fbpx

Czy tylko duże firmy zlecają prowadzenie fanpage?

23 października, 2022
czy tylko duże firmy zlecają prowadzenie fanpage

Czy tylko duże firmy zlecają prowadzenie fanpage? Każdy przedsiębiorca dąży do tego, aby jego firma się rozwijała i przynosiła coraz to większe dochody. Aby tak się działo, musisz nauczyć się oddelegowywać zadania. W żadnej dużej firmie wszystkich zadań nie wykonuje szef, bo zdaje sobie sprawę, że nie da się być specjalistą w każdej dziedzinie. Co warto zlecić prowadząc średnią lub małą firmę w pierwszej kolejności? Prowadzenie konta firmowego w mediach społecznościowych! Dlaczego i co możesz na tym zyskać? O tym w dzisiejszym artykule! 

Dlaczego warto zlecić prowadzenie fanpage?

Niemal 18 milionów Polaków posiada konto w serwisie Facebook. Ten wynik sprawia, że Facebook jest określany mianem głównego kanału społecznościowego, jest niedoścignionym numerem jeden. Jako narzędzie do budowania świadomości marki również nie ma sobie równych. Warto wykorzystać jego potencjał i prowadzić swoje konto firmowe. Jednak, aby osiągnąć sukces na tej platformie, nie wystarczy dodawać zdjęcia produktów z opisem zachęcającym do kupna. 

prowadzenie fanpage agencja social media

Działania na Facebooku są dużo bardziej złożone. Łączą w sobie zadania kreatywne – tworzenie materiałów graficznych, angażujących treści, montaż krótkich filmików – oraz analityczne, takie jak: monitorowanie osiąganych efektów, wprowadzanie zmian, raportowanie. Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu fanpage, warto powierzyć to zadanie agencji. Niestety, nieodpowiednimi działaniami łatwo naruszyć wizerunek firmy, a to może być nieodwracalne w skutkach dla firmy, która dopiero się rozwija. 

Zlecenie obsługi fanpage agencji social media – gwarancja sukcesu!

Agencje marketingowe doskonale zdają sobie sprawę, co zrobić, aby Twoje konto w social mediach osiągnęło sukces. Oczywiście, prowadzenie fanpage ma swoją cenę, jednak dzięki doświadczeniu, agencja może zaoszczędzić i zarobić dla Ciebie wiele pieniędzy. Przez lata pracy wypracowali sobie schematy działań, które przyciągają potencjalnych klientów. Przede wszystkim zajmują się publikowaniem angażujących treści opartych o dobrą oprawę graficzną oraz tworzeniem kampanii reklamowych. A to, dla przeciętnego użytkownika jest niczym czarna magia. Natomiast dla agencji, bułka z masłem. Dzięki temu nie musisz się martwić o swój budżet, który przeznaczasz na reklamy. Zostanie on dobrze zainwestowany, a nie przepalony, jak mogłoby się wydarzyć, gdyby zajęła się tym niedoświadczona osoba.

agencja social media obsługa fanpage

Zdobądź więcej czasu!

Prowadząc firmę, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak wiele czasu zajmuje zarządzanie wszystkimi działaniami wewnętrznymi – administracja, rozdzielanie zadań wszystkim pracownikom oraz zastanawianie się nad nowymi produktami czy dopatrywanie produkcji. Wszystkie te czynności są bardzo czasochłonne, dlatego ciężko jest to pogodzić z równie trudnym zadaniem, jakim jest odpowiednie prowadzenie fanpage. W takiej sytuacji, któreś z zadań  zawsze zostaje wykonane połowicznie, nie tak jakbyśmy tego chcieli. Zlecenie obsługi mediów społecznościowych sprawi, że zyskasz więcej czasu na rozwijanie firmy wewnątrz lub na odpoczynek. 

brak czasu więcej czasu prowadzenie firmy

Czy warto zlecić obsługę fanpage, gdy prowadzimy niewielką firmę?

Czy tylko duże firmy zlecają prowadzenie fanpage? Zdecydowanie nie! Czy warto zlecić obsługę fanpage, gdy prowadzimy mały, rodzinny biznes? Zdecydowanie tak! Choć początkowo może się to wydawać absurdalne, tak naprawdę zatrudnienie agencji marketingowej może Ci się zwrócić i to wielokrotnie. W postaci czasu, który jesteś w stanie poświęcić na dalszy rozwój firmy oraz pieniędzy, bo przestaną być one marnowane na niezbyt dobrze skonstruowane reklamy oraz dzięki zdobyciu nowych klientów za pomocą fanpage. Jak widzisz, to wbrew pozorom, inwestycja i duża oszczędność. Chcesz rozwinąć swoją firmę już teraz? Odezwij się do nas! Z chęcią potowarzyszymy Ci w drodze do osiągnięcia Twoich celów!

_

Sprawdź również:

Najnowsze posty na stronie

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

W XXI wieku ofert pracy w Kielcach najlepiej szukać w Internecie. Jednak w sieci funkcjonuje wiele stron lepszych i gorszych, dlatego dobrze wiedzieć, z jakiej warto skorzystać. Na uwagę zasługuje serwis pracy GoWork.pl, z którym współpracuje wielu kieleckich...

TOP 10 książek marketingowych

TOP 10 książek marketingowych

Marketing. Jeden z najważniejszych elementów, który może poprowadzić firmę do sukcesu. Jednakże stale rozwijające się technologie i zmieniające się preferencje konsumentów sprawiają, że zrozumienie skomplikowanego świata marketingu może stać się wyzwaniem. Na...

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Zapomniane sesje na urządzeniach to jak otwarte drzwi do prywatności. Każda z nich to potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego konta na Facebooku. Może się okazać, że nieświadomie pozostawiliśmy włączoną sesję na tablecie w kawiarni czy komputerze w pracy. A...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin