fbpx

Jak usunąć relację na Facebooku? FB stories przewodnik

17 lipca, 2023
jak usunąć relację na facebooku napis

Jeśli zastanawiasz się jak wyłączyć relacje na Facebooku, nie musisz się już dłużej martwić. W tym artykule pokażę Ci, jak prosto i szybko pozbyć się niechcianej relacji na tej popularnej platformie społecznościowej. Bez względu na powód, dla którego chcesz usunąć relację, Facebook zapewnia wygodne narzędzia, które umożliwiają to w zaledwie kilku prostych krokach. Od wyłączenia relacji do usunięcia konkretnych połączeń – dowiesz się, jak to zrobić w sposób łatwy i skuteczny. Odkryj banalnie proste sposoby, które umożliwią Ci usunięcie relacji na Facebooku, i zyskaj pełną kontrolę nad swoim profilem!

Co warto wiedzieć o relacjach na Facebooku?

Relacje (reels) zostały wprowadzone na Facebooka, podążając za Instagramem i TikTokiem, w 2021 roku. Są to krótkie zdjęcia lub krótkie nagrania, a także udostępniane treści dostępne przez 24 godziny od momentu dodania w specjalnej sekcji „relacje” na stronie głównej. Są dostępne dla wszystkich użytkowników Facebooka i zachęcają łatwą dostępnością, a także skrótowością przekazywanych informacji.

Szukasz firmy do obsługi Facebooka? Spytaj o wycenę: https://www.riseupagencja.pl/facebook/

Jak utworzyć relację na Facebooku?

To proste! Wystarczy, że na stronie głównej wybierzesz „utwórz relację”. Następnie decydujesz, czy będzie to relacja tekstowa czy ze zdjęciem i samodzielnie tworzysz treść, którą chcesz udostępnić znajomym.

Usunięcie relacji z Facebooka kro po kroku

Usuwanie relacji z Facebooka to również nic trudnego. Wystarczy, że zastosujesz te proste kroki:

  1. Przejdź do sekcji „Relacje” w górnej części Aktualności.
  2. Kliknij „Twoja relacja”.
  3. Kliknij, aby znaleźć zdjęcie lub film, które chcesz usunąć.
  4. Należy następnie nacisnąć trzy kropki w prawym górnym rogu.
  5. Kliknij opcję „Usuń zdjęcie” lub „Usuń film”.

O tym pamiętaj!

  • Po usunięciu relacji na Facebooku zostanie ona również usunięta z Messengera. Wszelkie zmiany w relacji aktualizują się w obu aplikacjach.
  • Relację zawsze możesz zarchiwizować i zachować w archiwum relacji, o ile włączysz tą opcję w ustawieniach.

Dlaczego nie mogę usunąć relacji na Messengerze?

Jeżeli korzystasz z komputera, usunięcie relacji na Messengerze nie będzie możliwe. Taka opcja jest przewidziana jedynie w aplikacji messenger na urządzeniach mobilnych.

Jak usunąć relacje z FB: Podsumowanie

Podsumowując, to jak usunąć relację z Facebooka nie jest specjalnie skomplikowanym procesem, Wystarczy odnaleźć daną relację i wybrać opcję jej usunięcia. Jeśli relacja została usunięta, już nikt nie będzie mógł jej zobaczyć, z wyjątkiem Ciebie, jeżeli skorzystałeś z opcji jej zarchiwizowania. Nie ulega wątpliwości, że same relacje z Facebooka są przydatną opcją i pozwalają jeszcze lepiej komunikować się w czasie rzeczywistym. I Ty wypróbuj ją już teraz!

www.riseupagencja.pl

Najnowsze posty na stronie

Jak zdobyć follow na Instagramie | 7 sposobów

Jak zdobyć follow na Instagramie | 7 sposobów

Marzysz o tym, aby twój Instagram zaświtał tysiącami follow? Chciałbyś, żeby to nie tylko marzenie, ale rzeczywistość? Mam dla ciebie dobrą wiadomość - to możliwe! Wystarczy poznać kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą ci zdobyć follow na Instagramie. Nie musisz...

Smycze reklamowe na zamówienie – hit czy kit?

Smycze reklamowe na zamówienie – hit czy kit?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego smycze reklamowe są tak skutecznym narzędziem marketingowym? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Was! W tym tekście omówimy, jak smycze reklamowe mogą zwiększyć świadomość marki oraz jakie korzyści płyną z ich...

Social media dla salonu tatuażu | Jak zacząć?

Social media dla salonu tatuażu | Jak zacząć?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się nieodłącznym narzędziem promocji i komunikacji dla wielu branż, w tym także dla salonów tatuażu. Fanpage tatuażysty na platformach takich jak Facebook czy Instagram może stanowić kluczowy element w budowaniu marki...

Pomysły na Facebook stories : 10 przykładów

Pomysły na Facebook stories : 10 przykładów

Szukasz świeżych i kreatywnych sposobów, aby wzmocnić swoją obecność na Facebooku? Chcesz wyróżnić się w tłumie i przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Dziś przedstawimy Ci inspirujące pomysły na Facebook Stories, które...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin