fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Kielce

Chciałbyś postawić pierwsze kroki w zakresie marketingu internetowego i zyskać nowych klientów dla Twojej firmy? W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych to kluczowy element budowania marki, nawiązywania relacji z klientami oraz generowania wzrostu.

Nasz zespół doskonale rozumie, że każda firma ma indywidualne wymagania i wizję swojej obecności online. Dlatego też przykładamy ogromną wagę do poznania Twojej marki, jej wartości oraz celów biznesowych, aby stworzyć spersonalizowaną strategię, która przyniesie maksymalne korzyści. Zapraszamy!

Najlepsza agencja marketingowa w Kielcach

Jesteśmy zespołem ekspertów z pasją i doświadczeniem w dziedzinie mediów społecznościowych, gotowymi pomóc Ci w skutecznym budowaniu marki oraz osiąganiu wyjątkowych rezultatów online. Nasza agencja z dumą obsługuje klientów z Kielc i okolic, dostarczając spersonalizowane strategie social media, które dostosowane są do Twoich unikalnych celów i potrzeb. Oto, w czym możemy Ci pomóc:

 

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

My zajmiemy się marketingiem, żebyś Ty mógł skupić się na własnym biznesie!

Właśnie dlatego jesteśmy tutaj – aby przejąć odpowiedzialność za skuteczny marketing Twojej firmy, pozwalając Ci skupić się w pełni na rozwoju własnego biznesu! Nasza agencja social media specjalizuje się w tworzeniu strategii i działań marketingowych, które nie tylko zwiększają widoczność Twojej marki, ale także generują konkretny wzrost i pomagają osiągać cele biznesowe.

Współpraca z nami to nie tylko zewnętrzne wsparcie – stajemy się integralną częścią Twojego zespołu, dzięki czemu zyskujesz dostęp do wiedzy, doświadczenia i kreatywności naszych ekspertów. Rozumiemy, że każdy biznes ma swoją unikalną historię i cele, dlatego nasze podejście jest w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Razem stworzymy spersonalizowany plan działania, który skupi się na najważniejszych obszarach dla Twojego sukcesu.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Agencja Social Media Kielce – współpraca w kilku krokach

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Rozmowa i Poznanie Twojego Biznesu

Rozpoczynamy od rozmowy telefonicznej i dogłębnej analizy Twojej marki, produktów/usług oraz dotychczasowej obecności w mediach społecznościowych. Chcemy poznać Twoje cele, grupę docelową oraz wyjątkowe cechy, które wyróżniają Twój biznes na rynku.

2

Podpisanie umowy

Następnie możemy przejść do podpisywania umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową, a oryginał wyślemy do Ciebie pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie eksperta

Wybieramy specjalistę z naszego zespołu, który będzie najbardziej odpowiedni do Twojej branży i powierzamy mu rolę koordynatora projektu.

4

Spersonalizowana Strategia Social Media

Na podstawie zgromadzonych danych i informacji, opracowujemy spersonalizowaną strategię social media. Wybieramy platformy, harmonogram prac, rodzaje treści i plan działania, aby skutecznie angażować Twoją grupę docelową i budować świadomość marki.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie i Analiza Wyników

Regularnie monitorujemy wyniki naszych działań. Analizujemy zasięgi, zaangażowanie, interakcje oraz reakcje odbiorców. Dzięki temu możemy na bieżąco dostosowywać strategię, by uzyskać najlepsze efekty.

6

Regularna Komunikacja

Współpraca to dla nas otwarta komunikacja. Każdego miesiąca dzielimy się raportami i analizami wyników, abyś miał/miała pełen obraz osiągnięć Twojej obecności w mediach społecznościowych.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu i realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Dostosowujemy strategię do Twoich celów biznesowych i precyzyjnie targetujemy odbiorców. Tworzymy kreatywne treści, monitorujemy wyniki i optymalizujemy kampanie. Zapewniamy transparentność poprzez regularne raportowanie. Naszym celem jest wykorzystanie mocy mediów społecznościowych, aby Twoja marka osiągnęła wyjątkowe wyniki online, pozwalając Ci skupić się na rozwoju biznesu.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Obsługa mediów społecznościowych Kielce

Efektywne prowadzenie mediów społecznościowych to nasza specjalność. Działamy w oparciu o lokalną wiedzę, tworzymy strategie dopasowane do Twojej marki i odbiorców. Regularne posty, interakcje z użytkownikami oraz angażująca treść to nasze narzędzia. Monitorujemy wyniki, dostosowujemy strategię i dostarczamy transparentne raporty. Naszym celem jest wzmocnienie Twojej obecności w mediach społecznościowych, budowanie lojalności klientów i generowanie wzrostu biznesowego. Wiemy, że media społecznościowe to współczesne wizytówki w biznesie, dlatego zadbamy, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Instagram – graficzna obsługa social media

Tworzymy spersonalizowane strategie, dostosowane do specyfiki tej platformy, by osiągnąć maksymalny zasięg i zaangażowanie. Tworzymy atrakcyjne treści, zarządzamy profilem, angażujemy odbiorców poprzez wizualne opowieści (stories) i wykorzystujemy najnowsze trendy, aby wzmocnić widoczność Twojej marki. Dzięki naszemu doświadczeniu w obszarze Instagrama Twój biznes może efektywnie budować relacje z klientami i osiągać wyjątkowe wyniki na tej popularnej platformie społecznościowej.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Pozycjonowanie strony

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu SEO, które obejmują audyt istniejącej strony, identyfikację słów kluczowych, optymalizację treści i techniczne dostosowanie, aby poprawić widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszemu doświadczeniu w SEO Twój serwis może osiągnąć wyższe pozycje w wynikach Google i przyciągnąć większy ruch organiczny.

Identyfikcja wizualna

Tworzymy wyjątkową estetykę, która doskonale oddaje charakter Twojego biznesu na różnych platformach. Projektowanie graficzne nie ma przed nami tajemnic! Tworzymy spójne grafiki, kolory i elementy wizualne, które budują rozpoznawalność i trwałe wrażenie. Nasz zespół projektowy pracuje nad każdym detalem, aby Twoja marka prezentowała się profesjonalnie, spójnie i atrakcyjnie. Dzięki nam Twój wizerunek w mediach społecznościowych i online będzie zgodny z misją i wartościami Twojego biznesu, przyczyniając się do skutecznego budowania marki.

Na zdjęciu widać zespół Riseup, który pracuje nad identyfikacją wizualną

Dobre opinie naszej firmy

Cieszymy się, że możemy pochwalić się tak pozytywnymi opiniami naszych klientów! Mamy za sobą wiele udanych projektów, a w przeszłości udawało nam się zwiększyć sprzedaż usług w social media nawet o 157% w ciągu 30 dni!

Polecam współpracę z Rise up! Świetny kontakt i oferta szyta na miarę klienta. Firma jest elastyczna i proponuje ciekawe, przydatne i co najważniejsze skuteczne rozwiązania! To pozwala zaoszczędzić czas właścicielom firm i zoptymalizować działania w biznesie. Jestem zadowolona ze współpracy i już widzę efekty! 🙂 

Agnieszka Marcinkowska

Lerne! Szkoła językowa

„Szczerze polecam Agencję Rise up. Już od samego początku współpracy działania agencji przynosiły widoczne efekty. Otrzymałem strategię komunikacji oraz FB Ads, dzięki którym obroty i liczba zamówień rosną zdecydowanie szybciej niż wstępnie prognozowaliśmy. Kontakt z właścicielem – rewelacja. Zachęcam niezdecydowanych do skorzystania z mocy Social Mediów i wyboru Rise Up.”

Piotr Supergan

Elgan.pl

Polecamy!! Fantastyczna i profesjonalna obsługa social. Jesteśmy bardzo zadowolone!”

Marcelina Błaszczyk

Centrum Seniora w Szczecinie

„Czasami musisz zrzucić część swoich obowiązków bo po prostu nie wyrabiasz. Chciałem, aby Grzegorz zajął się częścią moich biznesów. Od początku byłem przekonany, że współpraca pójdzie dobrze, bo wiem, że to sumienna i pracowita osoba. Jednak efekty przerosły nawet moje oczekiwania. Znaczący wzrost ruchu na fanpage oraz kilku BARDZO wartościowych nowych klientów.”
Dawid Bielski

Caravaggio Dalandi

„Bardzo udany audyt fanpage’a. Mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, aby zdobyć zaangażowanych fanów. Polecam wszystkim współpracę z agencją !”

Aneta Węgrzynowska

Polecam tą firmę każdemu. Świetny kontakt, kampanie reklamowe , trafne rozwiązania, super pomysły. Długo szukałam agencję social,  która spełni moje oczekiwania. Rise Up to pełny profesjonalizm. Dziękuję Wam!”

Lucyna Janowska

Optyk Progress Serwis

ZAUFALI NAM
Bryksacar logo
logo sklepu elgan
logo centrum seniora w Szczecinie
logo Galerii Nieruchomości prowadzonej przez agencję Rise Up
Optyk Progress Serwis
Logo Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Logo firmy Selfa prowadzonej przez agencję social media
twiks logo
Kancelaria Wojciech Madera

I Ty skorzystaj z naszych usług!

Przekonaj się sam o naszej jakości i zaufaj nam, a my kompleksowo zajmiemy się Twoim wizerunkiem online! Media społecznościowe nie mają przed nami tajemnic! Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami już teraz!

Agencja social media Kielce: FAQ

Czy działacie tylko w Kielcach?

Działamy w stu procentach zdalnie, dlatego jesteśmy w stanie pracować nie tylko dla klientów z Kielc, ale i też z całej Polski. Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie, a także wideokonferencje.

Od czego zależy cena?

Strony internetowe, kampanie reklamowe, projektowanie graficzne, pozycjonowanie strony, profile w social mediach – ceny tych wszystkich usług są bardzo zróżnicowane. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Dla jakich branży jest świat social mediów?

Działalność w internecie daje nieograniczone możliwości. Jako specjaliści podejmujemy się działań dla bardzo zróżnicowanych branż. Branża beauty, nieruchomości a może gastronomia? Z nami każda firma może działać w mediach społecznościowych!

Napisz do nas
agENCJA SOCIAL MEDIA KIELCE

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa |  Kielce