fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Bydgoszcz

Szukasz partnera do zwiększenia obecności Twojej marki w mediach społecznościowych w Bydgoszczy? Nasza Agencja Social Media w Bydgoszczy stoi gotowa, by podjąć wyzwanie. Tworzymy spersonalizowane strategie, dopasowane do Twoich celów biznesowych. Od tworzenia treści po interakcję z użytkownikami i wirtualne reklamy, dążymy do zwiększenia zaangażowania i konwersji.

Niezależnie od branży, nasza agencja w Bydgoszczy jest gotowa dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązania, które wzmocnią Twoją obecność online i przyczynią się do osiągnięcia sukcesu w dobie internetu!

Razem z nami stwórz zaangażowaną społeczność: Nasza Oferta

Media społecznościowe nie mają przed nami tajemnic! Wiemy jak wzbudzić zainteresowanie Twoich potencjalnych klientów. Sprawdź naszą ofertę.

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Budowanie marki
w social mediach społecznościowych

Tworzymy spersonalizowane strategie, dostosowane do charakteru Twojej marki i grupy docelowej. Tworzenie wartościowych treści, interakcja z użytkownikami oraz skuteczne kampanie marketingowe to elementy, które kształtują pozytywny obraz Twojej marki. Dzięki konsekwentnemu budowaniu relacji i wyróżniającym się treściom Twoja marka stanie się rozpoznawalna, zaufana i wyjątkowa, a Ty szybko odnotujesz wzrost sprzedaży i wyróżnisz się na tle konkurencji.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Kampanie reklamowe
w mediach społecznościowych

Kampania reklamowa w social media? Oczywiście! Nasza agencja oferuje dynamiczne reklamowe w mediach społecznościowych. Tworzymy spersonalizowane strategie dopasowane do Twoich celów biznesowych. Dzięki precyzyjnym narzędziom targetowania i atrakcyjnym treściom reklamowym zwiększamy zasięg i konwersje.

Nie tylko tworzymy efektywne reklamy, ale również optymalizujemy je na bieżąco, analizując wyniki i dostosowując strategie. Bez względu na budżet i branżę, nasza agencja gwarantuje maksymalny zwrot z inwestycji poprzez skuteczne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Reklama Google Ads czy Facebook Ads? Pomożemy Ci w wyborze!

Prowadzenie agencja social media Bydgoszcz

Nasza agencja prowadzi różnorodne profile na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn i inne. Tworzymy spersonalizowane strategie dla każdej platformy, dostosowując się do specyfiki odbiorców i cech danego kanału. W naszej działalności chodzi o coś więcej niż publikację postów. Tworzenie treści, interakcja z użytkownikami, a także zarządzanie kampaniami reklamowymi stanowią integralną część naszych usług. Dzięki temu zapewniamy spójną i skuteczną obecność Twojej marki na różnych platformach społecznościowych. Poprowadzimy Twój profil firmowy, a nasze profesjonalne podejście zagwarantuje Ci nowych klientów! Zyskaj przewagę i zadbaj o wizerunek Twojej firmy!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Budowanie
społeczności na profilu

Budowanie społeczności na profilu to proces, który skupia się na tworzeniu zaangażowanego i lojalnego audytorium. Nasza agencja specjalizuje się w rozwijaniu społeczności na różnych platformach społecznościowych.

Tworzymy wartościowe treści, które przyciągają uwagę i angażują użytkowników. Odpowiadamy na komentarze, inicjujemy dyskusje i reagujemy na opinie. Poprzez interakcję z użytkownikami, tworzymy relacje oparte na zaufaniu i autentyczności.

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Agencja social media Bydgoszcz:
Jak rozpocząć współpracę z naszą?

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Konsultacja

Rozpoczynamy od konsultacji, gdzie omawiamy Twoje cele, oczekiwania i wytyczne. Nasza agencja zdobywa głębszy wgląd w branżę, markę oraz grupę docelową, co stanowi fundament naszych działań.

2

Podpisanie umowy

Po akceptacji propozycji, przygotowujemy wstępny projekt umowy. Oryginał dostarczamy tradycyjnie, a skan podpisanego kontraktu otrzymasz mailem. Umowa obejmuje 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, bez kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie właściwej osoby

Przydzielamy Ci dedykowanego opiekuna z naszego zespołu, który będzie koordynatorem projektu.

4

Przygotowanie strategii

Następnie tworzymy strategię, w tym wybór odpowiednich kanałów, rodzajów treści, harmonogram publikacji i opcjonalnych kampanii reklamowych.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie działań

Naszym celem jest budowanie solidnej obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych, dlatego monitorujemy na bieżąco. Analizujemy wyniki, śledzimy metryki i oceniamy efektywność kampanii.

6

Miesięczny raport

Wspieramy interakcję z Tobą, cenimy Twoje opinie na każdym etapie. Miesięcznie dostarczamy Ci raport podsumowujący naszą dotychczasową pracę, pozwalając na ocenę i ewentualne dostosowania.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Zaufaj nam i TY!

Postaw na skuteczne działania reklamowe, świadomość marki, angażujące treści na twoich socjalach, a przede wszystkim dobry wizerunek firmy! Zaufaj nam i skontaktuj się z nami, bo dobro klienta jest u nas na pierwszym miejscu!

Zobacz opinie naszych Klientów

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów. To oni stanowią najlepszy dowód na jakość naszych usług i osiągnięte rezultaty. Przekonaj się, jakie efekty osiągnęliśmy wspólnie z innymi firmami i dlaczego warto nam zaufać!

Polecam współpracę z Rise up! Świetny kontakt i oferta szyta na miarę klienta. Firma jest elastyczna i proponuje ciekawe, przydatne i co najważniejsze skuteczne rozwiązania! To pozwala zaoszczędzić czas właścicielom firm i zoptymalizować działania w biznesie. Jestem zadowolona ze współpracy i już widzę efekty! 🙂 

Agnieszka Marcinkowska

Lerne! Szkoła językowa

„Szczerze polecam Agencję Rise up. Już od samego początku współpracy działania agencji przynosiły widoczne efekty. Otrzymałem strategię komunikacji oraz FB Ads, dzięki którym obroty i liczba zamówień rosną zdecydowanie szybciej niż wstępnie prognozowaliśmy. Kontakt z właścicielem – rewelacja. Zachęcam niezdecydowanych do skorzystania z mocy Social Mediów i wyboru Rise Up.”

Piotr Supergan

Elgan.pl

Polecamy!! Fantastyczna i profesjonalna obsługa social. Jesteśmy bardzo zadowolone!”

Marcelina Błaszczyk

Centrum Seniora w Szczecinie

„Czasami musisz zrzucić część swoich obowiązków bo po prostu nie wyrabiasz. Chciałem, aby Grzegorz zajął się częścią moich biznesów. Od początku byłem przekonany, że współpraca pójdzie dobrze, bo wiem, że to sumienna i pracowita osoba. Jednak efekty przerosły nawet moje oczekiwania. Znaczący wzrost ruchu na fanpage oraz kilku BARDZO wartościowych nowych klientów.”
Dawid Bielski

Caravaggio Dalandi

„Bardzo udany audyt fanpage’a. Mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, aby zdobyć zaangażowanych fanów. Polecam wszystkim współpracę z agencją !”

Aneta Węgrzynowska

Polecam tą firmę każdemu. Świetny kontakt, kampanie reklamowe , trafne rozwiązania, super pomysły. Długo szukałam agencję social,  która spełni moje oczekiwania. Rise Up to pełny profesjonalizm. Dziękuję Wam!”

Lucyna Janowska

Optyk Progress Serwis

ZAUFALI NAM
Bryksacar logo
logo sklepu elgan
logo centrum seniora w Szczecinie
logo Galerii Nieruchomości prowadzonej przez agencję Rise Up
Optyk Progress Serwis
Logo Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Logo firmy Selfa prowadzonej przez agencję social media
twiks logo
Kancelaria Wojciech Madera

Agencja social media Bydgoszcz: FAQ

Czy pracujecie tylko w Bydgoszczy?

Nasza agencja Social Media działa nie tylko w Bydgoszczy, ale również zdalnie na terenie całej Polski. Dzięki nowoczesnym narzędziom i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie obsługiwać klientów z różnych regionów kraju, zapewniając skuteczną współpracę bez względu na lokalizację. Bez trudu dostosowujemy nasze usługi do unikalnych potrzeb Twojego biznesu, aby wzmocnić Twoją obecność online i osiągnąć cele w mediach społecznościowych.

Ile kosztują wasze usługi?

Cena usług agencji social media zazwyczaj zależy od zakresu działań, liczby platform, kampanii reklamowych, tworzenia treści, analizy wyników i stopnia spersonalizowania strategii, uwzględniając cele i budżet klienta. Jeśli chciałbyś uzyskać szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

W jakich branżach social media przydadzą się w osiąganiu celów biznesowych?

Media społecznościowe stanowią wszechstronne narzędzie rozwoju dla firm w każdej branży. Bez względu na rodzaj działalności, działania marketingowe w social media umożliwiają dotarcie do szerszego audytorium, budowanie relacji z klientami i zwiększenie świadomości marki. Z nami każdy może rozpocząć pozyskiwanie nowych klientów w social mediach! Skontaktuj się z nami, a stworzymy skuteczną strategię również i Twojej firmy!