fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Radom

Wkraczając w erę cyfrową, silna obecność w mediach społecznościowych staje się kluczowa dla sukcesu biznesu. Chcielibyśmy Cię zaprosić do skorzystania z usług naszej agencji social media w Radomiu.

Jesteśmy zespołem ekspertów, gotowych zadbać o Twój wizerunek w dynamicznym świcie mediów społecznościowych. Dzięki spersonalizowanym strategiom, kreatywnym treściom i analizie danych, pomożemy Ci budować zaangażowaną społeczność online, zwiększać zasięgi i konwersje.

Razem przekształcimy Twoją obecność w mediach społecznościowych w potężne narzędzie wspierające rozwój Twojego biznesu!

Marketing w mediach społecznościowych: Oferta

Na marketingu i mediach społecznościowych znamy się jak mało kto! Oto, w czym możemy Ci pomóc:

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Tworzymy kampanie, które odmienią losy Twojej firmy

Za każdym razem, gdy wdrażamy kampanie, tworzymy nie tylko reklamy, ale także historie. Historie, które oddziałują na emocje, angażują odbiorców i przyczyniają się do odmiany losów Twojej firmy. Nasza agencja dąży do zrozumienia Twoich celów i specyfiki, aby stworzyć kampanie, które nie tylko przyciągną uwagę, ale również zmienią sposób, w jaki Twoja firma jest postrzegana. To jest nasza pasja i zobowiązanie – tworzyć kampanie, które przynoszą pozytywną zmianę i wspierają Twój sukces.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Dlaczego Twoja firma potrzebuje być obecna w social mediach?

Obecność Twojej firmy w mediach społecznościowych to nie tylko wybór, ale wręcz konieczność w dzisiejszym cyfrowym świecie. Oto kilka powodów, dlaczego warto inwestować w obecność w social mediach:

Zasięg i widoczność

Media społecznościowe umożliwiają dotarcie do ogromnej liczby ludzi na całym świecie. To efektywny sposób, aby zwiększyć widoczność Twojej marki i dotrzeć do nowych klientów.

Budowanie wizerunku

Social media pozwalają kształtować wizerunek marki poprzez publikowanie treści, które oddają jej wartości, osobowość i misję. Tworzenie spójnego wizerunku buduje zaufanie i lojalność klientów.

Zaangżowanie Klientów

Interakcja z klientami jest kluczowa. Media społecznościowe umożliwiają bezpośrednią komunikację, odpowiadanie na pytania, rozwiązywanie problemów oraz budowanie relacji.

Badanie rynku

Analiza zachowań i opinii klientów na platformach społecznościowych dostarcza cennych informacji o potrzebach i preferencjach rynku. To pomoże dostosować ofertę do oczekiwań klientów.

Promocja i reklama

Social media są doskonałym narzędziem do promowania produktów i usług poprzez płatne reklamy oraz kampanie. Możesz precyzyjnie targetować swoją grupę docelową.

Konkurencyjność

Wielu konkurentów już jest obecnych w mediach społecznościowych. Brak obecności może sprawić, że Twoja firma zostanie zauważona przez klientów.

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Jak wygląda współpraca z nami w kilku krokach?

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Konsultacja i Analiza

Współpraca rozpoczyna się od spotkania lub konsultacji, podczas którego omawiane są cele, oczekiwania oraz wytyczne klienta. Nasza agencja zdobywa głębsze zrozumienie branży, marki oraz grupy docelowej, co stanowi podstawę dalszych działań.

2

Podpisanie umowy

Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, przygotujemy dla Ciebie draft umowy. Wersję oryginalną wyślemy do Ciebie pocztą, a skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie osoby

Z naszego zespołu przydzielamy właściwą osobę, która zostanie koordynatorem projektu.

4

Strategia i Planowanie

Na podstawie zebranych informacji agencja opracowuje spersonalizowaną strategię marketingową. Tworzona jest mapa działań, w tym wybór odpowiednich kanałów społecznościowych, rodzajów treści, harmonogramu publikacji oraz ewentualnych kampanii reklamowych.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie i Optymalizacja

Agencja stale analizuje wyniki działań, śledzi metryki oraz efektywność kampanii. W oparciu o te dane dokonuje optymalizacji strategii, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

6

Raportowanie i Analiza

Co miesiąc dostarczane są klientowi raporty i analizy, prezentujące osiągnięcia kampanii w odniesieniu do założonych celów. To pozwala ocenić skuteczność i dokonywać ewentualnych korekt.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Skuteczna reklama w social mediach

Nasza agencja dysponuje kompleksową wiedzą na temat reklamy w social mediach. Pokażemy Ci, jak skutecznie korzystać z Facebook Ads, a także jak opłacalnie tworzyć reklamy w innych mediach. Pomyśl, że przeciętny Polak spędza blisko 2 godziny dziennie na scrollowanie w mediach społecznościowych. To ogromna szansa dla Ciebie i Twojego biznesu, a my pomożemy Ci ją jak najlepiej wykorzystać!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Poprowadzimy Twój fanpage w mediach społecznościowych!

Facebook, Instagram, TikTok, a może LinkedIn? Dobierzemy odpowiedni portal społecznościowy do Twojej firmy i stworzymy niepowtarzalną przestrzeń, która przyciągnie do Ciebie nowych klientów i zbuduje dobrą renomę Twojej firmy online! Zajmiemy się także oprawą graficzną i content marketingiem – pisaniem postów, tworzeniem rolek, a może nawet wpisów na bloga? Ty decydujesz, a my kierujemy się naszym doświadczeniem, aby zapewnić jak najlepszą jakość!

Zaufaj nam i osiągnij  wirtualny sukces!

Mamy za sobą wiele udanych projektów i zadowolonych klientów! Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami i zasięgnij informacji już teraz!

Agencja social media Radom: FAQ

Czy pracujecie tylko w Radomiu?

Nie, zajmujemy się zleceniami od klientów z całej Polski, ponieważ pracujemy w pełni zdalnie. Kontakt z odbiorcami odbywa się właściwie w dowolnej chwili poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie, a także wideokonferencje.

Jakie są ceny w waszej agencji?

Ceny naszych usług są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników m.in. czasu realizacji, nakładu pracy i potrzebnych zasobów. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Dla jakiej firmy dobre będą kampanie w ramach online marketingu?

Internet jest miejscem, które daje ogromne możliwości w biznesie. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi – nie powiemy, że online marketing jest jedynie dla danej branży. Z nami każdy przedsiębiorca może rozwijać swój wizerunek w social mediach!

Napisz do nas
agencja social media Radom

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa |  Radom