fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Poznań

W dzisiejszym świecie, w którym obecność online ma kluczowe znaczenie, skuteczna strategia w mediach społecznościowych może zdecydować o sukcesie Twojego biznesu.

Jeśli jesteś właścicielem firmy w Poznaniu, lub osobą pragnącą wzmocnić swoją obecność w tym regionie, to idealnie trafiłeś. Nasza agencja social media w Poznaniu jest gotowa zrewolucjonizować Twoją obecność online i pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe, o jakich marzysz!

Kompleksowe usługi: Oferta

Jako firma marketingowa mająca wieloletnie doświadczenie znamy się na mediach społecznościowych jak mało kto. Wśród prowadzonych działań wymienić możemy:

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Interesuje Cię prowadzenie Facebooka? Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo! Zainwestuj w prowadzenie konta na Facebooku! 

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. Wzmocnij wizerunek firmy poprzez atrakcyjne grafiki! 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp. Pamiętaj, że Google lubi zoptymalizowane treści! 

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce Google. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w Internecie kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w socjalach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Współpraca z agencją Social Media w Poznaniu i nie tylko

Pracujemy w pełni zdalnie, dlatego jesteśmy dostępni dla Ciebie i Twojej firmy z każdego miejsca w dowolnym czasie! Razem możemy budować trwałe relacje, zwiększać zaangażowanie i przekształcać obserwujących w klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu profilami, prowadzeniu kampanii reklamowych, czy kreatywnych treści, nasza agencja jest gotowa przyjąć wyzwanie.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Dlaczego warto wybrać naszą agencję social media?

Dlaczego warto zaufać naszej agencji? Nasz zespół doświadczonych ekspertów wie, że obecność w mediach społecznościowych to nie tylko regularne posty, ale także strategiczne działania. Znając lokalny rynek Poznania oraz globalne trendy, tworzymy spersonalizowane strategie, które dostosowujemy do Twojego biznesu oraz preferencji Twoich klientów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy wprowadzić Twoją markę na wyższy poziom w mediach społecznościowych.

Social media marketing: Dlaczego warto?

W 2023 roku marketing w SMM wciąż pozostaje niezwykle istotnym narzędziem dla osiągnięcia sukcesu biznesowego. Oto kilka powodów, dlaczego warto kontynuować lub rozpocząć działania w tym obszarze:

Rozległy zasięg

Platformy społecznościowe mają miliardy aktywnych użytkowników na całym świecie, umożliwiając dotarcie do różnorodnej grupy docelowej w skali globalnej.

Zwiększone zaangażowanie

Wysoka interakcja użytkowników z treściami w mediach społecznościowych sprawia, że możesz budować autentyczne relacje z klientami i zyskać ich lojalność.

Personalizacja

Zaawansowane narzędzia reklamowe pozwalają na precyzyjne targetowanie, dostarczając treści tylko tym użytkownikom, którzy są prawdopodobnie zainteresowani Twoimi produktami lub usługami.

Wzrost rozpoznawalności marki

Regularna obecność w mediach społecznościowych buduje rozpoznawalność marki oraz tworzy spójny wizerunek, co jest kluczowe dla przyciągnięcia nowych klientów.

Wszechstronność formatów

Możesz wykorzystać różnorodne formaty treści, takie jak wideo, grafiki, infografiki czy Stories, aby dostosować komunikację do preferencji odbiorców.

Dostępność mobilna

Wzrost korzystania z urządzeń mobilnych sprawia, że użytkownicy mają dostęp do mediów społecznościowych praktycznie o każdej porze dnia, co umożliwia ciągłe dotarcie do nich.

Monitoring konkurencji

Media społecznościowe pozwalają na śledzenie działań konkurencji i dostarczają cennych informacji o trendach i preferencjach rynkowych.

Efektywność kosztowa

W porównaniu do tradycyjnych metod marketingowych, takich jak telewizja czy reklama drukowana, social media marketing może być bardziej efektywny i oszczędny.

Wpływ na SEO

Aktywność w mediach społecznościowych może pozytywnie wpłynąć na pozycjonowanie Twojej strony internetowej, zwiększając jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Nasza strategia krok po kroku

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Rozmowa

W krótkiej nieformalnej rozmowie zapytamy Ciebie o twoją wizję i oczekiwania wobec nas, aby lepiej zrozumieć potrzeby Twojej firmy.

2

Umowa

Najpierw przygotowujemy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową, a oryginał wyślemy do Ciebie pocztą. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Koordynator

Spośród naszych specjalistów wyłaniamy osobę, która najlepiej zna się na specyfice Twojej branży, aby postawić na najlepszą jakość i pełen profesjonalizm. Czy to na Facebooku czy w innym medium. 

4

Strategia

Ustalamy strategię i plan działania. Kiedy go zaakceptujesz, przechodzimy do dalszych działań

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie

Stale śledzimy nasze postępy, aby być na bieżąco.

