fbpx

Prowadzenie Instagrama Szczecin

– Cennik – Obsługa profilu IG

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci | INSTAGRAM

W dzisiejszych czasach Instagram jest potężnym medium społecznościowym. Aż 10 milionów Polaków posiada konto na tej platformie. Co oznacza, że liczba użytkowników Instagrama w naszym kraju wzrosła o 1 milion w porównaniu z poprzednim rokiem. W związku z tym wiele marek wykorzystuje możliwości, jakie daje im ten serwis społecznościowy.

A Ty? Chcesz budować markę i pozyskiwać klientów na Instagramie? A może zamierzasz powierzyć obsługę Twojego profilu agencji social media? Nie mogłeś lepiej trafić! Jesteśmy zespołem specjalistów, który pomoże zaistnieć Ci w Internecie. Przekonaj się na własnej skórze, ile korzyści otrzymasz, zlecając nam usługę prowadzenia Twojego Instagrama!

Prowadzenie konta na instagramie Szczecin i okolice. Agencja social media

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Korzyści z prowadzenia profilu na Instagramie przez agencję

Pozyskanie nowych klientów i zwiększenie zysków firmy

Obniżenie kosztów działalności

}

Duża oszczędność czasu

Umiejętność budowania wizerunku oraz marki w Internecie

Współpraca z zespołem ekspertów

Z

Kompleksowość działań jednej agencji

Znajomość i umiejętność wykorzystania aktualnych trendów social media

U

Inny punkt widzenia

h

Miesięczny okres wypowiedzenia

Prowadzenie konta firmowego na IG. Rise Up Szczecin

CO możemy zrobić dla Ciebie 
w ramach działań na Instagramie

 • Założenie lub ulepszenie obecnego konta
 • Opracowanie strategii działań marketingowych na profilu IG
 • Stworzenie szaty graficznej oraz szablonów postów
 • Popełnienie treści oraz grafik, wraz z publikacją postów
 • Montaż wideo
 • Stworzenie relacji IG Stories oraz IG Reels
 • Obsługa profilu (m.in. odpowiadanie na komentarze, wiadomości)
 • Konfiguracja reklam IG Ads z różnymi celami reklamowymi (m.in. ruch, aktywność, zasięg, konwersje w sklepie czy pozyskiwanie kontaktów),
 • Organizowanie konkursów zgodnie z regulaminem Instagrama
 • Śledzenie trendów social media
 • Comiesięczny raport z działań

Ile kosztuje i od czego zależy
cena prowadzenia konta na Instagramie

Opłata uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Mamy tu na myśli między innymi częstotliwość publikacji, ilość reklam, czy poziom zaawansowania danego profilu.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych klientów, wycena przygotowywana jest indywidualnie. Zatem koniecznie skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu uzyskasz darmową wycenę naszych działań.

Prowadzenie instagrama Szczecin Cennik. Ile to kosztuje?
Instagram prowadzenie profilu

Dlaczego warto zainwestować
w profesjonalne prowadzenia instagrama?

Obsługę konta na Instagramie warto powierzyć specjalistom. A my nimi jesteśmy! Pod naszym czujnym okiem Twój profil przyniesie Ci zdecydowanie więcej korzyści niż do tej pory. Mamy doświadczenie i kompetencje w zakresie social mediów dlatego chętnie stworzymy od zera lub rozwiniemy Twojego Instagrama. Czy warto zainwestować w konto biznesowe na Instagramie? Oczywiście, że tak! Poniżej przedstawimy Ci kilka korzyści płynących ze współpracy z profesjonalną agencją social media.

Zwiększenie zaangażowania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że angażujące treści czy odpowiednio dobrane hasztagi to świetny sposób na zdobycie followersów. Dlatego prowadząc konto firmowe i prywatne zwracamy uwagę na opisy. Zazwyczaj są one spersonalizowane i dotyczą oferowanych usług i produktów. Dzięki temu cieszą się one olbrzymią popularnością i zwiększają zaangażowanie na Twoim profilu, przejawiające się w serduszkach, komentarzach, czy udostępnieniach.

Rozpoznawalność marki

Dzięki kreatywnym działaniom na Instagramie pomożemy ci wyróżnić się na tle konkurencji. Tworzone przez nas treści są dopasowane do grupy odbiorców i atrakcyjnie wizualnie. Poza tym łączymy konta na Instagramie, Facebooku i Twitterze, dzięki czemu umożliwiamy udostępnianie postów dla szerszego grona odbiorców. W ten sposób zwiększamy szansę na to, że adresaci zwrócą uwagę na Twoją ofertę i utrwalą ją w swojej pamięci.

