fbpx
Daj się polubić w sieci – z Rise Up

Agencja social media Częstochowa

Szukasz skutecznego sposobu na wzmocnienie swojej obecności w mediach społecznościowych? Chciałbyś dotrzeć do szerszego grona odbiorców i zwiększyć zaangażowanie swojej społeczności online?

Nasza agencja Social Media w Częstochowie ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Ci wyznaczyć nowe standardy w świecie mediów społecznościowych!

Jakie Korzyści możemy Ci przynieść: Nasza Oferta

Nasi doświadczeni specjaliści nie tylko znają najnowsze trendy w mediach społecznościowych, ale także potrafią je dostosować do unikalnych potrzeb Twojego biznesu. Tajemnice marketingu internetowego znamy jak mało kto i doskonale wiemy, jak wzbudzić zainteresowanie użytkowników i zwiększyć sprzedaż twojej marki.

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Twój fanpage na Facebooku nie angażuje fanów i nie przynosi efektów sprzedażowych? Przygotujemy strategię komunikacji i zajmiemy się Twoim profilem kompleksowo!

Prowadzenie Instagrama

Usługa prowadzenia Instagrama dla firm oraz kampanie reklamowe pomogą Ci stworzyć profesjonalny wizerunek w mediach społecznościowych, oraz pozyskać klientów.

Projektowanie graficzne

Oferujemy przygotowanie całego ID graficznego dla firmy: wszystkie grafiki, które można wykorzystać w mediach. 

l

Copywriting i pozycjonowanie

Oferujemy pisanie tekstów reklamowych, prowadzenie bloga, treści na www, opisy produktów itp.

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza Twojej witryny internetowej oraz wszystkich czynników wpływających na pozycje w przeglądarce. 

Promocja eventów/akcje marketingowe

Organizujesz event? Zadbaj o strategię na Facebooku, Instagramie! Przygotujemy kampanie reklamowe oraz jego promocję w social media kompleksowo. 

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Tworzymy zarówno proste jak i bardziej skomplikowane projekty.

Montaż video

Oferujemy kręcenie oraz montaż video. Wykorzystaj je w social media, w mediach i nie tylko!

Sesje zdjęciowe

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które będzie można wykorzystać w kanałach społecznościowych. 

Social media klucz do sukcesu przez prowadzenie mediów społecznościowych

W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych to kluczowy element sukcesu biznesowego. To właśnie tam potencjalni klienci spędzają większość swojego czasu online, szukając inspiracji, informacji i produktów. Nasza agencja zdaje sobie sprawę, jak istotne jest wykorzystanie potencjału, jaki niosą ze sobą platformy społecznościowe. Dlatego oferujemy Ci nasze głębokie zrozumienie mechanizmów działania mediów społecznościowych oraz naszą ekspertyzę w ich skutecznym wykorzystaniu.

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Agencja social media Częstochowa – etapy współpracy

Współpraca przy prowadzeniu profilu w social media z agencją social media

1

Konsultacja

Zaczynamy od konsultacji, podczas której omawiane są cele, oczekiwania oraz wytyczne klienta. Nasza agencja zdobywa głębsze zrozumienie branży, marki oraz grupy docelowej, co stanowi podstawę dalszych działań.

2

Podpisanie umowy

Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, przygotujemy dla Ciebie draft umowy. Wersję oryginalną wyślemy do Ciebie pocztą, a skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

podpisanie umowy z agencją social media
Agencja Social Media rozpoczęcie współpracy

3

Przydzielenie właściwej osoby

Z naszego zespołu przydzielamy Ci dedykowanego opiekuna, który zostanie koordynatorem projektu.

4

Przygotowanie strategii

Następnie przechodzimy do tworzenia strategii. Tworzona jest mapa działań, w tym wybór odpowiednich kanałów społecznościowych, rodzajów treści, harmonogramu publikacji oraz ewentualnych kampanii reklamowych.

