fbpx

Projektowanie graficzne Szczecin
– Cennik – Logo, ulotka itp.

Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów

Każdy, nawet najmniejszy biznes potrzebuje odpowiedniej oprawy wizualnej. Przecież nikt nie kupi książek bez okładki, czy produktów bez odpowiednich opakowań. Za pomocą dobrej grafiki komputerowej możesz zwiększyć częstotliwość i wyniki sprzedaży swojej firmy oraz pozyskać nowych klientów.

Gdzie znaleźć takie usługi? Nie musisz daleko szukać. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty. Stworzymy dla Ciebie materiały, które będą estetyczne, dopracowane w najmniejszych szczegółach, chętnie oglądane i czytane. Będziemy dla Ciebie wielkim wsparciem, ponieważ przygoda z grafiką to nasz chleb powszedni. Zapraszamy do współpracy.

Jakie projekty graficzne wykonujemy?

  • Key Visual marki
  • Logo
  • Wizytówki
  • Grafiki social media
  • Teczki
  • Plakaty
  • Banery
  • Ulotki
  • Papier firmowy,

Oraz wszelkie inne rodzaje grafik.

Projektowanie graficzne Szczecin. Projekt logo, ulotki, broszury, teczki. Agencja Rise Up

Zamów Darmową
Wycenę

I dowiedz się ile może zyskać Twój biznes z naszą pomocą!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Projektowanie grafik dla firmy

Projektowanie graficzne
Szczecin i cała Polska!

Szukasz specjalistów ze Szczecina zajmujących się grafiką? Nie mogłeś lepiej trafić! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mamy doświadczenie i bogate portfolio projektów graficznych. Bardzo cenimy sobie naszych klientów, dlatego ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Świadczymy usługi projektowania graficznego dla wszystkich branż m.in. gastronomii, beauty, przemysłowej itp. Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i zaangażowanie, dlatego wszystkie realizowane projekty są wysokiej jakości. Szczecin i okolice to główne obszary naszej działalności, ale realizujemy usługi w całej Polsce. Wiemy, jak działać i robimy to dobrze. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest lista firm, które nam zaufały oraz ich pozytywne rekomendacje, które znajdziesz tu: https://www.riseupagencja.pl/#opinie.

Daj się wyróżnić za pomocą profesjonalnej grafiki komputerowej

Nasza agencja nie specjalizuje się wyłącznie w social mediach. Pomagamy realizować wszelkiego typu reklamy zarówno w Internecie, jak i mediach tradycyjnych. Robimy to z dbałością o każdy szczegół. Działamy kompleksowo. Dbamy przy tym o to, by identyfikacja wizualna była spójna. Brzmi ciekawie? Zobacz poniżej, co możemy dla Ciebie zrobić.

Key visual

Stworzymy graficzny motyw przewodni Twojej firmy. Zobrazujemy emocje i wartości, z którymi się ona utożsamia. Profesjonalny wizerunek Twojej marki wyróżni Cię od konkurencji i sprawi, że pozyskasz nowych klientów.

Logo

Chcesz, aby Twoja firma była zapamiętana? Świetnie trafiłeś! Stworzymy dla Ciebie indywidualne logo, które jest pewnego rodzaju wizytówką i jednym z elementów identyfikacji Twojej marki.

Wizytówki

Tworząc wizytówki, dbamy o wszystkie detale. Każdy nasz projekt jest niekonwencjonalny i przekazuje wszystkie niezbędne informacje. Pamiętamy także o odpowiednim formacie, abyś nie musiał martwić się o jakość druku.

Szata graficzna pod social media

W dzisiejszych czasach to konieczność. Dlatego stworzymy dla Ciebie efektywną grafikę pod social media, uwzględniając przy tym obowiązujące wytyczne wymiarów.

Papier firmowy

Wyjątkowy dar do tworzenia komunikatów może nie wystarczyć. Wtedy do akcji wkraczamy my! Zaprojektujemy dla Ciebie papier firmowy, który sprawi, że Twoja oferta będzie wyglądała ciekawiej.

Teczki firmowe

Nasze wyjątkowe projekty graficzne na teczkach firmowych przyciągają uwagę na niejednym spotkaniu biznesowym! Dlatego możesz być pewny, że podejmując współpracę z nami, otrzymasz wprawiającą w zachwyt oprawę wizualną.

Banery

To doskonały element promocyjny firmy, który dociera do masowego odbiorcy. Dlatego Ty przedstawiasz nam swoje oczekiwania, a my budujemy przekaz Twojej marki. W naszej ofercie mamy projekty banerów internetowych i do druku, które tworzone są przez doświadczonego grafika.

Strony i sklepy internetowe

Tworzymy również design i całą oprawę graficzną do stron internetowych. Dzięki temu, że są one estetyczne, przejrzyste i klikalne to klienci mogą poruszać się po nich i robić zakupy intuicyjnie.

Ile kosztuje projektowanie graficzne
i od czego zależy?

Opłata za projekty graficzne uzależniona jest od zakresu wykonywanych usług. Ale spokojnie! Ta inwestycja z pewnością zwróci się w mgnieniu oka. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze?

Skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Wycenimy Twoją ofertę za darmo!

Ile kosztuje projektowanie graficzne. Cennik
Grafika komputerowa Szczecin. Tworzenie projektów graficznych dla firm.

Dlaczego warto zainwestować
w projektowanie graficzne?

Skoro prowadzisz własną działalność gospodarczą, to z pewnością wiesz, jak ważna dla klientów jest estetyka. Nie posiadasz zdolności graficznych? Koniecznie skorzystaj z naszej pomocy! Jeśli zechcesz z nami współpracować, to zadbamy o wizualną spójność Twojej marki. Uwierz nam, że warto! Wyróżnia nas profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Wszystkie zadania wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Terminowość

Boisz się, że nie otrzymasz swojego zamówienia w terminie? Nie z nami takie numery! Wszystkie zlecenia wykonujemy na czas. Ty skupiasz się na rozwoju firmy, a my dbamy o wszystkie jej aspekty wizualne.

Spójność wszystkich elementów graficznych

Stworzymy dla Ciebie wszystko to, czego potrzebujesz, aby Twoje projekty stanowiły integralną całość. Design to nasza pasja. Dlatego działamy kreatywnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba to wyznaczymy wizualne trendy dla Twojej marki.

Trzymanie się norm

W tworzeniu szaty graficznej pod social media istnieją pewne zasady. Jedną z nich są wymiary obrazów. Każdy kanał społecznościowy ma dokładnie określone formaty. My chcemy, aby Twoje grafiki wyróżniały się wysoką jakością, dlatego dostosowujemy się do tych wymogów.

Zaufaj nam
Mamy doświadczenie

projektów graficznych

Zadowolonych Klientów

lat doświadczenia

Jak wygląda współpraca z nami?

W ramach współpracy z nami otrzymasz wsparcie specjalistów i indywidualną ofertę dla Twojej firmy. Podczas tworzenia projektu utrzymujemy stały kontakt z klientem. Na bieżąco informujemy go o postępie naszych działań i odpowiadamy na nurtujące go pytania.

01

Rozmowa

Naszych klientów traktujemy jak partnerów, dlatego współpracę rozpoczynamy od rozmowy. Chcemy bowiem poznać Twoje oczekiwania i zaproponować Ci najlepsze rozwiązania.

02

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu naszej propozycji stworzymy dla Ciebie draft umowy. Skan podpisanego kontraktu otrzymasz drogą mailową. Oryginalną wersję wyślemy do Ciebie pocztą. Na umowie jest określony czas realizacji oraz zakres działań. Przy zleceniach graficznych podczas podpisywania umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zlecenia. Druga transza jest wypłacana w momencie zaakceptowania dzieła.

03

Realizacja zlecenia

Kiedy zaakceptujesz naszą propozycję, to my zaczniemy działać. Otrzymasz od nas przewidywany termin ukończenia prac, którego będziemy się trzymać. Przy zleceniach graficznych klienci otrzymują od nas dwie serie poprawek.

Możesz na nas
Liczyć!

Planujesz założyć firmę w Szczecinie? A może masz już swoją działalność i chcesz się zareklamować? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Zapewnimy Ci najwyższej jakości materiały promocyjne. Z pewnością umożliwią Ci one osiąganie lepszych wyników w sprzedaży. Umów się z nami na rozmowę, a my pomożemy Ci zostać w pamięci odbiorców na dłużej.

Sprawdź
pozostałą ofertę

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie Instagrama

l

Copywriting i pozycjonowanie

Audyt SEO

Promocja eventów/akcje marketingowe

Projektowanie stron internetowych

Montaż video

Sesje zdjęciowe