fbpx

prowadzenie fanpage NA FACEBOOKU
| cennik | obsługa FACEBOOKA

Mamy realny wpływ na budowanie Twojej marki
i pozyskiwanie klientów
w serwisie Facebook!

Prowadzenie fanpage na Facebooku zabiera Ci zbyt dużo czasu? Obsługa fanpage firmy na Facebooku sprawia Ci trudność? Nie wiesz, jak pozyskiwać klientów przez social media? Spokojnie media społecznościowe nie są nam straszne. Pomożemy Ci w tym!

Rise Up to zespół specjalistów, który pomoże zaistnieć Twojej firmie w Internecie. W social mediach czujemy się jak ryba w wodzie. Doskonale znamy ich potencjał i potrafimy go wykorzystać. Powierzając nam profil Twojej marki na Facebooku, możesz być pewny, że zajmiemy się nim kompleksowo. Daj nam pod opiekę swój fanpage i zobacz, jak rośnie w siłę!

Prowadzenie fanpage firmy przez agencję social media

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Korzyści z prowadzenia fanpage na Facebooku przez Agencję Social Media

Zwiększenie zysków i sprzedaży przez Facebooka

Obniżenie kosztów działalności

}

Oszczędność czasu

Umiejętność budowania marki oraz wizerunku w Internecie

Współpraca z zespołem ekspertów

Z

Kompleksowość działań jednej firmy

Znajomość aktualnych trendów social media

U

Inny, świeży punkt widzenia

h

Możliwość rezygnacji ze umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Agencja Social Media Szczecin - Rise Up

CO mozemy zrobić dla Ciebie 
w ramach działań na Facebooku

 • Założenie lub modyfikacja istniejącego konta
 • Przygotowanie strategii działań na fanpage
 • Zaprojektowanie spójnej szaty graficznej oraz szablonów grafik do postów
 • Przygotowanie treści oraz grafik, wraz z regularną publikacją postów
 • Montaże video
 • Przygotowywanie relacji FB Stories oraz reels
 • Interakcje z fanami, odpowiadanie na wiadomości oraz komentarze
 • Konfiguracja reklam FB Ads z różnymi celami reklamowymi (m.in. ruch, aktywność, zasięg, zwiększenie polubień, konwersje w sklepie czy pozyskiwanie kontaktów),
 • Integracja Piksela Facebooka
 • Organizacja konkursów zgodnie z regulaminem Facebooka
 • Śledzenie trendów social media i korzystanie z nich na profilu
 • Raportowanie działań

Ile kosztuje i od czego zależy prowadzenie fanpage na Facebooku

Są to najczęściej zadawane pytania podczas podejmowania współpracy z agencją social media. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na temat tego, ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku. Opłata uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Mamy tu na myśli między innymi ilość postów i reklam zamieszczanych na Facebooku. Koniecznie skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie. Dzięki niemu uzyskasz darmową wycenę naszych działań.

Co wpływa na cenę prowadzenia profilu?

 • Branża
 • Częstotliwość publikacji (posty,stories,itp.)
 • Konfiguracja reklam FB Ads oraz ich ilość
 • Ilość dostępnych materiałów
 • Zakres działań (m.in. odpisywanie na wiadomości, opieka w weekend itp.).
Prowadzenie Facebooka firmy przez agencję social media
Obsługa social media, fanpage na Facebooku przez Rise Up Szczecin

Dlaczego warto zainwestować
w profesjonalne prowadzenie fanpage

na Facebooku?

Nie bez powodu mówi się, że „Jeśli nie ma cię na Facebooku, to nie istniejesz”. Coś w tym jest. Dlatego firmy coraz częściej decydują się na utworzenie fanpage. Jakich korzyści możemy dostarczyć Ci poprzez profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku?

Pozyskiwanie Klientów

Liczba użytkowników Facebooka stale się powiększa. Zatem nietrudno domyślić się, że reklamowanie produktu lub usługi na Twoim profilu ułatwi nam pozyskanie klientów. W swoich działaniach wykorzystamy szeroki zasięg Facebooka i przekujemy go w zwiększony ruch na Twojej stronie.

Wzrost sprzedaży

Facebook to idealne miejsce do promowania swojej firmy. Za pomocą angażujących postów, sprawimy, że klient chętnie przejdzie na Twoją stronę internetową i zrobi zakupy. Jeśli dodatkowo postawimy na reklamę w FB Ads, która umożliwia szczegółowe targetowanie, to zainwestowane pieniądze zwrócą Ci się z nawiązką!

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w social mediach

Profesjonalne prowadzenie Facebooka umożliwia budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Jak to robimy? Jako agencja social media pomożemy dobrać Ci odpowiednią komunikację, szatę graficzną oraz treść przekazu do Twojego grona odbiorców. Dzięki takim działaniom przedstawimy Twoją markę w odpowiednim świetle i zmniejszymy dystans między nią a użytkownikami.

Zaufaj nam
Mamy doświadczenie

prowadzonych fanpage

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

W ramach współpracy z naszą agencją otrzymasz indywidualną strategię dla Twojej firmy. Wspólnie określimy cele biznesowe i dobierzemy niezbędne działania do osiągnięcia sukcesu! Nad prowadzeniem fanpage’a będzie pracował zespół specjalistów, składający się z opiekuna profilu, copywritera, grafika oraz specjalisty ds. reklam. Na czym polega prowadzenie fanpage’a przez naszą firmę?

01

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Na początku współpracy zaczynamy od konwersacji telefonicznej. Chcemy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania względem naszej agencji. Im więcej informacji nam przekażesz, tym lepiej! Z pewnością zapytamy Cię o materiały, które do tej pory tworzyłeś we własnym zakresie. Mogą nam się one przydać w dalszym działaniu. Jeśli jednak takowych nie posiadasz to żaden problem! W naszej ofercie mamy sesje zdjęciowe oraz kreacje graficzne przygotowane z płatnych baz. Po rozmowie przesyłamy Ci propozycję działań wraz z wyceną.

02

Podpisanie umowy

Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję działań usprawniających prowadzenie Twojego firmowego Facebooka, to przygotujemy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję wyślemy do Ciebie pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

03

Trafiłeś pod skrzydła specjalistów

Po podpisaniu umowy przydzielimy Ci opiekuna. Będzie to osoba, która najlepiej odnajduje się w Twojej branży. To właśnie ona będzie odpowiedzialna za prowadzenie fanpage’a w taki sposób, by wyglądał on profesjonalnie.

04

Przygotowanie strategii komunikacji

Przed rozpoczęciem działań na portalu otrzymasz unikalną strategię postępowania, która pomoże wzmocnić świadomość marki i wyróżnić Twój profil na tle konkurencji. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję kategorii postów, szaty graficznej, języka i budżetu reklamowego to przechodzimy do realizacji ustalonego planu. Oprócz przesłania propozycji postów tworzymy też kampanie reklamowe i RTM. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i trafnie reagować na codzienne wydarzenia.

05

Monitorowanie przeprowadzonych działań

Wszystkie wprowadzone działania, w tym również kampanie reklamowe, monitorujemy na bieżąco. Dzięki temu nie przepalamy Twojego budżetu i kiedy coś wymaga poprawy, robimy to od razu. Przecież nie bez powodu naszą agencję wyróżnia wysoka jakość obsługi!

06

Raportowanie

Po każdym miesiącu otrzymujesz od nas szczegółowy raport dotyczący skuteczności przeprowadzonych działań. Przedstawiamy Ci w nim efekty wykonanej pracy przez naszą agencję. Znajdziesz tam statystyki, opis efektywności reklam i podsumowanie założonych celów.

Prowadzenie

Fanpage na Facebooku
w jakich branżach działacie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie marki posiadają jakieś charakterystyczne cechy. Warto jest je zatem wyeksponować. Dlatego też do każdego przedsiębiorstwa mamy indywidualne podejście. Prowadzenie profilu na Facebooku dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy. Opieramy się na celach, które chcesz osiągnąć. Ty inwestujesz w social media, a my traktujemy priorytetowo każde zadanie, bo wszyscy klienci są dla nas tak samo ważni!

W naszym zespole posiadamy wielu doświadczonych copywriterów, którzy specjalizują się w wielu branżach m.in. gastronomia, sport, eventy, przemysł, nieruchomości, fotowoltaika, beauty itp. Dzięki temu tworzymy merytoryczne treści na każdy temat! Robimy to w taki sposób, aby Twój firmowy fanpage wyglądał atrakcyjnie i przyciągał uwagę wszystkich odbiorców

Praca agencji social media przy prowadzeniu firmowego fanpage
Telefon z fanpage Rise Up agencja social media

Obsługa Facebooka jest nam nie straszna

Najczęściej używaną platformą społecznościową w Polsce jest Facebook. Korzysta z niego aż 27 milionów ludzi w naszym kraju! Posiadają go osoby z różnych przedziałów wiekowych. Dlatego jest on uważany za najbardziej uniwersalny kanał służący do zdobywania nowych klientów.

Bądź tam, gdzie są Twoi odbiorcy! Zainwestuj w profesjonalne prowadzenie Facebooka na najpopularniejszym serwisie społecznościowym. Skuteczna aktualizacja fanpage to dość skomplikowany proces, ale nie dla nas! Nasza agencja social media bardzo dobrze zna jego specyfikę. Dlatego warto zaufać doświadczonemu zespołowi. W ofercie mamy kompleksowy pakiet prowadzenia konta firmowego.

