fbpx

Jak usunąć relację na Facebooku? FB stories przewodnik

17 lipca, 2023
jak usunąć relację na facebooku napis

Jeśli zastanawiasz się jak wyłączyć relacje na Facebooku, nie musisz się już dłużej martwić. W tym artykule pokażę Ci, jak prosto i szybko pozbyć się niechcianej relacji na tej popularnej platformie społecznościowej. Bez względu na powód, dla którego chcesz usunąć relację, Facebook zapewnia wygodne narzędzia, które umożliwiają to w zaledwie kilku prostych krokach. Od wyłączenia relacji do usunięcia konkretnych połączeń – dowiesz się, jak to zrobić w sposób łatwy i skuteczny. Odkryj banalnie proste sposoby, które umożliwią Ci usunięcie relacji na Facebooku, i zyskaj pełną kontrolę nad swoim profilem!

Co warto wiedzieć o relacjach na Facebooku?

Relacje (reels) zostały wprowadzone na Facebooka, podążając za Instagramem i TikTokiem, w 2021 roku. Są to krótkie zdjęcia lub krótkie nagrania, a także udostępniane treści dostępne przez 24 godziny od momentu dodania w specjalnej sekcji „relacje” na stronie głównej. Są dostępne dla wszystkich użytkowników Facebooka i zachęcają łatwą dostępnością, a także skrótowością przekazywanych informacji.

Szukasz firmy do obsługi Facebooka? Spytaj o wycenę: https://www.riseupagencja.pl/facebook/

Jak utworzyć relację na Facebooku?

To proste! Wystarczy, że na stronie głównej wybierzesz „utwórz relację”. Następnie decydujesz, czy będzie to relacja tekstowa czy ze zdjęciem i samodzielnie tworzysz treść, którą chcesz udostępnić znajomym.

Usunięcie relacji z Facebooka kro po kroku

Usuwanie relacji z Facebooka to również nic trudnego. Wystarczy, że zastosujesz te proste kroki:

  1. Przejdź do sekcji „Relacje” w górnej części Aktualności.
  2. Kliknij „Twoja relacja”.
  3. Kliknij, aby znaleźć zdjęcie lub film, które chcesz usunąć.
  4. Należy następnie nacisnąć trzy kropki w prawym górnym rogu.
  5. Kliknij opcję „Usuń zdjęcie” lub „Usuń film”.

O tym pamiętaj!

  • Po usunięciu relacji na Facebooku zostanie ona również usunięta z Messengera. Wszelkie zmiany w relacji aktualizują się w obu aplikacjach.
  • Relację zawsze możesz zarchiwizować i zachować w archiwum relacji, o ile włączysz tą opcję w ustawieniach.

Dlaczego nie mogę usunąć relacji na Messengerze?

Jeżeli korzystasz z komputera, usunięcie relacji na Messengerze nie będzie możliwe. Taka opcja jest przewidziana jedynie w aplikacji messenger na urządzeniach mobilnych.

Jak usunąć relacje z FB: Podsumowanie

Podsumowując, to jak usunąć relację z Facebooka nie jest specjalnie skomplikowanym procesem, Wystarczy odnaleźć daną relację i wybrać opcję jej usunięcia. Jeśli relacja została usunięta, już nikt nie będzie mógł jej zobaczyć, z wyjątkiem Ciebie, jeżeli skorzystałeś z opcji jej zarchiwizowania. Nie ulega wątpliwości, że same relacje z Facebooka są przydatną opcją i pozwalają jeszcze lepiej komunikować się w czasie rzeczywistym. I Ty wypróbuj ją już teraz!

www.riseupagencja.pl

Najnowsze posty na stronie

Poznaj 5 popularnych technik nadruków na kubki!

Poznaj 5 popularnych technik nadruków na kubki!

Kubki z nadrukiem stanowią nie tylko praktyczny element codziennego użytku, ale również oryginalny sposób na wyrażenie siebie, upamiętnienie ważnych chwil czy promocję marki. Różnorodność technik nadruku sprawia, że możliwości personalizacji są niemal nieograniczone,...

Strategia employer brandingu w mediach społecznościowych

Strategia employer brandingu w mediach społecznościowych

Wyobraź sobie firmę, która pulsuje energią pracowników, rozbrzmiewa echem ich sukcesów i przyciąga talenty niczym magnes. To realny obraz organizacji, której strategia employer brandingu w mediach społecznościowych jest skuteczna. W dzisiejszej cyfrowej...

Co to jest Facebook i jak działa?

Co to jest Facebook i jak działa?

Zastanówmy się na moment – co sprawia, że codziennie logujemy się na Facebooka? Czy to chęć utrzymania kontaktu z dalekimi znajomymi, potrzeba bycia na bieżąco z wydarzeniami świata, czy może apetyt na niestandardowe rozrywki podane wprost do naszej cyfrowej kieszeni?...

Nowy iPhone? Sprawdź darmowe aplikacje, które warto zainstalować!

Nowy iPhone? Sprawdź darmowe aplikacje, które warto zainstalować!

Zastanawiasz się nad zakupem nowego iPhone? A może już masz najnowszy model smartfona Apple? iPhone 15 to nie tylko świetny wybór, ale też jeden z najlepszych telefonów dostępnych na rynku w 2023 roku. Smartfon ma sporo funkcjonalności, a ich liczbę możemy zwiększyć...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin