fbpx

Czy można korzystać z Messengera bez konta na Facebooku?

19 czerwca, 2023
czy możnaq korzystać z messengera bez konta na facebooku napis

Czy można korzystać z Messengera bez konta na Facebooku w 2023? To pytanie, które wielu użytkowników zadaje sobie w obliczu nowych przepisów i zmian w polityce korporacji Facebook. Messenger od lat cieszy się popularnością ze względu na swoje wygodne funkcje i łatwość użytkowania. Jednak czy nadal istnieje możliwość korzystania z aplikacji Messenger bez posiadania konta na Facebooku? W tym artykule przyjrzymy się aktualnej sytuacji i rozwiejemy wątpliwości dotyczące tej kwestii. Dowiedz się, czy istnieją alternatywne sposoby korzystania z jednego z najpopularniejszych komunikatorów i jakie są ograniczenia wynikające z nowych przepisów. Przekonaj się, czy nadal możesz korzystać z komunikatora Messenger bez konta na Facebooku w 2023!

Korzystanie z Messengera przez konto na Facebooku: Czy to jest konieczne?

W świetle nowych przepisów i zmian w regulaminie aplikacji Facebooka nie da się korzystać z messengera, nie posiadając konta na Facebooku. Serwis usunął opcję zakładania konta z pomocą numeru telefonu. Od teraz, jeżeli chcesz założyć konto w aplikacji messenger, powinieneś najpierw zarejestrować się na Facebooku.

dziewczyna z telefonem czy można korzystać z messengera bez konta na facebooku

Co, jeśli już mam konto na Messengerze, a nie mam Facebooka?

Jeżeli w przeszłości założyłeś już sobie Messengera bez Facebooka, to spokojnie, serwis nie odmówi Ci możliwości korzystania z niego dalej. Wiadomości i wideo rozmowy nadal będą dla Ciebie dostępne. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy jesteś nowym użytkownikiem i chcesz założyć sobie nowe konto.

Co w przypadku dezaktywacji konta na Facebooku?

Jeśli Twoje konto na Facebooku zostało dezaktywowane, a nadal chcesz korzystać z Messengera, nie powinieneś mieć z tym problemów. Mobilna aplikacja Messenger umożliwi ci logowanie się za pomocą starego loginu i hasła na Facebooku.

dymki na chacie messenger

Czy da się założyć Messengera bez Facebooka? – podsumowanie

Posiadanie konta w serwisie Facebook z pewnością ułatwia korzystanie z komunikatora Messenger. Po zmianach w regulaminie, bez aktywnego konta na Facebooku nie dokonamy nawet rejestracji konta na Messengerze. Nowi użytkownicy, aby mieć Messengera, z pewnością powinni więc rozważyć, czy nie wygodniej będzie założyć i Facebooka. Nie wszystko jednak stracone. Dla starych użytkowników możliwość logowania bez Facebooka w aplikacji mobilnej pozostaje dostępna. Nie powinno to być jednak duże uniedogodnienie, a o tym, że warto założyć Messengera, raczej nie trzeba przypominać!

Najnowsze posty na stronie

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

W XXI wieku ofert pracy w Kielcach najlepiej szukać w Internecie. Jednak w sieci funkcjonuje wiele stron lepszych i gorszych, dlatego dobrze wiedzieć, z jakiej warto skorzystać. Na uwagę zasługuje serwis pracy GoWork.pl, z którym współpracuje wielu kieleckich...

TOP 10 książek marketingowych

TOP 10 książek marketingowych

Marketing. Jeden z najważniejszych elementów, który może poprowadzić firmę do sukcesu. Jednakże stale rozwijające się technologie i zmieniające się preferencje konsumentów sprawiają, że zrozumienie skomplikowanego świata marketingu może stać się wyzwaniem. Na...

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Zapomniane sesje na urządzeniach to jak otwarte drzwi do prywatności. Każda z nich to potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego konta na Facebooku. Może się okazać, że nieświadomie pozostawiliśmy włączoną sesję na tablecie w kawiarni czy komputerze w pracy. A...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin