fbpx

Jak świętować awans ze współpracownikami?

30 stycznia, 2024
Jak świętować awans ze współpracownikami

Awans jest jednym z najważniejszych osiągnięć w karierze zawodowej. To również idealna okazja, aby świętować ze współpracownikami i zbudować lepszą relację w zespole. Sprawdź, jak możesz celebrować awans ze znajomymi z pracy.

Zorganizuj spotkanie i zaskocz współpracowników

Świetnym sposobem na uczczenie awansu ze znajomymi z pracy jest przygotowanie przyjęcia. Może być to zarówno luźne spotkanie, jak i elegancka kolacja czy innego rodzaju impreza. Doskonale sprawdzi się dobrze oceniana restauracja, sala konferencyjna, modny klub, a nawet własny ogród. Takie wydarzenie będzie znakomitą okazją do zbudowania silnych relacji z zespołem. Będzie się można zintegrować, jednocześnie dzieląc radością z osiągnięcia sukcesu zawodowego. Wspólny toast za kolejne wyzwania w firmie to coś, co przybliży do siebie zespół.

W dniu wydarzenia warto wyrazić uznanie i okazać szacunek osobie, która osiągnęła awans. W dobrym tonie będzie przygotowanie i podarowanie komuś prezentu. Znakomicie zawsze sprawdza się kartka gratulacje z okazji awansu, a także personalizowany upominek związany m.in. z nowymi obowiązkami danej osoby. Prezent jest dowodem szacunku. Jeśli ofiarowuje go szef, dodatkowo wyraża troskę o dobro członków swojego zespołu. Warto podejść do tematu poważnie, jeśli zależy ci na dobrych relacjach ze współpracownikami.

Wspólne cele i podziękowania – to może być istotne

Świetnym pomysłem na celebrowanie awansu jest organizacja warsztatów rozwojowych. Takie warsztaty nie tylko podkreślą uznanie przełożonego dla sukcesu, ale stanowić też będą wsparcie dla współpracowników w rozwoju kompetencji. To idealna okazja, aby świętować sukces i przy okazji poszerzyć wiedzę czy nowe umiejętności. W ten sposób można znakomicie wzmocnić więzi w zespole.

Ważnym elementem celebracji awansu zawodowego jest wygłaszanie przemowy. Może to zrobić zarówno np. awansowany pracownik, jak i szef firmy. Wyrażenie wdzięczności, podziękowanie i założenie kolejnych celów motywuje do działania. Jest budujące nie tylko dla awansowanych osób, ale całego zespołu.

Wyjazd służbowy lub integracja

Jeśli budżet na to pozwala, w celu świętowania sukcesu warto zorganizować wyjazd integracyjny lub służbowy. Celebrowanie w ten sposób pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym. To idealna okazja do zawiązania więzi ze współpracownikami, a także oderwania się od codziennych obowiązków. Budowanie pozytywnych relacji w firmie to coś, do czego powinien dążyć cały zespół. Dzięki temu łatwiej będzie o wspólne rozwijanie się i osiąganie kolejnych sukcesów.

Świętowanie awansu ze współpracownikami jest niesamowitą okazją do celebrowania i nawiązywania bliższych relacji. To doskonały moment na zmotywowanie się do dalszej pracy, a także rozwijania zespołu. Jeśli zależy ci na lepszych stosunkach w firmie, warto zorganizować np. imprezę zakładową i wygłosić na niej przemowę. Dobrym pomysłem są warsztaty motywacyjne, a także wyjazd służbowy. W ten sposób można okazać szacunek zaangażowanym pracownikom i jednocześnie stworzyć pozytywną atmosferę w zespole. Właśnie taka wpłynie na efektywny rozwój całej firmy.

Artykuł sponsorowany

Najnowsze posty na stronie

Poznaj 5 popularnych technik nadruków na kubki!

Poznaj 5 popularnych technik nadruków na kubki!

Kubki z nadrukiem stanowią nie tylko praktyczny element codziennego użytku, ale również oryginalny sposób na wyrażenie siebie, upamiętnienie ważnych chwil czy promocję marki. Różnorodność technik nadruku sprawia, że możliwości personalizacji są niemal nieograniczone,...

Strategia employer brandingu w mediach społecznościowych

Strategia employer brandingu w mediach społecznościowych

Wyobraź sobie firmę, która pulsuje energią pracowników, rozbrzmiewa echem ich sukcesów i przyciąga talenty niczym magnes. To realny obraz organizacji, której strategia employer brandingu w mediach społecznościowych jest skuteczna. W dzisiejszej cyfrowej...

Co to jest Facebook i jak działa?

Co to jest Facebook i jak działa?

Zastanówmy się na moment – co sprawia, że codziennie logujemy się na Facebooka? Czy to chęć utrzymania kontaktu z dalekimi znajomymi, potrzeba bycia na bieżąco z wydarzeniami świata, czy może apetyt na niestandardowe rozrywki podane wprost do naszej cyfrowej kieszeni?...

Nowy iPhone? Sprawdź darmowe aplikacje, które warto zainstalować!

Nowy iPhone? Sprawdź darmowe aplikacje, które warto zainstalować!

Zastanawiasz się nad zakupem nowego iPhone? A może już masz najnowszy model smartfona Apple? iPhone 15 to nie tylko świetny wybór, ale też jeden z najlepszych telefonów dostępnych na rynku w 2023 roku. Smartfon ma sporo funkcjonalności, a ich liczbę możemy zwiększyć...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin