fbpx

W jakich branżach warto zlecić obsługę Facebooka?

1 listopada, 2022
obsługa facebooka w jakich branżach warto to zlecić

Obsługa Facebooka | W jakich branżach warto jest zlecić prowadzenie profilu firmowego w social media? Wiele firm wykorzystuje social media do przedstawienia swojej oferty, reklamowania usług i produktów, pozyskiwania klientów, budowania społeczności wokół marki. Część przedsiębiorców samodzielnie opiekuje się profilem firmowym na Facebooku, a część powierza prowadzenie fanpage agencjom marketingowym lub freelancerom. W jakich branżach opłacalne będzie zlecić obsługę Facebooka firmie zewnętrznej?

W jakich branżach warto zlecić obsługę konta firmowego na Facebooku?

Social media firm z branży HoReCa

Profesjonalna obsługa fanpage na Facebooku firm z branży HoReCa (restauracje, hotele, catering) pozwala m.in. przedstawić menu restauracji, zapoznać obserwatorów z historią marki, zaangażować społeczność w życie danego lokalu czy zdobyć nowych klientów, wykorzystując płatne reklamy. Żeby udało się wykonać te zadania, należy prowadzić spójną komunikację, w oparciu o indywidualną strategię. Grafika, teksty i sposób przekazu muszą stworzyć zgraną całość. Branża HoReCa daje duże możliwości do tworzenia ciekawych rolek i relacji. Powstawanie dania i ostateczna forma posiłku to niezwykle wdzięczne, chwytliwe tematy. Trzeba jednak wiedzieć, co i jak nagrać oraz kiedy to opublikować.

obsługa facebooka horeca restauracja hotel

Prowadzenie fanpage firmy z branży beauty

Powierzenie prowadzenia fanpage firm z branży beauty pozwala nie tylko odpowiednio zadbać o wizerunek marki, ale także pozyskać rzeszę nowych klientów. Coraz częściej to właśnie w social mediach szuka się polecanych salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Pytania o to, gdzie warto pójść na keratynowe prostowanie włosów lub manicure japoński pojawiają się w wielu grupach tematycznych. Dbanie o wygląd jest coraz bardziej popularne, a więc grono potencjalnych klientów firm z branży beauty stale wzrasta. Specjaliści od marketingu wiedzą, jak wykorzystać tę zależność do odpowiedniego targetowania reklam na Facebooku. A skuteczna kampania reklamowa jest gwarancją tego, że podany na fanpage numer telefonu, będzie wybierany coraz częściej.

obsługa facebooka branża beauty

Warto pamiętać, że w branży beauty szczególną rolę odgrywa estetyka, więc koniecznością jest zatroszczyć się o dobrą identyfikację wizualną marki. Kluczowa jest tutaj ścisła współpraca z agencją. Agencje potrafią tworzyć atrakcyjne wizualnie treści i sprawiać, by profile zachwycały nie tylko merytoryką, ale również swoim wyglądem.

Prowadzenie Facebooka firmy z branży nieruchomości

Facebook jest dla branży nieruchomości źródłem leadów, które można pozyskiwać za pomocą reklam FB Ads. Posiadanie kontaktów do osób wstępnie zainteresowanych daną nieruchomością może szybko przerodzić się w transakcję kupna lub sprzedaży. Zlecając obsługę social mediów firmie zewnętrznej ma się pewność, że o zdobycie nowych klientów zadbają doświadczeni profesjonaliści. Przedsiębiorca nie straci czasu ani pieniędzy na przepalanie budżetu reklamowego. Agencja social media jest również gwarancją skutecznych działań wizerunkowych i odpowiednio dobranej komunikacji na fanpage oraz w grupach tematycznych. Specjaliści wiedzą, jak odnieść sukces w promocji i sprzedaży w sieci.

obsługa facebooka biuro nieruchomości

Zleć Agencji obsługę profilu firmowego na Facebooku!

Jeśli posiadasz firmę w jednej z wymienionych wyżej branż, nie wahaj się i zleć obsługę fanpage na Facebooku specjalistom. Rise UP jest szczecińską agencją marketingową, która może zadbać o promocje Twojej firmy kompleksowo! Samodzielne próby pozyskania klientów bez znajomości praw, jakimi rządzą się social media, mają niewielkie szanse na powodzenie. Zespół specjalistów zatroszczy się o dobry wizerunek marki i wzrost sprzedaży. A Ty zyskasz więcej czasu na strzyżenie włosów, przygotowywanie posiłków czy negocjacje z klientami. Niech każdy robi to, co potrafi najlepiej!
_

Rise Up | Prowadzenie Facebooka Szczecin

tel. 730-061-041

mail: biuro@riseupagencja.pl

Najnowsze posty na stronie

Jak zdobyć follow na Instagramie | 7 sposobów

Jak zdobyć follow na Instagramie | 7 sposobów

Marzysz o tym, aby twój Instagram zaświtał tysiącami follow? Chciałbyś, żeby to nie tylko marzenie, ale rzeczywistość? Mam dla ciebie dobrą wiadomość - to możliwe! Wystarczy poznać kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą ci zdobyć follow na Instagramie. Nie musisz...

Smycze reklamowe na zamówienie – hit czy kit?

Smycze reklamowe na zamówienie – hit czy kit?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego smycze reklamowe są tak skutecznym narzędziem marketingowym? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Was! W tym tekście omówimy, jak smycze reklamowe mogą zwiększyć świadomość marki oraz jakie korzyści płyną z ich...

Social media dla salonu tatuażu | Jak zacząć?

Social media dla salonu tatuażu | Jak zacząć?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się nieodłącznym narzędziem promocji i komunikacji dla wielu branż, w tym także dla salonów tatuażu. Fanpage tatuażysty na platformach takich jak Facebook czy Instagram może stanowić kluczowy element w budowaniu marki...

Pomysły na Facebook stories : 10 przykładów

Pomysły na Facebook stories : 10 przykładów

Szukasz świeżych i kreatywnych sposobów, aby wzmocnić swoją obecność na Facebooku? Chcesz wyróżnić się w tłumie i przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Dziś przedstawimy Ci inspirujące pomysły na Facebook Stories, które...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin