fbpx

Copywriting

usługi copywritingu dla firm

l

Copywriting – stworzymy dla Ciebie teksty, które sprzedają!

Szukasz copywritera do stałej współpracy? Potrzebujesz wsparcia w zakresie pisania tekstów?

W dobrym przekazie marketingowym olbrzymią rolę odgrywa treść. Tworzenie jej na potrzeby reklamy to nic innego jak copywriting. Często określa się go jako odpowiedni komunikat skierowany w stronę konsumenta. Taki marketing treści jest kluczem do zdobycia nowych klientów i zaprezentowania oferty w taki sposób, aby nakłonić odbiorcę przekazu do zakupu produktu. Specjalistą od tego rodzaju zadań specjalnych jest copywriter. To osoba, która najlepiej wie, jak tworzyć treść oddziałującą na odbiorców. Cechuje go sztuka perswazji. Potrafi on przekonać adresatów do wykonania zamierzonych przez niego działań. 

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że inwestycja w wartościową treść ma sens!

copywriting pisanie tekstów

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Pracujemy dla
wszystkich | współpraca zdalna

Przygotowanie merytorycznej i angażującej treści jest wymagające i czasochłonne. Marketing to dobra treść oraz obraz, które wzbudzą potrzebę zakupu czy skorzystania z usług. Świadczymy usługi dla wielu branż, są to między innymi nieruchomości, gastronomia, salony kosmetyczne, e-commerce, stomatologia, rachunkowość czy fotowoltaika. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo każde jest dla nas tak samo ważne.

Nasi doświadczeni copywriterzy przed przystąpieniem do swojej pracy dokładnie zagłębiają się w daną branżę. Praca zdalna, która przeważa w naszej firmie, pozwala im na pełne skupienie. Dzięki temu tworzenie treści, które są wartościowe, przychodzi im z łatwością.

W copywritingu najważniejsze jest lekkie pióro i doświadczenie w tworzeniu tekstów. A my je mamy! Dlatego wszystkie nasze artykuły są unikalne i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Jakie usługi możemy Ci zaoferować?

Doskonale wiemy, co klika się najlepiej. Dlatego tworzymy treści w taki sposób, że z prędkością światła docierają one do potencjalnych klientów. Dzięki temu pomożemy zaistnieć Twojej firmie w sieci. Brzmi ciekawie? W naszej ofercie mamy kompleksowy pakiet działań. Poniżej znajdziesz wszystkie usługi z zakresu copywritingu, które możemy ci zaproponować.

Pisanie tekstów na bloga

Ty zarzucasz temat, a my piszemy ciekawe treści na Twoim blogu. Przed tym jednak przeprowadzamy dokładny research. Zgłębiamy swoją wiedzę, korzystając wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Teksty, które tworzymy, dostosowujemy do odpowiedniej grupy docelowej. Za pomocą artykułów blogowych przekazujemy wszystkie niezbędne informacje w sposób kreatywny i merytoryczny.

Tworzenie opisów produktów

Coprywriting produktowy jest szczególnie przydatny dla właścicieli sklepów. Nasz zespół copywriterów tworzy oryginalne opisy produktów, które przyciągają uwagę klienta i angażują go do zakupu. Z takiego artykułu można dowiedzieć się o wszystkich istotnych cechach towaru, jego wymiarach, parametrach technicznych, możliwościach oraz korzyściach z jego stosowania. Opisy zawierają słowa kluczowe i są pisane w sposób zrozumiały dla wszystkich. Ogłoszenie zawiera odpowiednią ilość znaków, dzięki czemu nie zanudzamy klienta zbyt długim tekstem.

Pisanie tekstów reklamowych

Nasz zespół kreatywnych copywriterów tworzy reklamy, zawierające perswazyjne treści marketingowe. Dobre teksty reklamowe są niezwykle istotne, ponieważ to one bardzo często decydują o zachowaniu klientów. Dlatego formułujemy je w taki sposób, by budziły emocje i zostawały w pamięci odbiorców na lata.

Tworzenie sloganów i haseł reklamowych

Za pomocą tworzenia haseł i sloganów reklamowych chcemy nie tylko przekazać informacje, ale także wezwać do określonego działania. Dokładamy wszelkich starań, by teksty zostały zapamiętane i powtarzane. Przed wprowadzeniem haseł i sloganów w życie, najpierw upewniamy się, że są one tego warte.

Nasze teksty reklamowe
wyróżnia copywriting SEO

Dlaczego trafiłeś akurat na naszą ofertę? Dlatego, że jesteśmy mistrzami w pozycjonowaniu! Jak to robimy? Pomaga nam w tym SEO copywriting. To nic innego jak pisanie tekstów przyjaznych dla wyszukiwarki Google. Treści, które są odpowiednio przygotowane pod pozycjonowanie, zwiększają widoczność strony w internecie. Dzięki temu masz szansę trafić do większej ilości czytelników.

Każdy copywriter SEO z naszego zespołu brał udział w wielu projektach. Dlatego wszyscy dokładnie wiedzą, jak tworzyć content, który pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie. Tylko oni potrafią dobrać słowa kluczowe tak, by walczyć o najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwania i dostarczać klientom realnych korzyści.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Ile kosztują profesjonalne
usługi copywriterskie?

Niestety, nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Opłata uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Ale spokojnie! Inwestycja w copywriting w naszej agencji zwraca się szybko i z nawiązką. Dzieje się tak za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia.

Dlatego jeśli chcesz przekonać się o skuteczności pisania tekstów przez naszych copywriterów, koniecznie skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Rise Up. Dzięki niemu uzyskasz darmową wycenę naszych działań.

Dlaczego teksty są tak ważne w marketingu ?

Bez względu na to czy masz małą, czy dużą firmę, wartościowy content jest tak samo istotny. Dlaczego? Ponieważ jest to sposób komunikacji z Twoimi klientami. Aby zrobić to w dobrym stylu, warto zainwestować w pomoc copywritera, ponieważ jest to coś, czym zajmuje się on na co dzień. Jakich korzyści może dostarczyć Ci napisanie tekstu przez specjalistę?

Atrakcyjne, poprawne językowo i marketingowo treści

Nasi copywriterzy przygotowują content w taki sposób, aby zaciekawić klientów i wypromować produkty lub usługi. Dbają oni o to, aby teksty były wolne od błędów, zrozumiałe dla wszystkich i spójne z wizerunkiem marki. Dzięki stworzonym przez nich merytorycznym artykułom budujesz zaufanie odbiorców i tworzysz wizerunek eksperta danej branży.

Wsparcie dla pozycjonowania oferty

Teksty, które tworzymy pod pozycjonowanie, są lekkie i merytoryczne. W naszej pracy korzystamy z aplikacji Surfer SEO, dzięki której gwarantujemy Ci wysokie pozycje w Google. Skorzystaj z naszej oferty i bądź widoczny w sieci!

Tworzenie treści pod grupę docelową

Tworzymy takie teksty na strony internetowe, które ciekawią i angażują klientów. Po czym poznać, że ktoś jest dobrym copywriterem? Taka osoba wie, jak pisać, aby trafić do grupy docelowej i osiągnąć określony cel, którym często jest zapewnienie firmie zysku.

Wzrost sprzedaży

Internet to idealne miejsce do promowania swojej firmy. Za pomocą angażujących tekstów, sprawimy, że klient chętnie zostanie na Twojej stronie internetowej i zrobi zakupy. Jak to zrobimy? Nasze usługi copywriterskie opierają się na pisaniu tekstów językiem korzyści. Bazujemy zatem na podkreślaniu zysków, jakie klient osiągnie poprzez zaspokojenie swoich potrzeb.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Zaufaj nam
Mamy doświadczenie

napisanych tekstów

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

W ramach współpracy z naszą agencją otrzymasz indywidualną ofertę tekstów. Zajmiemy się Twoim marketingiem treści najlepiej, jak potrafimy! Najpierw wspólnie określimy cele biznesowe i dobierzemy niezbędne działania do osiągnięcia sukcesu. Następnie oddamy Cię pod skrzydła copywritera, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą.

01

Rozmowa

Wychodzimy z założenia, że żaden branżowy tekst nie może powstać bez wcześniejszego researchu. Dlatego swoje działania zaczynamy od rozmowy z Tobą oraz zbadania kilku istotnych czynników, którymi są:

Grupa docelowa użytkowników

Język tekstów oraz merytoryka są indywidualnie dopasowane pod grupę odbiorców. Na podstawie materiałów prasowych, internetowych oraz wcześniejszego doświadczenia, oceniamy, jakie treści będą skutecznie oddziaływały na Twoją grupę docelową.

Konkurencja

Zanim skupimy się na pisaniu artykułu, sprawdzamy, kto jest Twoją największą konkurencją. Analizujemy publikowane przez rywali materiały. Skupiamy się zarówno na mocnych, jak i na słabych stronach ich publikacji.

Twoje produkty lub usługi

W tym przypadku kierujemy się analizą SWOT. Wyszczególniamy wszystkie mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia Twojej firmy. Zwracamy również uwagę na dotychczasowe starania i ich rezultaty. Po rozmowie i researchu przesyłamy Ci propozycję działań wraz z wyceną.

02

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję treści, to przygotujemy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję wyślemy do Ciebie pocztą. Umowy są zawierane z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

03

Trafiłeś pod skrzydła najlepszych copywriterów

Po podpisaniu umowy zapoznamy Cię z copywriterem, który najlepiej odnajduje się w Twojej branży. To właśnie on będzie dzielił się z Tobą oraz Twoimi klientami, swoją wiedzą i doświadczeniem.

04

Realizacja zlecenia

Przed rozpoczęciem działań, ustalamy między innymi frazy kluczowe, tematy, które będą podejmowane przez naszego copywritera oraz sposób ich realizacji. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, zaczynamy tworzenie tekstów.

05

Monitorowanie przeprowadzonych działań

Wszystkie wprowadzone działania monitorujemy na bieżąco. Dzięki temu kiedy coś wymaga poprawy, robimy to od razu. Przecież nie bez powodu naszą agencję wyróżnia wysoka jakość obsługi!

06

Raportowanie

Po każdym miesiącu otrzymujesz od nas szczegółowy raport dotyczący skuteczności przeprowadzonych działań. Przedstawiamy Ci w nim efekty wykonanej pracy przez naszą agencję. Znajdziesz tam statystyki i podsumowanie założonych celów.

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega tworzenie treści?

Copywriting to bardzo pojemny termin – w ten sposób określa się ogół tekstów przeznaczonych na strony internetowe – od opisów produktów i kategorii, poprzez artykuły specjalistyczne, reklamowe czy blogowe. Takie treści powinny być unikalne, tworzone z pasją, zgodne z ogólną koncepcją strony i wpisywać się w wizerunek marki.

Jakie są cechy dobrego tekstu?

Tworzenie tekstów wymaga kreatywności i znajomości zasad SEO. Skuteczne treści muszą być interesujące i przykuwać uwagę czytelników. Ważnym aspektem jest także poprawność – ortograficzna i gramatyczna. Teksty powinny też być w odpowiedni sposób nasycone frazami kluczowymi, które umożliwiają odpowiednie pozycjonowanie. Tworzenie wartościowych treści często wymaga także umiejętności researchu i prezentowania skomplikowanych zagadnień w sposób łatwy do zrozumienia.

Jak copywriter może pomóc mojej firmie?

Profesjonalne teksty są narzędziem służącym do skutecznego budowania wizerunku marki. Dzięki takim treściom można zareklamować swoje usługi i zyskać nowych klientów. Prowadzenie bloga firmowego może ułatwić dotarcie do osób zainteresowanych oferowanymi przez Twoją firmę produktami i usługami. Artykuły specjalistyczne pomogą przedstawić markę jako profesjonalną i godną zaufania. Dobrze napisane teksty służą jednak nie tylko do celów marketingowych. Treści zoptymalizowane pod kątem SEO wpływają na zwiększenie ruchu na stronie internetowej, a witryna wyświetla się wyżej w wyszukiwarce Google. Dzięki temu Twoja oferta może trafić do szerszego grona potencjalnych klientów.

Jakie oferujemy usługi?

Nasi copywriterzy tworzą treści na strony internetowe. Są to zarówno opisy kategorii, jak i artykuły oraz usługi związane z prowadzeniem bloga firmowego. Teksty są tworzone przez doświadczonych copywriterów, którzy w portfolio mają współprace z wieloma firmami. Treści są w pełni unikalne, tworzone indywidualnie, z uwzględnieniem charakteru marki i oczekiwań klienta. Dokładamy także starań, aby artykuły były interesujące dla czytelnika i niosły ze sobą merytoryczną wiedzę. Dzięki zastosowaniu zasad SEO nasze teksty są skutecznym narzędziem pozycjonowania stron internetowych. Oferujemy także content marketing, obsługę social mediów oraz usługi redagowania tekstów ulotek i maili. Działamy w miejscowości Szczecin oraz w całej Polsce.

Ile kosztują usługi copywritera?

W agencji Rise Up oferujemy tworzenie profesjonalnych treści, które są dostosowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu – otrzymasz darmową wycenę i różne propozycje współpracy. Wysokość stawki zależy od wielu czynników – aby otrzymać ofertę, należy wypełnić krótką ankietę, która pomoże nam ustalić Twoje cele i oczekiwania. Zajmujemy się nie tylko pisaniem tekstów na strony www – oferujemy również treści do publikacji na Instagramie czy Facebooku i szeroki zakres usług marketingowych.

Gdzie znajduje się agencja?

Nasza agencja jest zlokalizowana w Szczecinie. Dokładny adres to ul. Parkowa 46/16, 71-634 Szczecin. Jeśli jesteś ze Szczecina, to możliwa jest organizacja spotkań, na których zostaną ustalone wszystkie szczegóły przyszłej współpracy. Obsługujemy zarówno firmy z miejscowości Szczecin, jak i z innych części Polski.

Na czym polega skuteczne tworzenie treści?

Odpowiednio przygotowane treści mają wpływ na wyniki sprzedażowe firmy! Dlatego warto zaufać profesjonalistom. Dobrze napisany tekst musi być poprzedzony szczegółową analizą obejmującą mocne strony firmy, jej grupę docelową i obecną na rynku konkurencję. Treść powinna angażować czytelnika i zwiększać zainteresowanie oferowanym produktem. Copywriter musi także stosować reguły SEO i pisać zgodnie z zasadami języka korzyści. Istotne jest także odpowiednie redagowanie tekstu – tak, aby był on atrakcyjny wizualnie i czytelny.

W jaki sposób pomogę mojej firmie poprzez współpracę z agencją marketingową?

Prawidłowa komunikacja pozwala dotrzeć do większej liczby użytkowników i skuteczniej sprzedawać swoje produkty i usługi. Jednak to zadanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Zdobycie i utrzymanie uwagi odbiorcy wymaga znajomości zasad marketingu i reguł SEO. Pisanie treści, które poprawiają wyniki sprzedaży, musi być poprzedzone analizą informacji o firmie i stworzeniem odpowiedniej strategii. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi marketingowe. To nie tylko pisanie tekstów na stronę internetową, ale również obsługa social mediów, tworzenie grafik czy audyt.

Jak wygląda współpraca?

Wybierając naszą agencję ze Szczecina, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową usługę. Podstawą współpracy jest dla nas rozmowa – tylko tak możemy poznać Twoją firmę oraz produkty i usługi, które oferujesz. W taki sposób ustalamy także oczekiwania, jakie masz wobec współpracy. Na podstawie zgromadzonych informacji przeprowadzamy analizę, która jest podstawą do tworzenia tekstów. Pisanie treści SEO odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi. Dzięki temu możemy zwiększyć widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce Google, co przekłada się na wzrost wyników sprzedaży. Na tle konkurencji wyróżnia nas także comiesięczne raportowanie skuteczności wykonywanych zadań.

Czy agencja zlokalizowana na terenie Szczecina współpracuje z firmami z całej Polski?

Jak najbardziej! Agencja ma swoją siedzibę w Szczecinie, ale w dzisiejszych czasach odległość nie stanowi żadnego problemu. Zajmujemy się obsługą firm nie tylko ze Szczecina, ale również z innych części Polski. Dzięki możliwościom, jakie daje kontakt telefoniczny, czy mailowy możemy komunikować się z klientami niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Jakie są warunki umowy z agencją?

Szkic umowy powstaje na podstawie wcześniejszych ustaleń z przedsiębiorcą. Właściwy dokument jest podpisywany po akceptacji. Siedzibą naszej agencji jest Szczecin, jednak możliwe jest nawiązanie współpracy z firmami z całej Polski – wówczas umowa przesyłana jest w formie elektronicznej. Klientom przysługuje miesięczny okres wypowiedzenia, który nie wiąże się z żadnymi karami umownymi. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej szczegółów!

Czy mogę samodzielnie napisać teksty na swoją stronę internetową?

Każdy może spróbować swoich sił i samodzielnie stworzyć opisy produktów i kategorii na swoją stronę. Jednak bez odpowiednich umiejętności będzie to praca żmudna, czasochłonna i niekoniecznie zakończona sukcesem. Lepsze efekty można osiągnąć, zatrudniając profesjonalistę i powierzając mu pisanie tekstów. Dzięki temu zyskujesz wartościowe treści, które generują ruch na stronie i pomagają wypromować markę na tle konkurencji. Teksty SEO zapewnią też Twojej witrynie lepszą widoczność w wyszukiwarce Google, co pozwala zwiększyć sprzedaż.

Co nas wyróżnia spośród innych ofert?

Copywriterzy pracujący dla agencji Rise Up Szczecin tworzą treści dopasowane do potrzeb konkretnej marki. Pisanie tekstów powierzamy osobom, które specjalizują się w danej dziedzinie. Dlatego tworzone przez nich artykuły i opisy są merytoryczne i godne zaufania. Zawsze bierzemy też pod uwagę opinie i sugestie klienta. Nasi copywriterzy podczas pracy wykorzystują także nowoczesne narzędzia optymalizacji – np. Surfer SEO. Dzięki temu teksty osiągają wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Zwracamy też szczególną uwagę na poprawność gramatyczną i ortograficzną naszych treści, a także odpowiednie ich redagowanie.

Gdzie umieszcza się teksty pod pozycjonowanie?

Takie treści można umieszczać w swojej witrynie internetowej. Zarówno na landing page, jak i podstronach. Każdemu sklepowi przydadzą się także opisy kategorii i informacje o oferowanych produktach. Teksty tworzone przez copywriterów mogą być także umieszczane na innych stronach, jako artykuły sponsorowane kształtujące wizerunek firmy i zawierające linkowanie zwiększające ruch. Skutecznym sposobem na budowanie świadomości marki u odbiorców jest także content marketing – czyli treści umieszczane na blogu firmy lub przeznaczone na inne kanały, np. na media społecznościowe.

Jakie firmy mogą skorzystać z usług copywritera?

Zoptymalizowane pod kątem SEO, merytoryczne i ciekawe treści będą wartościowe dla różnych firm, niezależnie od rodzaju świadczonych usług. Skuteczny content marketing przyda się zarówno sklepom internetowym, jak i lokalnym firmom. Zajmujemy się także tworzeniem wartościowych treści dla podmiotów, które nie mogą się reklamować np. z branży medycznej lub prawniczej. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć zamówienie, skorzystaj z darmowej konsultacji.

W jaki sposób mogę sprawdzić skuteczność oferowanych usług marketingowych?

W trakcie współpracy z klientem, na bieżąco sprawdzamy skuteczność osiąganą przez realizowany projekt. Za pomocą różnych narzędzi badamy wyniki podejmowanego działania. Takie raporty dostarczamy także naszym klientom. Dzięki nim co miesiąc mogą sprawdzić rezultaty współpracy i przedstawić własne opinie. Uważamy, że aby osiągnąć wyznaczone cele, warto stawiać na przejrzystą komunikację i opierać się na precyzyjnych danych.

Co daje współpraca z agencją marketingową?

Dobry copywriter zajmuje się nie tylko pisaniem artykułów. Usługi profesjonalistów obejmują także tworzenie treści z innych obszarów marketingu. Należy do nich np. wymyślanie sloganów reklamowych i claimów, a także pisanie tekstów maili i innych szablonów używanych w komunikacji z klientem. Wybierając agencję, masz pewność, że teksty są w pełni zoptymalizowane, a ich jakość i wykonanie pozwoli budować wizerunek marki. Współpracujący z nami copywriterzy posiadają doświadczenie i są na bieżąco z nowinkami i trendami, korzystają także z profesjonalnych szkoleń. Napisz do nas i sprawdź, co może zyskać Twoja firma.

Czy mały, lokalny biznes również potrzebuje usług copywritera?

Rynek, na którym działamy, to nie tylko Szczecin i okolice, ale również pozostałe części kraju. Nasi klienci to zarówno większe firmy, które działają na rynku krajowym i zagranicznym, jak i lokalne biznesy. Skuteczna komunikacja jest ważna niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Copywriting oferuje rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb i budżetów. Dzięki takim treściom można np. zwiększyć ilość wejść na stronę i poprawić widzialność marki w sieci. Dla mniejszych firm to także okazja, aby pokazać swoją przykładową realizację większej liczbie osób.

Marketing treści - czy to tak istotne?

Marketing ma przede wszystkim za zadanie wzbudzić potrzebę kupna. Z copywritingiem zawsze wiąże się analiza i kalkulacja. Tekst musi być stworzony z myślą o jego funkcji i miejscu publikacji. W niektórych przypadkach najważniejsze jest nasycenie frazami kluczowymi i optymalizacja pod SEO. Jednak zawsze warto pamiętać, kto jest odbiorcą treści.

