fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Wrocław

Wrocław to nie tylko dynamiczne miasto pełne możliwości biznesowych, ale także otwarta przestrzeń dla kreatywności i innowacyjności. W świecie, gdzie media społecznościowe odgrywają coraz istotniejszą rolę w biznesie, właściwe wykorzystanie ich potencjału może przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.

Dlatego chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać w naszej agencji social media we Wrocławiu – miejscu, gdzie Twoja obecność w mediach społecznościowych nabierze mocy i efektywności!

Agencja social media Wrocław: Wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres usług

Dzięki lokalnemu zrozumieniu rynku we Wrocławiu i globalnej wiedzy na temat trendów mediów społecznościowych jesteśmy gotowi dostarczyć Ci strategie i działania, które nieporównywalnie zwiększą sprzedaż produktów. Oto, co oferujemy:

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Agencja marketingu internetowego w twoim mieście

Nasza agencja to zespół pasjonatów, którzy nie tylko rozumieją siłę mediów społecznościowych, ale także potrafią ją wykorzystać i osiągnąć zamierzone cele. Jako eksperci w obszarze social media, oferujemy spersonalizowane podejście do każdego klienta, niezależnie od wielkości firmy czy branży. Nasz cel? Nie tylko wzmacniać Twoją obecność online, ale również budować trwałe relacje z potencjalnym klientem.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

E commerce, który wyróżni Cię na tle konkurencji

Tworzymy unikalny content i wykorzystujemy personalizowane rekomendacje produktów, stawiając na innowacyjność w procesie zakupowym. Stawiamy na jakość obsługi klienta, promujemy lojalność poprzez programy rabatowe i zdobywanie opinii klientów. Nasza agencja śledzi trendy, dostosowując strategię do zmieniających się oczekiwań klientów i rynku, by pomóc Twojej firmie osiągnąć przewagę nad konkurencją i zbudować silną markę w świecie e-commerce.

Pomożemy Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej

Dzięki naszej pomocy, osiągnięcie Twojej grupy docelowej staje się bardziej efektywne i skuteczne. Wykorzystujemy strategie mediów społecznościowych, które doskonale dopasowują się do preferencji oraz zachowań Twoich potencjalnych klientów. Bez względu na to, czy chodzi o lokalny czy globalny zasięg, nasza agencja tworzy spersonalizowane podejście, aby Twoja marka przyciągała uwagę, angażowała i przekształcała widzów w lojalnych klientów. Zrozumienie Twojej grupy docelowej to klucz do sukcesu, a my jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Wsparcie w prowadzeniu kampanii reklamowych

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w prowadzeniu kampanii reklamowych. Nasza agencja ma doświadczenie w tworzeniu skutecznych strategii reklamowych, które pomogą Twojej firmie osiągnąć cele marketingowe. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i kreatywnym treściom reklamowym nasz zespół pomoże dotrzeć do właściwej grupy docelowej. Bez względu na to, czy chodzi o kampanie na platformach społecznościowych, Google Ads czy inne narzędzia reklamowe, jesteśmy gotowi zapewnić Ci efektywne i dochodowe rozwiązania reklamowe.

Prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie i Twitterze Wrocław

Nasza agencja oferuje kompleksowe prowadzenie profili na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Zapewnimy Ci spersonalizowane strategie dostosowane do tych platform, które zwiększą Twoją obecność online i zaangażowanie odbiorców. Tworzymy kreatywne treści, angażujemy się w interakcję z użytkownikami i monitorujemy wyniki w czasie rzeczywistym. Nasza agencja pomoże Ci skutecznie budować relacje z klientami, zwiększać rozpoznawalność marki i osiągać cele marketingowe na platformach społecznościowych.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Optymalizacja pod kątem SEO

Nasza agencja oferuje usługi optymalizacji pod kątem SEO, które pomogą Twojej witrynie osiągnąć lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu optymalizacji poprawimy widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach takich jak Google. Analizujemy słowa kluczowe, optymalizujemy treści, strukturę strony i linkowanie wewnętrzne, aby zapewnić Ci konkurencyjną pozycję na rynku.

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Rozpoczęcie współpracy krok po kroku

Rozpoczęcie współpracy z naszą agencją to proces, który stawia na spersonalizowane podejście i wyznaczanie jasnych celów. Oto, jak wygląda ten proces krok po kroku:

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Rozmowa telefoniczna

Rozpoczynamy od krótkiej rozmowy telefonicznej, podczas której poznajemy Twoje cele, branżę oraz oczekiwania. To doskonała okazja, aby zrozumieć Twoje potrzeby i zdefiniować, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

2

Analiza i propozycja

Na podstawie informacji uzyskanych podczas rozmowy telefonicznej, przystępujemy do analizy Twojej obecności w mediach społecznościowych oraz otoczenia konkurencyjnego. Następnie przygotowujemy spersonalizowaną propozycję, uwzględniającą cele, strategię i oczekiwane rezultaty.

Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy
podpisanie umowy z agencją social media

3

Podpisanie umowy

Gdy ustalimy szczegóły, możemy przejść do podpisywania umowy. W umowie precyzujemy zakres usług, cele oraz oczekiwania, co zapewnia jasność i przejrzystość w trakcie współpracy.Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową, a oryginał wyślemy do Ciebie pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

4

Ustalenie strategii

Nasz zespół specjalistów opracowuje spersonalizowaną strategię dopasowaną do Twojej marki i celów biznesowych. Obejmuje to wybór odpowiednich platform, rodzajów treści, tona komunikacji i harmonogramu publikacji.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Wdrożenie działań

Po uzgodnieniu strategii, przystępujemy do działań. Tworzymy kreatywne treści, publikujemy posty, prowadzimy kampanie reklamowe i angażujemy się w interakcję z użytkownikami, aby budować obecność Twojej marki.

6

Raportowanie i analiza

Regularnie co miesiąc dostarczamy Ci raporty z wynikami naszych działań. Analizujemy efektywność kampanii, zwracając uwagę na wzrost zasięgu, zaangażowania, konwersji i inne miary sukcesu. Na podstawie analizy dostosowujemy strategię, aby uzyskać coraz lepsze wyniki.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Z nami zdobędziesz Nowych klIentów!

Bez względu na to, czy chodzi o platformy społecznościowe, reklamy online, optymalizację SEO czy inne narzędzia, nasza agencja jest gotowa dostarczyć Ci wyniki, które przyczynią się do wzrostu Twojego biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów. Przekonaj się sam i razem z nami zbuduj swoją społeczność w internecie!

Agencja social media Wrocław: FAQ

Czy pracujecie tylko we Wrocławiu?

Jako że pracujemy w pełni zdalnie, jesteśmy w stanie pracować nie tylko dla firm z Wrocławia, ale i też z całej Polski. Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie. Można także zorganizować wideokonferencję i omówić wszystkie ważne kwestie.

Jaka jest cena waszych usług i od czego zależy?

Czas i nakład pracy, trudność wykonania zlecenia, potrzebne zasoby… to tylko kilka z wielu czynników, które składają się na cenę naszych usług. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Dla jakich branży jest działalność w social mediach?

Media społecznościowe nie mają ograniczeń. Jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiej publiczności w przestrzeni internetowej, śmiało możesz stawiać kroki w marketingu online niezależnie od branży, w jakiej działasz. Nieruchomości, budownictwo a może gastronomia? Z nami każda firma może działać w mediach społecznościowych!

Obsługa Social Media Wrocław:
kOntAKT i wycenA

I ty poszerz grono zadowolonych klientów! Już teraz skontaktuj się z nami, abyśmy razem mogli zbudować obecność Twojej firmy w social mediach!

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa |  Wrocław