6

Raportowanie

Nieodłącznym elementem kampanii jest utrzymywanie stałego kontaktu i budowanie atmosfery zaufania z naszymi klientami. Dlatego co miesiąc przesyłamy raport, w którym zawieramy informacje o postępie naszych prac.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Generowanie leadów dla Twojej firmy

Dzięki naszej agencji Twoja firma ma unikalną szansę dotarcia do swojej docelowej grupy klientów oraz pozyskanie leadów (kontaktów). Nasz zespół ekspertów doskonale rozumie, jakie strategie i treści są skuteczne w przyciąganiu i angażowaniu właśnie Twojego wyznaczonego segmentu odbiorców. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci narzędzi i wiedzy, aby Twoja obecność w mediach była bardziej wpływowa i efektywna niż kiedykolwiek wcześniej. Rise Up to nie tylko prowadzenie profilu na Facebooku. To efekty! Jeśli interesuje Cię generowanie leadów – spytaj o ofertę!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Na zdjęciu widać mężczyznę podczas pracy nad kreowaniem wizerunku, sugerują to m.in. palety barw, znajdujące się na biurku

Kreowanie wizerunku marki

Rise Up zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym, budowanie pozytywnego i spójnego wizerunku marki ma ogromne znaczenie dla zdobycia zaufania klientów. Wykorzystujemy do tego wszystkie narzędzia marketingu internetowego. 

Naszym celem jest stworzenie wizerunku marki, który przyciąga uwagę, wzbudza zaufanie i oddaje to, co wyróżnia Twoją firmę na rynku. Poprzez spersonalizowaną strategię oraz naturalne zdjęcia reklamowe skupiamy się na kreowaniu treści i komunikacji, która odzwierciedla misję, wartości oraz unikalność Twojej marki. Współpracując z nami, Twoja firma może wyraźnie przedstawić swój charakter, budować więź z klientami i zapewnić sobie konkurencyjną przewagę.

Prowadzenie profili na portalach społecznościowych

Nasza firma świadczy usługę kompleksowego prowadzenia profili firm w mediach społecznościowych. Zdajemy sobie sprawę, że obecność w social mediach to nie tylko publikowanie postów, ale również strategiczne działania, które przyczyniają się do osiągnięcia celów biznesowych. Dlatego nasz zespół ekspertów nie tylko tworzy treści, ale także zarządza całą obecnością Twojej firmy w mediach społecznościowych. Instagram, Facebook, TikTok, a może LinkedIn? Wybieramy różne formy komunikacji, aby dotrzeć do Twojej grupy docelowej i tworzyć interakcje. Jeśli posiadasz fanpage firmowy – spytaj o ofertę! 

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Kampanie reklamowe w social mediach

Oferujemy również usługę tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych. Rozumiemy, że kampanie reklamowe są kluczowym narzędziem w dotarciu do większej grupy potencjalnych klientów i osiągnięciu konkretnych celów biznesowych. Dlatego nasz zespół specjalistów w dziedzinie reklamy online jest gotowy dostarczyć Ci skuteczną i efektywną strategię kampanii. Wykorzystując narzędzia marketingu internetowego takie jak Facebook Ads, dajemy Ci gwarancję stworzenia efektywnych reklam. Na początku prac przedstawiamy Ci też budżet reklamowy i informujemy o strategii zdobycia nowych klientów w prosty sposób.

Dzięki nam nareszcie dotrzesz do szerszego grona odbiorców!

Prowadzenie profilu w portalach społecznościowych, stawianie na świadomości marki, tworzenie reklam – to wszystko działania, które pomogą Ci wyróżnić się w branży. Z naszą pomocą pozyskiwanie nowych klientów stanie się proste! Przyszłość Internetu jest nieodłącznie związana z marketingiem, dlatego Ty możesz zainwestować w niego już teraz i wyróżnić się na tle konkurencji!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Rise Up
Twoja agencja mediów społecznościowych! 

Stale dbamy o nasz wizerunek, a zadowolenie klienta jest dla nas największym priorytetem. Dlatego cieszymy się, że nasze usługi zbierają tak pozytywne opinie. Zaufaj nam i Ty i przekonaj się sam!

Najczęściej zadawane pytania: FAQ

Czy pracujecie też poza Poznaniem?

Jako specjaliści od sieci social media, pracujemy w zupełności zdalnie. Oferujemy prowadzenie profili nie tylko dla firm z Poznania, ale i też z całej Polski. Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie. Można także zorganizować wideokonferencję i omówić wszystkie ważne kwestie.

Od czego zależy cena?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nasza cena zależy od wielu czynników. To między innymi czas i nakład pracy naszych ekspertów. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

W jakich branżach sprawdzi się promocja w social media?

Social media nie mają ograniczeń. Jeżeli wiesz, do jakiej grupy docelowej chcesz trafić, śmiało możesz stawiać kroki w marketingu online niezależnie od branży, w jakiej działasz. Nieruchomości, budownictwo a może branża beauty? Z nami każda firma może działać w mediach społecznościowych!

Napisz do nas
Rise Up

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

Rise Up | Agencja social media | Agencja marketingowa