fbpx

Kiedy warto zlecić obsługę firmowego fanpage?

23 października, 2022
kiedy warto zlecić obsługę firmowego fanpage

Prowadzenie fanpage to bardzo istotny element w rozwijaniu marki. Pozwala budować wizerunek naszej firmy, skutecznie docierać do grupy odbiorców i inicjować kontakt z potencjalnymi klientami. O ile poświęcamy wystarczająco dużo czasu na tworzenie wartościowego contentu. Przeciętny przedsiębiorca ma go jednak niewiele, więc swój fanpage prowadzi resztkami sił. Czy wówczas warto go obsługiwać samemu? Kiedy nadchodzi dobry moment na oddelegowanie tego zadania? 

Sygnały sugerujące, że powinieneś zlecić obsługę fanpage 

Podczas prowadzenia firmy może zaistnieć kilka sytuacji, które mogą Ci zasugerować, że warto zdecydować się na zlecenie social mediów firmie zewnętrznej. Jakie to są sygnały?

Dysponujesz odpowiednim budżetem 

Gdy Twoja firma się rozwija, jej dochody rosną, to zaczynasz dysponować coraz większymi środkami. Naturalnym ruchem jest to, że zaczynasz szukać specjalistów, którzy pomogą Ci zbudować jeszcze większą markę. Wówczas warto się zgłosić do agencji marketingowej, która pomoże Ci tworzyć skuteczne treści przyciągające odbiorców. Twoja firma skorzysta na tym podwójnie, ponieważ dzięki temu zyskasz więcej czasu na działania wewnątrz niej.

Budżet na obsługę firmowego fanpage

Zaczynasz odczuwać brak kompetencji 

Twoje kampanie reklamowe na Facebooku nie osiągają oczekiwanych efektów? A może nie nadążasz za ciągłymi zmianami w mediach społecznościowych? To sygnały informujące, że należy skorzystać z pomocy profesjonalisty! W takich sytuacjach pomoc agencji marketingowej lub dobrego freelancera staje się nieoceniona. 

Agencja social media

Trendy w social mediach zmieniają się niemal z tygodnia na tydzień i ciężko za nimi nadążyć, jeśli na co dzień nie masz czasu, aby poświęcić na to chwili. Zlecając obsługę swojego fanpage profesjonaliście zyskujesz gwarancję, że publikacje będą na czasie, a jednocześnie będą tworzyły spójną całość. Każdy opublikowany post jest monitorowany, analizowany i są wyciągane z tego wnioski, co z kolei prowadzi do wprowadzania zmian w razie konieczności. 

Cierpisz na permanentny brak czasu 

Czy tego chcemy, czy nie, życie coraz bardziej pędzi. Prowadząc firmę, często nie jesteśmy w stanie zauważyć, kiedy przemknęło kolejne 8 godzin pracy. W takiej sytuacji warto się zgłosić po pomoc do firm, które odciążą nas chociaż z jednego czasochłonnego zadania – prowadzenia fanpage. Budowanie wizerunku marki i relacji z klientami jest bardzo wymagającym zadaniem. Wiąże się to z ciągłym publikowaniem postów, relacji, odpowiadaniem na komentarze i wiadomości fanów. Nie ma drogi na skróty, inaczej nie zbudujesz zaangażowanej społeczności, która jest tak istotna w rozwijaniu biznesu. Zleć to firmie zewnętrznej i zdobądź więcej czasu dla siebie!

Brak czasu

Kiedy zdecydować się na obsługę firmowego fanpage?

Prowadzenie kont w social mediach warto oddać specjalistom. Wynika z tego wiele plusów, ale przede wszystkim – zyskujesz więcej czasu na rozwijanie swoich pasji albo firmy od wewnątrz. Zanim, jednak zdecydujesz się na taką opcję zastanów się, czego oczekujesz od wykonawcy i jakie cele  biznesowe chcesz osiągnąć. Gdy już się tego dowiesz, zgłoś się do nas! Sprawimy, że media społecznościowe Twojej firmy wejdą na wyższy poziom.

Sprawdź również:
Jak prowadzić fanpage na Facebooku?

Najnowsze posty na stronie

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

W XXI wieku ofert pracy w Kielcach najlepiej szukać w Internecie. Jednak w sieci funkcjonuje wiele stron lepszych i gorszych, dlatego dobrze wiedzieć, z jakiej warto skorzystać. Na uwagę zasługuje serwis pracy GoWork.pl, z którym współpracuje wielu kieleckich...

TOP 10 książek marketingowych

TOP 10 książek marketingowych

Marketing. Jeden z najważniejszych elementów, który może poprowadzić firmę do sukcesu. Jednakże stale rozwijające się technologie i zmieniające się preferencje konsumentów sprawiają, że zrozumienie skomplikowanego świata marketingu może stać się wyzwaniem. Na...

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Zapomniane sesje na urządzeniach to jak otwarte drzwi do prywatności. Każda z nich to potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego konta na Facebooku. Może się okazać, że nieświadomie pozostawiliśmy włączoną sesję na tablecie w kawiarni czy komputerze w pracy. A...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin