fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Rzeszów

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu obecność w mediach społecznościowych jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Jeśli marzysz o zwiększeniu swojego zasięgu, budowaniu silnej marki i nawiązaniu głębszych relacji z klientami, to właśnie teraz nadszedł czas, aby sięgnąć po pomoc ekspertów.

Poznaj Agencję Social Media Rzeszów – partnera, który pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał mediów społecznościowych!

Kampania w social mediach: Oferta

Media społecznościowe nie mają przed nami tajemnic, a na marketingu znamy się jak mało kto. Swoją ofertę opieramy na takich zleceniach jak:

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO i pozycjonowanie

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Kim  jesteśmy?

Nasza agencja to zespół pasjonatów i specjalistów, którzy rozumieją, jak skutecznie wykorzystać Facebooka, Instagrama, Twittera i inne platformy do osiągnięcia Twoich celów biznesowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą lokalną firmę, startup czy duże przedsiębiorstwo, oferujemy spersonalizowane podejście, które dopasowuje się do Twoich potrzeb.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Reputacja marki w social mediach

To, jak ludzie postrzegają Twoją markę w świecie mediów społecznościowych, może mieć ogromny wpływ na zaufanie klientów, poziom zaangażowania oraz w ostateczności sukces Twojego biznesu. Oto kilka kluczowych kwestii dotyczących budowania i zarządzania reputacją marki w social mediach:

Komunikacja

Ważne jest, aby Twoja marka utrzymywała spójny i jednolity wizerunek na różnych platformach społecznościowych. To obejmuje zarówno sposób komunikacji, wygląd grafik i logo, jak i wartości, które reprezentuje Twoja firma.

h

Wysokiej jakości treści

Kluczowe jest publikowanie treści, które są wartościowe, interesujące i ważne dla Twojej grupy docelowej. Mogą to być artykuły, zdjęcia, filmy, infografiki czy też ciekawe materiały związane z branżą.

Słuchanie i zaangażowanie

Chodzi tutaj o śledzenie reakcji użytkowników na Twoje treści i angażowanie się w rozmowy, a także odpowiadanie na komentarze, pytania i opinie.

Rozwiązywanie problemów

Jeśli ktoś zgłasza problem lub skarży się na Twojej stronie społecznościowej, należy reagować profesjonalnie i starać się rozwiązać sytuację. Skuteczne zarządzanie konfliktami może poprawić wizerunek marki.

Budowanie zaufania

Udostępnianie recenzji, opinii klientów i sukcesów, które osiągnęła Twoja firma. To potwierdzi wiarygodność marki w oczach potencjalnych klientów.

Monitorowanie opinii

Regularne śledzenie, co mówi się o Twojej marce w sieci. Możesz korzystać z narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z opinią publiczną.

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Agencja Social Media Rzeszów – wsparcie w kilku krokach

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Rozmowa

Wpierw przeprowadzamy krótką sesję konsultacyjną, aby omówić Twoje cele, oczekiwania oraz specyfikę działalności w danym sektorze. Razem ustalamy, które platformy społecznościowe będą najodpowiedniejsze, jak skoncentrować się na określonej grupie odbiorców, a także jak budować rozpoznawalność i świadomość marki.

2

Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, przechodzimy do formalności. Umowa zostanie podpisana i dostaniesz skan dokumentu drogą mailową, zaś oryginał zostanie dostarczony tradycyjną pocztą. Umowa obowiązuje przez 12 miesięcy, z możliwością wypowiedzenia z jednym miesiącem okresu wypowiedzenia, bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie eksperta

Wybieramy dedykowanego specjalistę z naszego zespołu, który będzie koordynatorem Twojego projektu.

4

Estrategia

Kreujemy spersonalizowaną strategię, która obejmuje rodzaje treści, plan publikacji, częstotliwość wpisów, ewentualne kampanie reklamowe, oraz detale dotyczące komunikacji i naszej współpracy.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie postępów

Jesteśmy w stałym kontakcie! Publikujemy treści, odpowiadamy na komentarze i zarządzamy interakcjami. Jednocześnie śledzimy wyniki, analizujemy dane i usuwamy ewentualne niedoskonałości.

6

Raportowanie

Co miesiąc dostarczamy raporty oraz analizy efektów, abyś mógł/mogła zobaczyć pełen obraz osiągnięć Twojej obecności w mediach społecznościowych. Przesyłamy także statystyki, co pozwala ocenić skuteczność strategii i podjąć ewentualne korekty.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Kampanie reklamowe, które stworzą zaangażowaną społeczność

Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, które nie tylko promują markę, lecz także angażują jej odbiorców. Analizujemy demografię i zachowania grupy docelowej, kreujemy atrakcyjne treści w różnorodnych formatach, takich jak wideo, oraz zachęcamy do interakcji poprzez komentarze i udostępnianie. Naszym celem jest budowanie silnych relacji z wykorzystaniem narracji i emocji, tworząc zaangażowaną społeczność online, gotową aktywnie wspierać markę.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Kompleksowo zajmiemy się  Twoimi profilami społecznościowymi

Jesteśmy gotowi zapewnić kompleksową opiekę nad Twoimi profilami w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, TikTok i LinkedIn. Tworzymy spójne strategie dostosowane do każdej platformy, przygotowujemy atrakcyjne treści, zarządzamy interakcjami oraz analizujemy wyniki. Naszym celem jest wzmocnienie Twojej marki na każdej z tych platform poprzez tworzenie angażujących treści i budowanie autentycznych relacji z Twoją społecznością.

Skuteczny marketing Twojej marki

Dlaczego warto nam zaufać? Nasze doświadczenie w branży oraz udokumentowane sukcesy to nasza wizytówka. Tworzymy nie tylko treści, ale również strategie oparte na najnowszych trendach i badaniach rynku. Naszym celem jest nie tylko zwiększenie Twojej widoczności online, ale również generowanie zaangażowania, konwersji i lojalności.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Zainwestuj w rozpoznawalność 

marki już teraz!

Promowanie biznesu w internecie jest w dzisiejszych czasach przepisem na większą sprzedaż i wyróżnienie się na tle konkurencji! Nie trać czasu i skontaktuj się z nami już teraz!

Agencja social media Rzeszów: FAQ

Czy pracujecie też poza Rzeszowem?

Tak, jesteśmy w stanie realizować projekty dla klientów z całej Polski, ponieważ pracujemy w pełni zdalnie. Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie, a także wideokonferencje.

Od czego zależą wasze ceny?

Ceny naszych usług są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników m.in. czasu realizacji, nakładu pracy i potrzebnych zasobów. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Dla kogo jest marketing internetowy?

Z nami każda firma może budować rozpoznawalność w internecie! Kampanie social media i prowadzenie profili firmowych sprawdzi się dla wielu bardzo różnorodnych branży. Social media to przestrzeń dająca ogrom możliwości!

Napisz do nas
agencja social media rzeszów

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa |  Rzeszów