Podczas pisania artykułów można stosować zasady internetowego marketingu, jednocześnie dostarczając odbiorcom ciekawych i wartościowych treści. Jakość tekstu nie zależy też od tematu – nawet bardzo specjalistyczne zagadnienia można opisać w ciekawy i angażujący sposób.

Opisy możesz tworzyć sam, lub zatrudnić kogoś do pisania. 

Czy będę mieć wpływ na tworzone treści?

Zawsze słuchamy sugestii i opinii klientów – w końcu to właśnie oni najlepiej znają produkt, który oferuje firma. Dlatego strategię marketingową tworzymy w oparciu o przekaz, z jakim chce być kojarzona marka. Taki projekt jest konsultowany, aby przedsiębiorca miał możliwość zapoznania się z tematami, jakie będą poruszane i sposobem ich komunikowania w sieci. Rozumiemy także, że nie wszystkie osoby mają czas na zajmowanie się marketingiem. Pomożemy również, jeśli chcesz po prostu zlecić nam zadania i zdać się na nasze doświadczenie.

Jak wybrać dobrą agencję marketingową?

Wybierając agencję marketingową, zwróć uwagę na jej skuteczność w realizacji działań dla różnych firm. Istotna jest także zrozumiała komunikacja i jasne zasady współpracy. Marketing to dziedzina, w której ważna jest pasja i zrozumienie potrzeb drugiej strony. Wybór dobrze jest także oprzeć na opinii innych klientów.

Jak się z nami skontaktować?

Siedzibą agencji jest Szczecin, jednak nie trzeba do nas przyjeżdżać osobiście. Z pewnością wygodniejszymi drogami komunikacji będzie poczta elektroniczna oraz telefon. Najszybszym sposobem kontaktu z agencją jest wypełnienie formularza kontaktowego – dzięki temu Twoje zapytanie błyskawicznie trafi do odpowiedniego działu. Pamiętaj, że wycena i propozycja współpracy jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Napisz do nas, a chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

Jak dowiedzieć się więcej na temat copywritingu?

Jeśli interesuje Cię ten temat warto jest czytać blogi związane z pisaniem, marketingiem oraz social media (np. nasz!). Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji oraz wskazówek jak właściwie pisać. 

Jeśli chciałbyś, abyśmy poruszyli jakieś konkretne zagadnienie z dziedziny copywritingu napisz ! 

Zachęcamy również do korzystania z kursów oraz szkoleń. Znajdziesz tam praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w zawodzie. Oprócz tego materiały dostępne w serwisach typu YouTube.

Jakie wyróżniamy techniki copywritingu?

Większość opisów produktów, opisów czy treści sprzedażowych musi posiadać trzy kluczowe elementy tj: specyfikacja, język korzyści oraz call to action. Są to podstawowe techniki copywritingu. 

Czy posiadacie własny kurs copywritingu ?

Kurs copywritingu od agencji Rise Up? Tak, wiele osób na to czeka. W tym momencie jeszcze nie jest dostępny, ale pracujemy nad nim! Poznasz w nim najważniejsze aspekty, które powinien posiadać dobry copywriter.

Czy istnieje szablon copywriterski? Co powinien umieć copywriter? Jak przetwarzać dane? Jak powinien wyglądać tekst sprzedażowy? Jakie są techniki pisania? Czy jest marketing treści? Tego dowiesz się na kursie copywritingu Rise Up! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat copywritingu – zapraszamy na naszego bloga! Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Fb.  Jeśli interesuję Cię nasz kurs copywriterski – warto być na bieżąco!

powierz nam pisanie tekstów

Chcesz rozpocząć działalność lub zaistnieć w Internecie z obecną na rynku ofertą? Możesz spróbować swoich sił i samu tworzyć teksty reklamowe. Jednak bez pomocy copywritera najprawdopodobniej stracisz tylko czas i szansę na pozyskanie klientów. Dlatego zainwestuj we współpracę ze specjalistami i wyróżnij swoje produkty lub usługi na tle konkurencji!

Potrzebujesz eksperckiego artykułu na bloga, copywritingu SEO, albo treści na strony www? Chętnie zajmiemy się publikacją pomysłowych tekstów biznesowych dla Twojej firmy! Aby rozpocząć współpracę z naszą agencją, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie Instagrama

Projekty graficzne

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe

Facebook Ads

U

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)