Jakie usługi możemy Ci zaoferować?

Przygotowujemy strategię Twojej firmy

Prowadzenie fanpage na Facebooku powinno opierać się o przemyślaną strategię. Tylko dzięki niej możesz skutecznie dotrzeć do grupy docelowej i wpływać w pozytywny sposób na wizerunek Twojej firmy. Fanpage na Facebooku tworzymy w taki sposób, aby wpisywał się on w strategię marki i pozwalał osiągnąć zamierzone cele. Naszą koncepcję opieramy na dokładnym researchu, wynikach badań oraz doświadczeniu naszego zespołu. Następnie obieramy kierunek, który z pewnością zainteresuje Twoją grupę docelową.

b

Tworzymy teksty

Treści, które tworzymy, staramy się dostosować do odpowiedniej grupy docelowej. Zamieszczając wpisy, sugerujemy się ustalonym harmonogramem. W stworzonych przez nas postach przekazujemy wszystkie niezbędne informacje. W naszej komunikacji stawiamy przede wszystkim na urozmaicone, kreatywne i angażujące użytkowników teksty. Nie tylko zarządzamy kontami w social mediach, ale także na bieżąco aktualizujemy profil.

Projektujemy grafiki i montujemy materiały video

Mamy świadomość tego, że w profilu na mediach społecznościowych nie liczy się sam tekst. Dlatego, aby w skuteczny sposób dotrzeć do Twojej grupy docelowej, prowadzenie fanpage wzbogacamy o wysokiej jakości grafiki i materiały video. Dbamy o dostosowanie wymiarów treści wizualnych do aktualnych wytycznych portalu. Jako agencja social media nie możemy przecież dopuścić do ich automatycznego wykadrowania.

Tworzymy grafiki i filmy na specjalne potrzeby Twojej firmy. Odpowiednie prowadzenie Facebooka pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencyjnych marek i przyciągnąć szerokie grono odbiorców.

Konfigurujemy płatne kampanie reklamowe

Zasięgi organiczne z roku na rok są coraz mniejsze. Dlatego, aby nowi klienci zauważyli Twoje produkty lub usługi, zainwestuj w obsługę reklam. Planując akcje, wspólnie z Tobą, ustalamy budżet reklamowy, który możesz przeznaczyć.

Nasza agencja konfiguruje płatne kampanie reklamowe, dzięki którym docieramy do szerszego grona odbiorców. Takie działanie zwiększa zasięgi Twoich postów i zaangażowanie użytkowników.

Sporządzamy comiesięczne raporty

W swojej pracy dużo czasu poświęcamy na analizę statystyk. Sukces tkwi w szczegółach! Dlatego dzięki dokładnemu przyjrzeniu się danym demograficznym, godzinom aktywności, czy popularności postów, proponujemy Ci skuteczne prowadzenie twojego fanpage na FB. Profesjonalne narzędzia analityczne umożliwiają nam dopasować publikowane treści do odbiorców. Dzięki temu możemy powiększać grono Twoich realnych fanów.

Dbamy o interakcję z fanami

Doskonale wiemy, że prowadzenie fanpage to nie tylko publikowanie postów i kreowanie reklamy. Dlatego dbamy o nawiązywanie relacji z każdym klientem. W jaki sposób? Na bieżąco odpisujemy na wiadomości prywatne oraz komentarze. Robimy to bardzo szybko, dzięki czemu firma postrzegana jest pozytywnie.

Praca nad strategią firmy na Facebooku

Umiemy w media społecznościowe

Zależy nam na tym, aby wszystkie firmy, z którymi współpracujemy, były zadowolone. Zawsze dążymy do uzyskania założonego celu. To właśnie dzięki temu, wchodząc na naszą stronę, zobaczysz mnóstwo pozytywnych opinii klientów na temat prowadzenia fanpage na Facebooku. Świadczymy usługi dla wielu branż, są to między innymi nieruchomości, gastronomia, salony kosmetyczne, czy fotowoltaika. Jak widzisz, nie sortujemy klientów na lepszych i gorszych. Pomożemy każdemu!

Powierz nam prowadzenie
Fanpage NA Facebooku
twojej firmy

Chcesz rozpocząć działalność lub zaistnieć w social mediach z obecną na rynku ofertą? Prowadzenie fanpage bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia nie przyniesie Ci zamierzonych efektów. Dlatego postaw na naszą firmę i pozwól specjalistom pokierować swój firmowy profil. Chętnie zajmiemy się Twoim fanpage na Facebooku!

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie profilu na Instagramie

Projektowanie graficzne

l

Copywriting i pozycjonowanie

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe