fbpx

W jakich branżach warto zlecić obsługę Facebooka?

1 listopada, 2022
obsługa facebooka w jakich branżach warto to zlecić

Obsługa Facebooka | W jakich branżach warto jest zlecić prowadzenie profilu firmowego w social media? Wiele firm wykorzystuje social media do przedstawienia swojej oferty, reklamowania usług i produktów, pozyskiwania klientów, budowania społeczności wokół marki. Część przedsiębiorców samodzielnie opiekuje się profilem firmowym na Facebooku, a część powierza prowadzenie fanpage agencjom marketingowym lub freelancerom. W jakich branżach opłacalne będzie zlecić obsługę Facebooka firmie zewnętrznej?

W jakich branżach warto zlecić obsługę konta firmowego na Facebooku?

Social media firm z branży HoReCa

Profesjonalna obsługa fanpage na Facebooku firm z branży HoReCa (restauracje, hotele, catering) pozwala m.in. przedstawić menu restauracji, zapoznać obserwatorów z historią marki, zaangażować społeczność w życie danego lokalu czy zdobyć nowych klientów, wykorzystując płatne reklamy. Żeby udało się wykonać te zadania, należy prowadzić spójną komunikację, w oparciu o indywidualną strategię. Grafika, teksty i sposób przekazu muszą stworzyć zgraną całość. Branża HoReCa daje duże możliwości do tworzenia ciekawych rolek i relacji. Powstawanie dania i ostateczna forma posiłku to niezwykle wdzięczne, chwytliwe tematy. Trzeba jednak wiedzieć, co i jak nagrać oraz kiedy to opublikować.

obsługa facebooka horeca restauracja hotel

Prowadzenie fanpage firmy z branży beauty

Powierzenie prowadzenia fanpage firm z branży beauty pozwala nie tylko odpowiednio zadbać o wizerunek marki, ale także pozyskać rzeszę nowych klientów. Coraz częściej to właśnie w social mediach szuka się polecanych salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Pytania o to, gdzie warto pójść na keratynowe prostowanie włosów lub manicure japoński pojawiają się w wielu grupach tematycznych. Dbanie o wygląd jest coraz bardziej popularne, a więc grono potencjalnych klientów firm z branży beauty stale wzrasta. Specjaliści od marketingu wiedzą, jak wykorzystać tę zależność do odpowiedniego targetowania reklam na Facebooku. A skuteczna kampania reklamowa jest gwarancją tego, że podany na fanpage numer telefonu, będzie wybierany coraz częściej.

obsługa facebooka branża beauty

Warto pamiętać, że w branży beauty szczególną rolę odgrywa estetyka, więc koniecznością jest zatroszczyć się o dobrą identyfikację wizualną marki. Kluczowa jest tutaj ścisła współpraca z agencją. Agencje potrafią tworzyć atrakcyjne wizualnie treści i sprawiać, by profile zachwycały nie tylko merytoryką, ale również swoim wyglądem.

Prowadzenie Facebooka firmy z branży nieruchomości

Facebook jest dla branży nieruchomości źródłem leadów, które można pozyskiwać za pomocą reklam FB Ads. Posiadanie kontaktów do osób wstępnie zainteresowanych daną nieruchomością może szybko przerodzić się w transakcję kupna lub sprzedaży. Zlecając obsługę social mediów firmie zewnętrznej ma się pewność, że o zdobycie nowych klientów zadbają doświadczeni profesjonaliści. Przedsiębiorca nie straci czasu ani pieniędzy na przepalanie budżetu reklamowego. Agencja social media jest również gwarancją skutecznych działań wizerunkowych i odpowiednio dobranej komunikacji na fanpage oraz w grupach tematycznych. Specjaliści wiedzą, jak odnieść sukces w promocji i sprzedaży w sieci.

obsługa facebooka biuro nieruchomości

Zleć Agencji obsługę profilu firmowego na Facebooku!

Jeśli posiadasz firmę w jednej z wymienionych wyżej branż, nie wahaj się i zleć obsługę fanpage na Facebooku specjalistom. Rise UP jest szczecińską agencją marketingową, która może zadbać o promocje Twojej firmy kompleksowo! Samodzielne próby pozyskania klientów bez znajomości praw, jakimi rządzą się social media, mają niewielkie szanse na powodzenie. Zespół specjalistów zatroszczy się o dobry wizerunek marki i wzrost sprzedaży. A Ty zyskasz więcej czasu na strzyżenie włosów, przygotowywanie posiłków czy negocjacje z klientami. Niech każdy robi to, co potrafi najlepiej!
_

Rise Up

tel. 730-061-041

mail: biuro@riseupagencja.pl

Najnowsze posty na stronie

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

Najlepsze oferty pracy w Kielcach – gdzie ich szukać?

W XXI wieku ofert pracy w Kielcach najlepiej szukać w Internecie. Jednak w sieci funkcjonuje wiele stron lepszych i gorszych, dlatego dobrze wiedzieć, z jakiej warto skorzystać. Na uwagę zasługuje serwis pracy GoWork.pl, z którym współpracuje wielu kieleckich...

TOP 10 książek marketingowych

TOP 10 książek marketingowych

Marketing. Jeden z najważniejszych elementów, który może poprowadzić firmę do sukcesu. Jednakże stale rozwijające się technologie i zmieniające się preferencje konsumentów sprawiają, że zrozumienie skomplikowanego świata marketingu może stać się wyzwaniem. Na...

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Jak skutecznie wylogować się z Facebooka ze wszystkich urządzeń?

Zapomniane sesje na urządzeniach to jak otwarte drzwi do prywatności. Każda z nich to potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego konta na Facebooku. Może się okazać, że nieświadomie pozostawiliśmy włączoną sesję na tablecie w kawiarni czy komputerze w pracy. A...

Napisz do nas
Rozwiniemy Twój Biznes

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tego jak możemy Ci pomóc z chęcią odpowiemy! Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 730 061 041
biuro@riseupagencja.pl

ul.Parkowa 46/16
71-634 Szczecin