Dodatkowy kanał sprzedaży

Dzięki możliwości utworzenia sklepu i połączenia Instagrama z katalogiem na Facebooku możemy oznaczać produkty na zdjęciach i relacjach. Takie rozwiązanie czyni formę zakupu bardziej atrakcyjną. Nie można przecież zapomnieć, że profesjonalnie prowadzone konto na Instagramie przyczynia się do budowy wizerunku firmy w sieci. Ludzie chętniej inwestują w produkty i usługi firm, które obserwują i znają. Zatem w tym przypadku podział obowiązków jest jasny. My dbamy o to, aby trafić z Twoją ofertą do grupy docelowej i nakłonić odbiorców do zakupu produktu lub usługi, a Ty cieszysz się wzrostem sprzedaży

Zaufaj nam
Mamy doświadczenie

prowadzonych profili

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

Wiemy, jak przygotować wysokiej jakości treści na Instagram i zajmiemy się tym kompleksowo. W swojej działalności wykorzystujemy takie rozwiązania, które zagwarantują Ci większe zasięgi i skuteczność postów. Jak rozpocząć współpracę z nami? 

01

Rozmowa

Zanim rozpoczniesz współpracę z naszą agencją, czeka Cię rozmowa telefoniczna z jednym z naszych specjalistów. Dlaczego jest to dla nas istotne? Ponieważ chcemy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania względem naszej firmy. Pamiętaj, im więcej informacji od Ciebie uzyskamy, tym lepiej. Po wspólnej konwersacji prześlemy Ci propozycję naszych działań wraz z wyceną

02

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu naszej propozycji stworzymy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję zawsze wysyłamy pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

03

Przydział opiekuna

Po podpisaniu umowy przydzielimy Ci osobę, która najlepiej odnajduje się w Twojej branży. To właśnie ona poprowadzi Twój profil na Instagramie w taki sposób, że będzie wyglądał on profesjonalnie.

04

Przygotowanie strategii komunikacji

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań na Instagramie otrzymasz od nas strategię, która wzmocni świadomość Twojej marki i wyróżni ją na tle konkurencji. Po zaakceptowaniu naszych propozycji postów, szaty graficznej, języka i budżetu reklamowego przechodzimy do realizacji planu. Nie wszystko da się jednak przewidzieć. Dlatego oferujemy też RTM. Dzięki temu szybko i trafnie reagujemy na codzienne wydarzenia.

05

Monitorowanie przeprowadzonych działań

Wszystkie działania, które wprowadzamy, stale monitorujemy. Dzięki temu nie przepalamy budżetu, reagujemy na bieżąco i kiedy coś wymaga poprawy, robimy to od razu. Przecież nie bez powodu naszą agencję wyróżnia wysoka jakość obsługi!

06

Raportowanie

Po każdym miesiącu współpracy otrzymasz od nas raport przedstawiający skuteczność przeprowadzonych działań. Znajdziesz w nim między innymi statystyki, opis efektywności reklam oraz podsumowanie założonych celów.

W jakich branżach profile prowadzicie?
Pracujemy dla wszystkich!

Zależy nam na tym, aby wszystkie firmy, z którymi współpracujemy, były zadowolone. Pamiętaj- Twoje cele są naszymi celami! Dlatego do każdego przedsiębiorstwa mamy indywidualne podejście. Prowadzenie profilu na Instagramie dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy. Świadczymy usługi dla wielu branż, są to między innymi fotowoltaika. nieruchomości, gastronomia, salony kosmetyczne, czy firmy przemysłowe. Jak widzisz- pomagamy każdemu!

W naszym zespole posiadamy specjalistów do spraw social mediów. Każdy z nich czuje się lepiej w innej branży. Dzięki temu tworzymy merytoryczne posty na każdy temat! Robimy to w taki sposób, aby Twój firmowy profil na Instagramie wyglądał atrakcyjnie i dostarczał Twojej grupie docelowej takich treści, jakich ona oczekuje.

Prowadzenie profilu na Instagramie restauracja
Rodzaje kont na Instagramie Szczecin

Rodzaje kont
na Instagramie

Bez względu na to, czy powierzysz nam profil prywatny, czy konto publiczne- pomożemy Ci. Warto jednak pamiętać przed założeniem kanału, że każdy użytkownik ma do wyboru dwie powyższe opcje. Którą polecamy? To zależy. Zarówno w jednej, jak i w drugiej, możesz wysyłać prywatne wiadomości, reagować na zdjęcia i komentować publikowane posty. Jest jedno „ale”. Kiedy ktoś posiada konto prywatne, to jego posty będą widoczne wyłącznie dla zatwierdzonych osób.

Nie satysfakcjonuje Cię takie rozwiązanie? Nie ma problemu! Przekształcimy Twój profil firmowy w publiczne konto profesjonalne. Dzięki temu będziesz miał dostęp do oznaczania produktów, postów sponsorowanych oraz statystyk, które otrzymujemy, klikając »opcje« w prawym górnym rogu, a następnie »statystyki«. Mamy wtedy możliwość analizy Twojego Instagrama pod względem zawartości, aktywności oraz grupy docelowej. Pamiętaj, że konto profesjonalne nie jest obowiązkiem, ale takie działanie daje Ci przewagę nad konkurencją.

Obsługa Instagrama nie jest nam straszna

Na czym polega prowadzenie konta na Instagramie przez naszą agencję? W ramach współpracy z nami otrzymasz spersonalizowaną strategię dla Twojej firmy. Wspólnie określimy cele biznesowe i dobierzemy niezbędne działania do osiągnięcia sukcesu! Nad profesjonalną obsługą Twojego Instagrama będzie czuwał zespół specjalistów.

