązań korzystają największe marki, jednak również mniejsze firmy, które działają na lokalnym rynku np. w Szczecinie, mogą zaistnieć w sieci. Odpowiednio prowadzone social media pozwolą kształtować pozytywny wizerunek marki i nawiązywać kontakt z nowymi klientami. Social media są też miejscem, w którym można zaprezentować swoje produkty szerszemu gronu fanów zgromadzonych na profilu.

Na jak długo trzeba podpisać z agencją umowę na marketing w social media?

Stawiamy na współpracę na warunkach, które odpowiadają obu stronom. Umowę najczęściej zawieramy na rok, jednak z możliwością wypowiedzenia z miesięcznym wyprzedzeniem. Taki model pozwala nam stworzyć harmonogram działań i publikować treści według przyjętej strategii. Wiemy także, że to przedsiębiorca najlepiej zna swój produkt, więc jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje opinie, sugestie i pomysły.

Skąd mam wiedzieć, że podjęte działania są skuteczne?

Social media takie jak Facebook czy Instagram pozwalają na bieżąco śledzić statystyki poszczególnych postów i całego fanpage, dzięki temu możesz w czasie rzeczywistym obserwować rozwój profili. Na początku współpracy ustalamy też cele i strategie działań oraz planujemy kampanie. Na bieżąco monitorujemy również ich skuteczność. Klienci naszej agencji regularnie otrzymują raporty, w których zawarte są wszystkie statystyki, opisy działań, które zostały podjęte oraz reklam, a także zgodność tych efektów z założeniami.

Od czego zależy koszt prowadzenia profili marki w social media?

Koszt obsługi przez agencję fanpage na Instagramie i Facebooku uzależniony jest od wielu czynników – to np. szkolenie pracowników i poświęcony czas. Ważna jest też częstotliwość dodawania nowych postów. Istotnym czynnikiem może być także branża – budowanie mediów społecznościowych dla bardzo specjalistycznych branży jest zwykle trudniejsze i wymaga zaangażowania większych środków. Na koszt obsługi przez agencję wpływ ma także dotychczasowa kondycja profili – zbudowanie ich od podstaw wymaga więcej pracy, niż obsługa profili, które już zgromadziły grupę fanów.

Ile kosztuje prowadzenie fanpage marki przez agencję?

Stawki w branży social media zaczynają się już od kilkuset złotych, jednak wycena usługi jest indywidualna. Jeśli zastanawiasz się, czy obsługa mediów społecznościowych mieści się w Twoim budżecie, to skontaktuj się z nami poprzez formularz na górze strony. Po uzupełnieniu podstawowych danych otrzymasz propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Napisz do nas – znajdziemy odpowiednie rozwiązanie i przygotujemy ofertę obsługi Twojej strony.

Czy w cenę wliczone jest opracowanie grafiki?

Social media takie jak Instagram, czy Facebook wymagają odpowiedniej oprawy wizualnej postów. Treści tworzone przez agencję social media są opatrzone grafiką, która przyciąga uwagę odbiorców. Ważnym aspektem, szczególnie w przypadku postów tworzonych na Facebook, jest odpowiednie sformatowanie tekstu i dodanie znaków, które sprawią, że stanie się bardziej czytelny i atrakcyjniejszy w odbiorze. Sprecyzowany styl postów i grafik jest dla marki bardzo korzystny i ułatwia stworzenie identyfikacji wizualnej. Do wszystkich postów publikowanych przez nas na social media takie jak Facebook czy Instagram dodawana jest dedykowana grafika. Zajmiemy się zarówno treścią, jak i formą postów na profilu Twojej firmy!

Jak przebiega współpraca z agencją social media?

Zlecając zewnętrznej agencji prowadzenie firmowego Facebooka lub konta na Instagramie, możesz liczyć na zwiększenie ruchu na profilu oraz wzrost zainteresowania marką. Pracę zaczynamy od określenia zakresu oczekiwań i potrzeb klienta. Konieczne jest także oszacowanie miesięcznego budżetu, który firma chce przeznaczyć na kampanie reklamowe w social media. Na tej podstawie precyzowane są cele, powstaje także strategia i harmonogram działania. Dzięki temu aktywność na profilach marki jest zgodna z przyjętymi założeniami.

Czy muszę angażować się w tworzenie treści na Instagram i Facebook swojej marki?

Podejmując współpracę z agencją, możesz decydować, jak duży udział chcesz mieć w tworzeniu publikowanych treści. Niektórzy klienci przekazują wiele materiałów, które bardzo ułatwiają pracę nad postami. Część firm chce mieć duży wpływ na swoje social media marketing i udostępnia wiele informacji. Spora część klientów chce zlecić pracę i zaoszczędzić czas, dlatego poza określeniem ogólnych założeń nie angażuje się w prowadzenie firmowego konta. Wybór formy i stopnia zaangażowania klienta jest ustalany na początku współpracy z agencją social media.

Na czym warto się skupić, prowadząc firmowe social media – Instagram i Facebook?

W prowadzeniu profili w social media jak Instagram czy Facebook wymagana jest regularność. Częste dodawanie relacji to prosty sposób na budowanie społeczności. Dzięki sprawnemu prowadzeniu profili można kształtować pozytywny wizerunek firmy i utrzymywać kontakt z obserwatorami. Stworzenie spójnej i wiarygodnej komunikacji także zwiększa skuteczność działań w mediach społecznościowych. Instagram jest platformą skupioną na estetyce, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na jakość grafiki. W przypadku Facebooka sprawa wygląda już nieco inaczej – tutaj bardzo ważna jest także treść postów.

Jak wygląda moderacja komentarzy?

Instagram i Facebook to social media, które pozwalają odbiorcom wyrażać własne opinie. Dlatego warto angażować się w dyskusje pod postem. Aby zachęcić potencjalnych klientów do kontaktu, warto na bieżąco odpowiadać na ich komentarze i pytania. Taki kontakt z firmą pozwala na stworzenie relacji i wzbudzenie zainteresowania marką. Social media są przestrzenią, w której każdy może dodać komentarz, dlatego warto także czuwać nad treścią opinii pojawiających się na profilu. Nasi specjaliści odbyli niejedno szkolenie z tego zakresu. Chętnie zajmiemy się tym za Ciebie!

Jakie rodzaje treści publikowanych w social media generują największy ruch?

Instagram i Facebook to nie tylko zdjęcia – te platformy umożliwiają także dodawanie filmów i krótkich relacji. Instastories, rolki, czy IGTV, to narzędzia, które pomogą urozmaicić firmowe social media i zwiększą popularność profilu. Algorytm strony premiuje konta, które wzbudzają zainteresowanie użytkowników, warto więc skupić się na interesujących treściach, które przyciągają uwagę. Taką strategię przyjmują zarówno największe marki, jak i mniejsze konta.

Promowanie postów w social media – czy to korzystne dla Twojej marki?

Social media umożliwiają promowanie niektórych treści. Takie działania pozwolą dotrzeć do większej grupy odbiorców. Dzięki promocji zwiększane mogą być także zasięgi postów w przyszłości. W zależności od wybranej opcji i potrzeb firmy, możliwe jest także targetowanie osób, do których ma dotrzeć promowany post.

Angażujące posty w social media – jak je tworzyć?

Zwiększenie liczby reakcji pod postem jest ważnym elementem rozwijania profilu marki w social media. Aby osiągnąć taki efekt, należy sprowokować dyskusję lub w inny sposób zachęcić obserwatorów do komentowania i dodawania reakcji. Takie treści poprawiają też zasięgi przyszłych postów na profilu. Tworzenie angażujących postów nie jest łatwe – pomocne jest jednak szkolenie i doświadczenie w prowadzeniu firmowych profili.

Powierz nam swoje
konto na instagramie

Chcesz rozpocząć działalność lub zaistnieć w mediach społecznościowych z Twoją obecną ofertą? Prowadzenie konta na Instagramie bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia może nie przynieść Ci zamierzonych efektów. Dlatego powierz obsługę profilu na Instagramie specjalistom i daj się polubić w sieci!

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Projekty graficzne

l

Copywriting

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe

Facebook Ads

U

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)