fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Gliwice

Czy marzysz o dynamicznym i skutecznym sposobie dotarcia do swojej docelowej grupy klientów?

Czy chciałbyś zwiększyć zasięg swojej marki oraz wzmocnić jej obecność w mediach społecznościowych?

Jeśli tak, to właśnie znalazłeś się we właściwym miejscu!

Budowanie marki w social mediach: Oferta

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Social Media: Klucz do sukcesu przez prowadzenie mediów społecznościowych Gliwice

Nasza agencja social media z Gliwic to zespół pasjonatów, którzy nie tylko rozumieją potęgę obecności w mediach społecznościowych, ale również potrafią przekuć ją na konkretne rezultaty biznesowe. Nasza misja to wspieranie Twojej marki w osiąganiu sukcesu poprzez skuteczne wykorzystanie różnorodnych platform online.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Siła kampanii reklamowych:  obsługa social mediów Gliwice

Niezależnie od tego, czy chodzi o docieranie do nowych klientów, promowanie nowego produktu czy zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej – nasz zespół doskonale zrozumie Twoje cele i dostosuje strategię reklamową do Twoich potrzeb. Nasza agencja to ekspert w prowadzeniu dynamicznych i skutecznych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Rozumiemy, że reklama w social mediach to nie tylko wyświetlenia, ale to przede wszystkim tworzenie autentycznych interakcji i konwersji. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie stworzyć kampanie, które nie tylko zwiększają świadomość Twojej marki, ale także generować wartościowe rezultaty biznesowe.

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych Gliwice

Niezależnie od tego, czy jesteś małą lokalną firmą czy większym przedsiębiorstwem, nasza agencja dostosowuje strategię do Twoich potrzeb. Nasza agencja specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu profili w mediach społecznościowych w Gliwicach. Wiemy, że skuteczna obecność w social media wymaga nie tylko regularnych postów, ale także głębokiego zrozumienia Twojej marki, audiencji i celów biznesowych. Dlatego też oferujemy usługi, które pozwalają Ci skupić się na prowadzeniu firmy, podczas gdy my dbamy o Twoją reprezentację online.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Kreatywna kampania marki na Instagramie

Niech Twoja kampania na Instagramie stanie się historią, którą ludzie chcą opowiadać dalej. Niezależnie od tego, czy chodzi o serię przemyślanych postów, interaktywne historie, live’y czy wyjątkowe konkursy, nasza agencja jest gotowa dostarczyć Ci kreatywne i skuteczne rozwiązania, które przyciągną uwagę i zdobędą serca społeczności.

Prowadzenie fanpage  na Facebooku

Facebook praktycznie nie ma dla nas tajemnic! Stworzymy angażujące treści i zadbamy o Twój wizerunek poprzez estetyczny i zachęcający profil! Konto na Facebooku ma już prawie 27 milionów Polaków. To świetne miejsce nie tylko na reklamę, ale przede wszystkim na budowanie tożsamości Twojej marki! Stworzymy dla Ciebie fanpage, który wyróżni cię na tle konkurencji!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Współpraca z agencją social media Gliwice krok po kroku

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Rozmowa telefoniczna

Na początku przeprowadzamy krótką konsultację, aby omówić Twoje cele, oczekiwania i specyfikę branży. Na tej podstawie nasza agencja będzie w stanie stworzyć spersonalizowaną strategię dla Twojej firmy. Razem ustalamy, jakie platformy społecznościowe będą najbardziej odpowiednie.

2

Podpisanie umowy

Następnie możemy przejść do podpisywania umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową, a oryginał wyślemy do Ciebie pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie koordynatora

Wybieramy eksperta z naszego zespołu, który będzie najbardziej odpowiedni do Twojej branży i powierzamy mu rolę koordynatora projektu.

4

Stworzenie strategii

Razem tworzymy strategię, która obejmuje rodzaj treści, harmonogram, częstotliwość publikacji postów, plan kampanii reklamowych (jeśli to dotyczy) i inne elementy.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitoring na bieżąco

Rozpoczynamy wdrażanie strategii, publikując treści, reagując na komentarze i zarządzając interakcjami. Jednocześnie będzie monitorować wyniki, analizować dane i poprawiać wszelkie usterki.

6

Raportowanie

Raz na miesiąc będziemy dostarczać raport, który podsumuje wyniki osiągnięte w ramach działań social media. To pozwala ocenić skuteczność strategii i podejmować ewentualne korekty.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Postaw na kreatywne podejście i skontaktuj się z nami już teraz!

Facebook, Linkedin, Instagram, a może TikTok? Mamy nowoczesne i kreatywne podejście, które pomoże Ci osiągnąć sukces w sieci! Na bieżąco śledzimy trendy i wiemy, jak zadbać o Twój wizerunek online! Mamy za sobą wiele udanych projektów i zadowolonych klientów. Zaufaj nam i Ty i skontaktuj się z nami już teraz!

Agencja social media Gliwice: FAQ

Czy pracujecie tylko w Gliwicach?

Działania marketingowe prowadzimy w 100% zdalnie, dlatego jesteśmy w stanie pracować nie tylko dla klientów z Gliwic, ale i też z całej Polski. Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie, a także wideokonferencje.

Jaka jest cena waszych usług?

Strony internetowe, reklamy, profile w social mediach – ceny tych wszystkich usług są bardzo zróżnicowane. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Dla jakich branży jest marketing online?

Social media w biznesie to naprawdę ogromne pole do manewru. Jako specjaliści podejmujemy się działań w mediach dla bardzo zróżnicowanych branż. Branża beauty, nieruchomości a może gastronomia? Z nami każda firma może działać w mediach społecznościowych!

Napisz do nas
RISE UP AGENCJA SOCIAL MEDIA Gliwice

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa |  Gliwice