Grafika przedstawia promocję firmy przez agencję social media
Tworzenie kampanii reklamowych

5

Monitorowanie działań

Zależy nam na stworzeniu dla Twojej firmy ugruntowanej pozycji w mediach społecznościowych, dlatego jesteśmy na bieżąco. Nasza agencja stale analizuje wyniki działań, śledzi metryki oraz efektywność kampanii.

6

Miesięczny raport

Dbamy również o kontakt z Tobą i cenimy Twoje zdanie na każdym etapie. Co miesiąc dostarczamy Ci raport, który jest podsumowaniem naszej dotychczasowej działalności. To pozwala ocenić skuteczność i dokonywać ewentualnych korekt.

Analiza kampanii reklamowych przez Rise Up

Zamów Darmową
konsultację

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Marketing on-line dla Szczecińskich firm

Agencja social media Częstochowa: Prowadzenie profili twojej marki

Nie tylko przygotujemy i opublikujemy atrakcyjne treści, ale także skupimy się na interakcji z Twoją społecznością. Będziemy odpowiadać na komentarze, tworzyć angażujące treści, inicjować dyskusje i budować zaangażowanie w Twoich mediach społecznościowych. Naszym celem jest stworzenie relacji między Twoją marką a użytkownikami, której efektem będą lojalni klienci i ambasadorowie Twojego biznesu.

Dodatkowo regularnie analizujemy wyniki naszych działań i dostosowujemy strategie w oparciu o zgromadzone dane. Dzięki temu nasze działania są efektywne i dostosowane do zmieniających się potrzeb oraz trendów.

Możemy sprawić, że Twoja firma osiągnie lepsze wyniki w sprzedaży nawet o 157% w ciągu pierwszych 30 dni!

Zyskujemy zaufanie Twoich potencjalnych klientów, budując silny wizerunek marki oraz angażując ich w wartościowe interakcje. Monitorujemy wyniki każdej kampanii i w razie potrzeby dostosowujemy strategię na bieżąco. To właśnie ta elastyczność i skupienie na wynikach pozwalają nam osiągać imponujące wzrosty w sprzedaży. Jeśli pragniesz widzieć realne rezultaty w postaci wzrostu sprzedaży, to jesteśmy gotowi to dla Ciebie zrealizować. Zrealizowaliśmy już wiele udanych kampanii, pomożemy i Tobie!

Agencja Rise Up oferuje wsparcie marketingowe on-line dla firm w Szczecinie

Sprawdź, jak może działać twój zewnętrzny dział marketingu internetowego

Jeśli pragniesz w pełni wykorzystać potencjał mediów społecznościowych dla swojej firmy w Częstochowie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług prowadzenia social media. Razem z nami Twoja marka zyska nowy wymiar online, przyciągnie uwagę klientów i osiągnie długotrwały sukces

Agencja social media Częstochowa: FAQ

Czy pracujecie też poza Częstochową?

Kontakt z odbiorcami odbywa się poprzez e-maile, wiadomości i telefonicznie, a także wideokonferencje, więc w pełni zdalnie. Dlatego jesteśmy w stanie współpracować z przedsiębiorcami z całej Polski i jesteśmy bardzo elastycznie i mobilni.

Ile kosztują wasze usługi?

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, nie znając Twoich oczekiwań i potrzeb Twojej firmy. Ceny naszych usług są dostosowywane bardzo indywidualnie zależą od wielu czynników m.in. czasu realizacji, nakładu pracy i potrzebnych zasobów. Jeśli chciałbyś uzyskać szczegółową wycenę, skontaktuj się z naszym doradcą – wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Aby otrzymać bezpłatną konsultację, kliknij zakładkę na górze strony i sprawdź ofertę.

Skąd wiedzieć, czy social media marketing sprawdzi się dla mojej firmy?

Wbrew pozorom świat mediów społecznościowych jest bardzo elastyczny i daje szerokie możliwości dla różnych branż. Mamy za sobą udane projekty związane chociażby z branżą gastronomiczną, nieruchomości czy branżą beauty. Z nami każdy może rozpocząć pozyskiwanie nowych klientów w social mediach! Skontaktuj się z nami, a stworzymy skuteczną strategię również i Twojej firmy!