Rise Up agencja social media Szczecin. Prowadzenie Instagrama

Co możemy Ci zaoferować?

Założenie konta

Nie wiesz, jak założyć konto na Instagramie? Spokojnie, od tego jesteśmy my! Na początku pobierzemy aplikację ze sklepu Google Play lub App Store. Następnie zarejestrujemy Cię lub zalogujemy za pomocą Facebooka. Brzmi skomplikowanie? Z myślą o początkujących użytkownikach aplikacji Instagram napisaliśmy artykuł, w którym znajdziesz informacje o tym, jak założyć konto biznesowe.

Optymalizacja biogramu i informacji o profilu

Aby Twój profil na Instagramie był kompletny, uzupełnimy biogram i dodamy zdjęcie profilowe. Co to jest BIO? To krótki opis Twojej działalności. Zamieścimy w nim kilka podstawowych informacji oraz aktywny link, który przeniesie użytkownika na Twoją stronę internetową. Dzięki biogramowi każdy, kto odwiedzi Twój profil, w szybki i prosty sposób uzyska informacje, do kogo należy konto oraz w jakim celu jest prowadzone. Takie działanie pomoże Ci spersonalizować swój profil na Instagramie.

Instagram Stories

Coraz więcej firm wykorzystuje Insta Stories. Z pewnością dlatego, że pozwalają kierować one ruch do strony www. A dlaczego my zamieszczamy relacje na stronie głównej? Między innymi dlatego, że chcemy pokazać życie codzienne firmy „od kuchni”. Insta Stories sprawdza się w tym doskonale, ponieważ przesyłane treści widoczne są tylko przez 24 godziny, co sprawia, że są one uznawane za aktualne i naturalne.

Instagram Reels

Bezpośrednio z poziomu aplikacji tworzymy kreatywne Rolki. Dzięki takiemu działaniu jesteśmy w stanie przyciągnąć uwagę osób, które jeszcze nie obserwują Twojego profilu. Tworzone przez nas Reelsy na Instagramie pomogą wyróżnić Ci się na tle konkurencji, która w dalszym ciągu ich nie używa.

Sesje zdjęciowe

W ramach kompleksowej obsługi Instagrama zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe. Dlaczego aspekt wizualny jest tak ważny? Dlatego, że klient kupuje oczami! Chcesz się o tym przekonać? Postaw na indywidualną sesję i sprawdź, jak wpłynie ona na wizerunek Twojej firmy.

Pomożemy zadbać Ci też o zdjęcie profilowe. Powinno ono zawierać logo Twojej firmy, które umożliwi obecnym i potencjalnym klientom szybką identyfikację.

Kampanie reklamowe

Instagram to doskonałe miejsce do tego, by reklamować swoje produkty lub usługi. Zainwestuj we współpracę z nami i zapomnij o nieautentycznych botach! Skonfigurujemy dla Ciebie promocję firmy, która trafi do Twojej ścisłej grupy docelowej. Zrobimy to poprzez połączenie Instagrama z Menadżerem Reklam dostępnym na Facebooku. Cena takich działań uzależniona jest od celu, który chcesz osiągnąć i tego, co promujesz.

Harmonogram postów

Prowadząc profil firmowy, zawsze tworzymy harmonogram postów. Dzięki niemu nie musimy zastanawiać się nad każdą publikacją w ostatniej chwili. Możemy uporządkować treści i zaplanować kiedy chcemy udostępnić dany post. Harmonogram usprawnia naszą pracę i pozwala przygotować staranne treści na koncie klienta.

Moderacja

Jesteśmy od tego, aby tworzyć dialog z innymi użytkownikami. W błyskawicznym tempie odpowiadamy na komentarze i wiadomości prywatne. Nie korzystamy ze sztywnych formułek, ponieważ nie są one dobrze odbierane. Wychodzimy poza określony schemat działania, co powoduje, że wyróżniamy się wysokim poziomem moderowania social mediów!

Publikowanie postów

Dzięki współpracy z nami otrzymasz kreatywne pomysły na prowadzenie konta na Instagramie. Doskonale wiemy, co i kiedy publikować, aby się klikało. W swoich działaniach wyróżniamy się regularną publikacją postów, które trafią bezpośrednio do Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

l

Copywriting

Nasze opisy do zdjęć są kreatywne i zawierają odpowiednie hasztagi, których popularność sprawdzamy za pomocą wyszukiwarki Instagrama i programów zewnętrznych. W stworzonych przez nas tekstach przekazujemy wszystkie niezbędne informacje dla potencjalnych klientów. Stawiamy przede wszystkim na urozmaicone i angażujące użytkowników publikacje.

Powierz nam swoje
konto na instagramie

Chcesz rozpocząć działalność lub zaistnieć w mediach społecznościowych z Twoją obecną ofertą? Prowadzenie konta na Instagramie bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia może nie przynieść Ci zamierzonych efektów. Dlatego powierz obsługę profilu na Instagramie specjalistom i daj się polubić w sieci!

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Projektowanie graficzne

l

Copywriting i pozycjonowanie

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe