fbpx

Czy można korzystać z Messengera bez konta na Facebooku?

19 czerwca, 2023
czy możnaq korzystać z messengera bez konta na facebooku napis

Czy można korzystać z Messengera bez konta na Facebooku w 2023? To pytanie, które wielu użytkowników zadaje sobie w obliczu nowych przepisów i zmian w polityce korporacji Facebook. Messenger od lat cieszy się popularnością ze względu na swoje wygodne funkcje i łatwość użytkowania. Jednak czy nadal istnieje możliwość korzystania z aplikacji Messenger bez posiadania konta na Facebooku? W tym artykule przyjrzymy się aktualnej sytuacji i rozwiejemy wątpliwości dotyczące tej kwestii. Dowiedz się, czy istnieją alternatywne sposoby korzystania z jednego z najpopularniejszych komunikatorów i jakie są ograniczenia wynikające z nowych przepisów. Przekonaj się, czy nadal możesz korzystać z komunikatora Messenger bez konta na Facebooku w 2023!

Korzystanie z Messengera przez konto na Facebooku: Czy to jest konieczne?

W świetle nowych przepisów i zmian w regulaminie aplikacji Facebooka nie da się korzystać z messengera, nie posiadając konta na Facebooku. Serwis usunął opcję zakładania konta z pomocą numeru telefonu. Od teraz, jeżeli chcesz założyć konto w aplikacji messenger, powinieneś najpierw zarejestrować się na Facebooku.

dziewczyna z telefonem czy można korzystać z messengera bez konta na facebooku

Co, jeśli już mam konto na Messengerze, a nie mam Facebooka?

Jeżeli w przeszłości założyłeś już sobie Messengera bez Facebooka, to spokojnie, serwis nie odmówi Ci możliwości korzystania z niego dalej. Wiadomości i wideo rozmowy nadal będą dla Ciebie dostępne. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy jesteś nowym użytkownikiem i chcesz założyć sobie nowe konto.

Co w przypadku dezaktywacji konta na Facebooku?

Jeśli Twoje konto na Facebooku zostało dezaktywowane, a nadal chcesz korzystać z Messengera, nie powinieneś mieć z tym problemów. Mobilna aplikacja Messenger umożliwi ci logowanie się za pomocą starego loginu i hasła na Facebooku.

dymki na chacie messenger

Czy da się założyć Messengera bez Facebooka? – podsumowanie

Posiadanie konta w serwisie Facebook z pewnością ułatwia korzystanie z komunikatora Messenger. Po zmianach w regulaminie, bez aktywnego konta na Facebooku nie dokonamy nawet rejestracji konta na Messengerze. Nowi użytkownicy, aby mieć Messengera, z pewnością powinni więc rozważyć, czy nie wygodniej będzie założyć i Facebooka. Nie wszystko jednak stracone. Dla starych użytkowników możliwość logowania bez Facebooka w aplikacji mobilnej pozostaje dostępna. Nie powinno to być jednak duże uniedogodnienie, a o tym, że warto założyć Messengera, raczej nie trzeba przypominać!

Najnowsze posty na stronie

Jak zdobyć follow na Instagramie | 7 sposobów

Jak zdobyć follow na Instagramie | 7 sposobów

Marzysz o tym, aby twój Instagram zaświtał tysiącami follow? Chciałbyś, żeby to nie tylko marzenie, ale rzeczywistość? Mam dla ciebie dobrą wiadomość - to możliwe! Wystarczy poznać kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą ci zdobyć follow na Instagramie. Nie musisz...

Smycze reklamowe na zamówienie – hit czy kit?

Smycze reklamowe na zamówienie – hit czy kit?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego smycze reklamowe są tak skutecznym narzędziem marketingowym? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Was! W tym tekście omówimy, jak smycze reklamowe mogą zwiększyć świadomość marki oraz jakie korzyści płyną z ich...

Social media dla salonu tatuażu | Jak zacząć?

Social media dla salonu tatuażu | Jak zacząć?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się nieodłącznym narzędziem promocji i komunikacji dla wielu branż, w tym także dla salonów tatuażu. Fanpage tatuażysty na platformach takich jak Facebook czy Instagram może stanowić kluczowy element w budowaniu marki...

Pomysły na Facebook stories : 10 przykładów

Pomysły na Facebook stories : 10 przykładów

Szukasz świeżych i kreatywnych sposobów, aby wzmocnić swoją obecność na Facebooku? Chcesz wyróżnić się w tłumie i przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Dziś przedstawimy Ci inspirujące pomysły na Facebook Stories, które...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin