fbpx

Copywriting Szczecin – Cennik – Prowadzenie bloga 

l

Copywriting ma olbrzymią moc!

W dobrym przekazie marketingowym olbrzymią rolę odgrywa treść. Tworzenie jej na potrzeby reklamy to nic innego jak copywriting. Często określa się go jako odpowiedni komunikat skierowany w stronę konsumenta. Taki marketing treści jest kluczem do zdobycia nowych klientów i zaprezentowania oferty w taki sposób, aby nakłonić odbiorcę przekazu do zakupu produktu. Specjalistą od tego rodzaju zadań specjalnych jest copywriter. To osoba, która najlepiej wie, jak tworzyć treść oddziałującą na odbiorców. Cechuje go sztuka perswazji. Potrafi on przekonać adresatów do wykonania zamierzonych przez niego działań. 

Aby zostać copywriterem, nie trzeba ukończyć konkretnego kierunku studiów. Najważniejsze jest lekkie pióro i doświadczenie w tworzeniu tekstów. A my je mamy! Dlatego wszystkie nasze artykuły są unikalne i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że inwestycja w wartościową treść ma sens!

SEO copywriting Szczecin. Prowadzenie bloga przez agencję social media

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Prowadzenie bloga Szczecin

Pracujemy dla
wszystkich

Przygotowanie merytorycznej i angażującej treści jest wymagające i czasochłonne. Ale od tego jesteśmy my! Świadczymy usługi dla wielu branż, są to między innymi nieruchomości, gastronomia, salony kosmetyczne, czy fotowoltaika. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo każde jest dla nas tak samo ważne.

Nasi doświadczeni copywriterzy przed przystąpieniem do swojej pracy dokładnie zagłębiają się w daną branżę. Praca zdalna, która przeważa w naszej firmie, pozwala im na pełne skupienie. Dzięki temu tworzenie treści, które są wartościowe, przychodzi im z łatwością.

Jakie usługi możemy Ci zaoferować?

Doskonale wiemy, co klika się najlepiej. Dlatego tworzymy treści w taki sposób, że z prędkością światła docierają one do potencjalnych klientów. Dzięki temu pomożemy zaistnieć Twojej firmie w sieci. Brzmi ciekawie? W naszej ofercie mamy kompleksowy pakiet działań. Poniżej znajdziesz wszystkie usługi z zakresu copywritingu, które możemy ci zaproponować.

Pisanie tekstów na bloga

Ty zarzucasz temat, a my piszemy ciekawe treści na Twoim blogu. Przed tym jednak przeprowadzamy dokładny research. Zgłębiamy swoją wiedzę, korzystając wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Teksty, które tworzymy, dostosowujemy do odpowiedniej grupy docelowej. Za pomocą artykułów blogowych przekazujemy wszystkie niezbędne informacje w sposób kreatywny i merytoryczny.

Tworzenie opisów produktów

Coprywriting produktowy jest szczególnie przydatny dla właścicieli sklepów. Nasz zespół copywriterów tworzy oryginalne opisy produktów, które przyciągają uwagę klienta i angażują go do zakupu. Z takiego artykułu można dowiedzieć się o wszystkich istotnych cechach towaru, jego wymiarach, parametrach technicznych, możliwościach oraz korzyściach z jego stosowania. Opisy zawierają słowa kluczowe i są pisane w sposób zrozumiały dla wszystkich. Ogłoszenie zawiera odpowiednią ilość znaków, dzięki czemu nie zanudzamy klienta zbyt długim tekstem.

Pisanie tekstów reklamowych

Nasz zespół kreatywnych copywriterów tworzy reklamy, zawierające perswazyjne treści marketingowe. Dobre teksty reklamowe są niezwykle istotne, ponieważ to one bardzo często decydują o zachowaniu klientów. Dlatego formułujemy je w taki sposób, by budziły emocje i zostawały w pamięci odbiorców na lata.

Tworzenie sloganów i haseł reklamowych

Za pomocą tworzenia haseł i sloganów reklamowych chcemy nie tylko przekazać informacje, ale także wezwać do określonego działania. Dokładamy wszelkich starań, by teksty zostały zapamiętane i powtarzane. Przed wprowadzeniem haseł i sloganów w życie, najpierw upewniamy się, że są one tego warte.

Nasze teksty reklamowe
wyróżnia copywriting SEO

Dlaczego trafiłeś akurat na naszą ofertę? Dlatego, że jesteśmy mistrzami w pozycjonowaniu! Jak to robimy? Pomaga nam w tym SEO copywriting. To nic innego jak pisanie tekstów przyjaznych dla wyszukiwarki Google. Treści, które są odpowiednio przygotowane pod SEO, zwiększają widoczność strony w internecie. Dzięki temu masz szansę trafić do większej ilości czytelników.

Każdy copywriter SEO z naszego zespołu brał udział w wielu projektach. Dlatego wszyscy dokładnie wiedzą, jak tworzyć treści, które pozytywnie wpływają na pozycjonowanie. Tylko oni potrafią dobrać słowa kluczowe tak, by walczyć o najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwania i dostarczać klientom realnych korzyści.

Copywriting, teksty reklamowe Szczecin
Ile kosztuje copywriting? Cennik

Ile kosztują profesjonalne
usługi copywriterskie?

Niestety, nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Opłata uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Ale spokojnie! Inwestycja w copywriting w naszej agencji zwraca się szybko i z nawiązką. Dzieje się tak za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia.

Dlatego jeśli chcesz przekonać się o skuteczności pisania tekstów przez naszych copywriterów, koniecznie skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Rise Up. Dzięki niemu uzyskasz darmową wycenę naszych działań.

Dlaczego warto zainwestować
w copywriting?

Bez względu na to czy masz małą, czy dużą firmę, tworzenie wartościowych treści jest tak samo istotne. Dlaczego? Ponieważ jest to sposób komunikacji z Twoimi klientami. Aby zrobić to w dobrym stylu, warto zainwestować w pomoc copywritera, ponieważ jest to coś, czym zajmuje się on na co dzień. Jakich korzyści może dostarczyć Ci napisanie tekstu przez specjalistę?

Atrakcyjne, poprawne językowo i marketingowo treści

Nasi copywriterzy przygotowują treści w taki sposób, aby zaciekawić klientów i wypromować produkty lub usługi. Dbają oni o to, aby teksty były wolne od błędów, zrozumiałe dla wszystkich i spójne z wizerunkiem marki. Dzięki stworzonym przez nich merytorycznym artykułom budujesz zaufanie odbiorców i tworzysz wizerunek eksperta danej branży.

Wsparcie dla pozycjonowania oferty

Teksty, które tworzymy pod pozycjonowanie, są lekkie i merytoryczne. W naszej pracy korzystamy z aplikacji Surfer SEO, dzięki której gwarantujemy Ci wysokie pozycje w Google. Skorzystaj z naszej oferty i bądź widoczny w sieci!

Tworzenie treści pod grupę docelową

Tworzymy takie teksty na strony internetowe, które ciekawią i angażują klientów. Po czym poznać, że ktoś jest dobrym copywriterem? Taka osoba wie, jak pisać, aby trafić do grupy docelowej i osiągnąć określony cel, którym często jest zapewnienie firmie zysku.

Wzrost sprzedaży

Internet to idealne miejsce do promowania swojej firmy. Za pomocą angażujących tekstów, sprawimy, że klient chętnie zostanie na Twojej stronie internetowej i zrobi zakupy. Jak to zrobimy? Nasze usługi copywriterskie opierają się na pisaniu tekstów językiem korzyści. Bazujemy zatem na podkreślaniu zysków, jakie klient osiągnie poprzez zaspokojenie swoich potrzeb.

Copywriting Szczecin. Agencja social media Rise Up

Zaufaj nam
Mamy doświadczenie

napisanych tekstów

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

W ramach współpracy z naszą agencją otrzymasz indywidualną ofertę tekstów. Zajmiemy się Twoim marketingiem treści najlepiej, jak potrafimy! Najpierw wspólnie określimy cele biznesowe i dobierzemy niezbędne działania do osiągnięcia sukcesu. Następnie oddamy Cię pod skrzydła copywritera, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą.

01

Rozmowa

Wychodzimy z założenia, że żaden branżowy tekst nie może powstać bez wcześniejszego researchu. Dlatego swoje działania zaczynamy od rozmowy z Tobą oraz zbadania kilku istotnych czynników, którymi są:

Grupa docelowa użytkowników

Język tekstów oraz merytoryka są indywidualnie dopasowane pod grupę odbiorców. Na podstawie materiałów prasowych, internetowych oraz wcześniejszego doświadczenia, oceniamy, jakie treści będą skutecznie oddziaływały na Twoją grupę docelową.

Konkurencja

Zanim skupimy się na pisaniu artykułu, sprawdzamy, kto jest Twoją największą konkurencją. Analizujemy publikowane przez rywali materiały. Skupiamy się zarówno na mocnych, jak i na słabych stronach ich publikacji.

Twoje produkty lub usługi

W tym przypadku kierujemy się analizą SWOT. Wyszczególniamy wszystkie mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia Twojej firmy. Zwracamy również uwagę na dotychczasowe starania i ich rezultaty.

Po rozmowie i researchu przesyłamy Ci propozycję działań wraz z wyceną.

02

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję treści, to przygotujemy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję wyślemy do Ciebie pocztą. Umowy są zawierane z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

03

Trafiłeś pod skrzydła najlepszych copywriterów

Po podpisaniu umowy zapoznamy Cię z copywriterem, który najlepiej odnajduje się w Twojej branży. To właśnie on będzie dzielił się z Tobą oraz Twoimi klientami, swoją wiedzą i doświadczeniem.

04

Realizacja zlecenia

Przed rozpoczęciem działań, ustalamy między innymi frazy kluczowe, tematy, które będą podejmowane przez naszego copywritera oraz sposób ich realizacji. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, zaczynamy tworzenie tekstów.

05

Monitorowanie przeprowadzonych działań

Wszystkie wprowadzone działania monitorujemy na bieżąco. Dzięki temu kiedy coś wymaga poprawy, robimy to od razu. Przecież nie bez powodu naszą agencję wyróżnia wysoka jakość obsługi!

06

Raportowanie

Po każdym miesiącu otrzymujesz od nas szczegółowy raport dotyczący skuteczności przeprowadzonych działań. Przedstawiamy Ci w nim efekty wykonanej pracy przez naszą agencję. Znajdziesz tam statystyki i podsumowanie założonych celów

Powierz nam pisanie
tekstów

Chcesz rozpocząć działalność lub zaistnieć w Internecie z obecną na rynku ofertą? Możesz spróbować swoich sił i samu tworzyć teksty reklamowe. Jednak bez pomocy copywritera najprawdopodobniej stracisz tylko czas i szansę na pozyskanie klientów. Dlatego zainwestuj we współpracę ze specjalistami i wyróżnij swoje produkty lub usługi na tle konkurencji!

Potrzebujesz eksperckiego artykułu na bloga, copywritingu SEO, albo treści na strony www? Chętnie zajmiemy się publikacją pomysłowych tekstów biznesowych dla Twojej firmy! Aby rozpocząć współpracę z naszą agencją, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie profilu na Instagramie

Projektowanie graficzne

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe